Дочка(8 лет) сладкоежка, стараемся с женой следить за здоровьем зубов. И вот в субботу отвел на осмотр и не зря, на одном зубе кариес, я не удивлен. Пролечили, доктор поговорила с дочкой по поводу ухода за зубами и та пообещала чистить зубы 2 раза в день и знаете - чистит. Спасибо за хорошего детского врача - Анну!
Наша сім'я дуже вдячна команді лікарів. Синочку зробили два зубчика і видалення молочного під седацією. Я захоплююсь такими людьми,що після процедури турбуються про своїх клієнтів. Ми тепер ваші!!!
Огромное спасибо Анне !!! Сделали все очень качественно и помогли сохранить зубчик.Дочь перестала бояться ходить к стоматологу и каждый раз когда проходим мимо клиники просит зайти полечить зубки )
Швидко знайшли підхід до трирічного сина – дав залікувати карієс на зубі без капризів та криків, не чекав такого, молодці. Дякую Микиті Андрійовичу!
Прийшли на професійний огляд з донькою, лікар сказала, що у нас пульпіт. Розпитала про симптоми, все на що дитина скаржилася це чутливість до гарячого та холодного. Вилікували на цьому ж прийомі, поразка зуба невелика була, нам пощастило вчасно прийти на огляд.
У нас зубки не дуже гарні самі по собі, пішли маленькими цятками майже відразу після прорізування, а потім і кришитися почали. з генетикою не посперечаєшся, сама така. На щастя, Ганна Петрівна знайшла підхід до нашого капризулу та похід до стоматолога не викликає проблем. я вважаю, що дитячий стоматолог – це покликання від Бога і потрібно не лише добре робити свою роботу та любити дітей, а й уміти залучити до себе дитину. це дуже важливо)
Дякую, Микиті, що знайшов підхід до моєї донечки, бо та дуже боялася стоматологів, але зараз вже без капризів ходимо на огляд зубів та на чисточку!
Велике спасибі клініці і нашому лікарю Олександрі! Нещодавно лікували зубки синові (4,5 роки) уві сні. Вся процедура пройшла чудово, після наркозу син почував себе добре, жодних проблем не виникло. Доктор розумничка, зробила всі зубки якісно та професійно. Тепер у сина нічого не болить. Всім рекомендую!
Привел сына на пломбирование 2х молочных зубов из-за расвившегося кариеса. Александра настолько убедительно общается с детьми, что после визита к ней сын начал тщательно следить за зубами - вот он профессионализм.
Огромное спасибо, за умение заинтересовать ребенка на лечение зубок! Спасибо Никите, лечение прошло быстро и качественно!
Мне и моим детям очень понравилась врач. У неё и рвали, и пломбировали молочные зубки - дети не боятся к ней идти. Всё объясняет детям и показывает. Очень благодарна за лечение!
Лікували і видаляли доньці зуб під седацією. Все прошло добре і швидко. Дякую.
Сьогодні перший раз були на прийомі у лікаря Олександри Володимирівни ,емоції у дитини просто неймовірні))) Раніше похід до стоматолога закінчувався нервовим зривом,а зараз дитина усміхнена та зовсім не боїться )) Рекомендую на 100%)) Дякую за якісне лікування.
У вересні 2023 р. звернулась з дитиною 2,6 роки з приводу карієсу на кількох зубчиках. На консультації лікарка приємно спілкувалась з дитиною, дитина розслабилась і спокійно дала подивитись зубки. Після огляду ми отримали детальний план лікування.
Хороший лікар. Відмінний хірург. Дуже задоволений видаленням!