Стоматология Amel Smart Clinic

Лікування ясен

Лікування ясен

Чи знаєте ви, що видалення зубів у 90% – це наслідок запалення ясен? А хвороби ясен – це найчастіше наслідок безвідповідального і легковажного ставлення до догляду за ротовою порожниною. Хвороб і, відповідно, лікування ясен можна уникнути, якщо дотримуватися рекомендацій лікарів-стоматологів – ретельно чистити зуби вранці і ввечері, використовуючи якісну зубну щітку, пасту, флоси та йоршики, а також раз на 3-4 місяці відвідувати стоматолога і за необхідністю робити професійну чистку зубiв від нальоту і твердих зубних відкладень з метою профілактики.

Стоматологічна клініка Amel Smart – центр прогресивної стоматології в Дніпрі, де ви можете пройти огляд і перевірити стан зубів та ясен. Наші фахівці мають великий досвід, а клініка оснащена сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє виявити патологічні зміни в тканинах пародонта на початковій стадії і вжити своєчасних заходів, усунути осередок запалення, запобігти розвитку серйозних ускладнень, зберегти здоров’я зубів.

У яких випадках потрібне лікування ясен в стоматології?

Першопричина запалення тканин пародонту така ж сама, як і у хвороби зубів – бактерії. Залежно від масштабів поширення інфекції в тканинах і важкості наслідків у пацієнтів розрізняють такі запальні хвороби ясен:

 • гінгівіт;
 • пародонтит.

Лікуванням цих захворювань в Amel Smart займаються досвідчені лікарі пародонтологи.

За якими ознаками пацієнт може визначити, що ясна запалені, що прийшов час записатися до стоматолога?

 • Чищення зубів або пережовування їжі супроводжується кровоточивістю ясен, неприємними відчуттями;
 • відчувається набряклість, спостерігається почервоніння ясен;
 • час від часу в пришийковій області зуба виникає ниючий біль;
 • між яснами і зубом утворюється порожнина (відбувається від’єднання тканин ясен від поверхні зуба, що призводить до утворення пародонтальної кишені, оголення кореня);
 • з’явився неприємний запах з рота;
 • зуби стали чутливими до температури, кислої та солодкої їжі;
 • спостерігається рухливість зубів;
 • з’явилися гнійні виділення з пародонтальних кишень.

Якщо не звертатися до клініки з такими симптомами, це може призвести до запущеної стадії пародонтиту (в побуті називається пародонтоз), коли кісткова тканина поступово атрофується, ясна опускаються, оголюючи корені зубів, вживання їжі супроводжується болем. У кінцевому підсумку пацієнт може втратити зуби.

Якщо ви помітили хоч один з перелічених симптомів, не відкладайте візит до стоматолога. Рання діагностика захворювань ясен – це гарантія легкого, ефективного лікування і можливість уникнути неприємних ускладнень.

Як проводиться лікування захворювань ясен

Програму, методи лікування лікар визначає відповідно до індивідуальних показань, згідно з особливостями перебігу хвороби, загальним станом організму у пацієнта.

Лікування гінгівіту

Гінгівіт – найлегша стадія запального процесу, супроводжується незначним почервонінням, кровоточивістю ясен, дискомфортом. Діагностування гінгівіту дозволяє швидко, без ускладнень для здоров’я зубів, впоратися з проблемою.

Лікування запалення ясен на цій стадії в Amel Smart включає наступні процедури:

 • 1
  Видалення над’ясенного, під’ясенного зубного каменю та нальоту.
 • 2
  Медикаментозна протизапальна терапія.
 • 3
  Складання лікарем індивідуальної гігієнічної програми для ефективного догляду в домашніх умовах для попередження рецидиву запалення.

Лікування пародонтиту

Без своєчасного лікування гінгівіт перетікає в більш важку форму. Кровоточать ясна, з’являються та поглиблюються пародонтальні кишені, прогресує втрата кісткової тканини навколо зубів, що призводить до їх рухливості. Є висока ймовірність початку гнійних процесів в тканинах. Це пародонтит. Лікування захворювання більш складне і тривале, передбачає наступні процедури:

 • професійне чищення зубів (видалення нальоту та зубного каменю на зубах під і над яснами);
 • призначення протизапальної терапії (у лікуванні використовуються місцеві антисептики, протизапальні та антибактеріальні препарати загальної дії);
 • полірування поверхні коренів (scaling and root planning-SRP) за допомогою кюрет;
 • усунення причин накопичення нальоту (згладжування нерівностей на пломбі, усунення нависаючих країв коронок, видалення третіх молярів);
 • лікування зубів, уражених карієсом;
 • шинування зубів з метою зміцнення зубного ряду;
 • за необхідністю – хірургічне лікування та імплантація.

Важка форма пародонтиту розвивається у 8% людей, лікується довго і складно.

Переваги лікування ясен в Amel Smart у Дніпрі

Ми використовуємо сучасні методи діагностики та найбезпечніші, безболісні методи лікування запалення пародонту:

 • високоефективна гігієна сучасними атравматичними методами;
 • безпечне і дуже делікатне глибоке чищення зубів за допомогою ручних інструментів;
 • чищення та видалення зруйнованих тканин лазером – безкровна процедура, в ході якої відбувається знезараження тканин.

Ціни на послуги клініки ви можете подивитись в прайсі. Вартість лікування в кожному конкретному випадку лікар розраховує відповідно до результатів огляду, діагностики та плана лікувальних, лікувально-профілактичних заходів. У вартість консультації пародонтолога в Amel Smart включено PSR-тестування.

Ціни на процедуру: Лікування ясен

ПроцедураЦіна
Ін’єкції гіалуронової кислоти в ясна1 500 грн
Плазмотерапія при лікуванні пародонтиту2 000 грн
Складання пародонтальної карти500 грн
Стерилізація одної пародонтальної кишені лазером200 грн
Введення періочіпа в пародонтальну кишеню, 1 од.600 грн
Наші спеціалісти
6 років практичного досвіду. Член Асоціації пародонтологів України та Української академії пародонтології. Завжди хотіла пов'язати своє життя з медициною, вчилася в медичному ліцеї, а по закінченню зрозуміла, що хочеться бути саме стоматологом. Ольга, є одним з кращих в Україні фахівців з відбілювання зубів. Своїм головним завданням вважає здоров'я і щастя клієнта. Вивчала профільні курси, присвячені підтримуючого лікування в пародонтології, принципам інструментальної обробки кореневих каналів, клінічного застосування лазерів ,, невідкладних станів в стоматології, професійної гігієни.
 • Образование
  ДГМА, врач-стоматолог
 • Специализация
  Пародонтология
Має понад 6 років практичного досвіду. Для неї завжди дуже важливо правильно підібрати підхід до кожного пацієнта, щоб максимально якісно і скрупульозно виконати свою роботу. У повсякденній практиці їй допомагають зосередженість, пунктуальність, вміння допомогти і почути проблему з якою прийшов пацієнт. Марина пройшла безліч профільних курсів, вивчала застосування гіалуронової кислоти в практиці лікаря стоматолога, естетичні реставрації за допомогою силіконового ключа, індивідуальну гігієну і профілактику в стоматології, застосування коффердама в стоматології, використання лазера в пародонтології, основи первинної ендодонтії. Вона не зупиняється на досягнутому і продовжує розвиватися в професії, відвідуючи курси від кращих лекторів, щоб кожен її пацієнт отримував ідеальний результат і здорову усмішку. Вільний час вона зазвичай проводить з родиною і друзями, грає на фортепіано, читає як художню, так і професійну літературу.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Пародонтологія
Записатись на прийом