Стоматология Amel Smart Clinic

Кінезіотейпування

Кінезіотейпування

Вам, напевно, вже доводилося бачити людей з яскравими різнобарвними наклейками на різних частинах тіла? Це кінезіотейпи, своєрідний мініатюрний тренажер для м’язів і суглобів. Кінезіотейпування – це інноваційний метод реабілітації, який забезпечує відновлення м’язів, сухожиль, суглобів і який працює цілодобово. Ця проста методика застосовується для усунення різних порушень і травм, наприклад, досить великою популярністю користується тейпування обличчя, завдяки якому вдається зняти м’язову напругу, прибрати набряклість, підняти брови, підтягнути овал обличчя і т.д.

Клініка Amel Smart Clinic пропонує кінезіотейпування у Дніпрі – це ваш особистий реабілітолог, який допоможе вам відновитися природним чином, не обмежуючи себе в активності.

Процедура кінезіотейпування: що становить собою даний метод

Кінезіологічне тейпування – простий і дієвий метод відновлення зв’язок після розтягування, усунення м’язових болів та інших травм, зокрема гематом, набряків. Здійснюється за допомогою спеціальної стрічки з клейовою основою. Розробником цієї методики є К. Казі – японський рефлексотерапевт і хіропрактик. Створена вона була ще у 70 роках минулого століття для потреб спорту і вже більше двадцяти років широко практикується в усьому світі в якості універсального методу реабілітації.

Кінезіотейпи – це еластичні стрічки з бавовни, на які нанесено клейовий гель на основі акрилу. Вони накладаються на різні ділянки тіла, у результаті чого під дією температури тіла клейова основа розм’якшується і активується. Використання натурального «дихаючого» матеріалу дозволяє носити тейпи протягом двох тижнів. Під час проходження відновного курсу пацієнт абсолютно не обмежений у рухах, може приймати водні процедури.

Клейка стрічка приклеюється на необхідну ділянку особливим способом. Її довжина становить кілька десятків сантиметрів, а ширина – 5-10 сантиметрів. Залежно від очікуваного ефекту, тейп може приклеюватися різними способами. Натяг стрічки приблизно відповідає натягу шкіри людини, тому частина навантаження з перевантажених областей тіла перекладається на неї.

Кінезіотейпування: показання до проведення процедури

Процедура ефективна при лікуванні:

 • артрозів колінних, тазостегнових суглобів;
 • забиття м’яких тканин, гематом;
 • остеохондрозу хребта та його ускладнень;
 • нестабільності хребетних сегментів;
 • спинного болю (дорсалгії);
 • коксартрозу;
 • остеопорозу;
 • гриж міжхребцевих дисків;
 • функціональних порушень опорно-рухового апарату.

Метод кінезіотейпінгу широко використовується в педіатрії, дозволяє зменшити менструальні болі, незамінний в реабілітаційний період після різних оперативних втручань. Тейпування спини рекомендоване для лікування дорсалгії, а кінезіотейпування при порушенні постави допомагає знімати больові відчуття, підтримувати м’язи, виконувати лікувальні вправи без болю.

За допомогою кінезіотейпінгу можна:

 • зменшити або усунути больові відчуття;
 • забезпечити умови для зняття запалення;
 • домогтися ефективного лімфодренажу;
 • розслабити м’язові волокна;
 • усунути набряки і гематоми;
 • стабілізувати суглоби.

Кінезіотейпінг починає працювати відразу ж після того, як буде приклеєно стрічку, і ефективний протягом 5 днів, цілодобово. Сучасні та практичні матеріали, що використовуються для виготовлення тейпів, швидко сохнуть, не містять алергенів і можуть залишатися на тілі тривалий час, не завдаючи дискомфорту.

Відповідно до проведених досліджень, саме перші п’ять днів дія терапії максимальна, а потім ефект поступово зменшується, тому тейпи треба регулярно замінювати. Найціннішими результатами, яких дозволяє домогтися метод, є знеболювання і зняття запалень. Якщо стрічка приклеєна правильно, полегшення можна відчути вже за кілька хвилин, а рухливість кінцівок істотно збільшиться.

На відміну від методу, де застосовуються еластичні бинти, кінезіотейпінг не тільки не обмежує рухливість кінцівок, а й покращує її. Такого ефекту вдається домогтися за рахунок того, що стрічка знімає частину навантаження з сухожиль і м’язових волокон, піднімає шкірні покриви, що забезпечує більшу свободу. І, звичайно ж, робить популярним кінезіотейпування вартість послуги, яка набагато нижча за інші способи реабілітації.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що даний метод дозволяє створити умови для максимально природного відновлення організму, допомогти йому задіяти власні сили. Ще зовсім недавно кінезіотейпінг застосовувався лише в спортивній медицині, але завдяки ефективності і простоті, він набув широкого поширення і в реабілітації людей, незалежно від їх професійної приналежності.

Протипоказання для кінезіотейпування

Навіть для такого природного методу реабілітації існують протипоказання:

 • 1
  алергія до компонентів стрічки, наприклад, акрилу;
 • 2
  екзема;
 • 3
  виразкові ураження шкіри;
 • 4
  перший триместр вагітності;
 • 5
  ксеродерма.

Кінезіотейпування в Amel Smart Clinic у Дніпрі

Метод кінезіотейпування, який колись використовувався лише для реабілітації професійних спортсменів, сьогодні застосовується у всіх бажаючих для усунення широкого спектру проблем: від больових відчуттів до косметичних дефектів. При цьому, кінезіотейпування, ціна якого набагато нижча за вартість альтернативних методик, має не меншу ефективність.

Щоб ваше здоров’я і здоров’я ваших близьких було поза небезпекою, довіряйте турботу про нього професіоналам клініки Amel Smart Clinic (Дніпро), де вам запропонують якісне обстеження і хороше лікування. Щоб записатися на прийом до лікаря використовуйте спеціальну форму на сайті або один з каналів зв’язку. Ціни на наші послуги представлені в прайсі.

Наші спеціалісти
Дмитро Юрійович — реабілітолог, ортопед-травматолог, прикладний кінезіолог та мануальний терапевт клініки Amel Smart. Досвід роботи Дмитра понад 15 років. Область професійної діяльності — усунення і профілактика хвороб опорно-рухового апарату. Лікар використовує у терапії прикладну кінезіологію, що дозволяє вдало інтегрувати методики масажу, різноманітні техніки мануальної корекції, вісцеральної та краніо-сакральної терапії, з метою проведення більш точної діагностики та виявлення причин захворювання. Дмитро Юрійович приймає дорослих і дітей з 10 років.
  Записатись на прийом