Стоматология Amel Smart Clinic

Лікування зубів у дітей

Лікування зубів у дітей

Фундамент для здоров’я зубів дорослої людини закладається з раннього дитинства (з того моменту, коли у малюка прорізуються його перші зубки) і ґрунтується на регулярній ретельній гігієні та спостереженні за станом ротової порожнини дитини у стоматолога. Підтримувати здоров’я зубів у вашого малюка вам допоможе дитяча стоматологія у Дніпрі Amel Smart. Ми створили найкращі умови для лікування дітей у будь-якому віці, оскільки точно знаємо, що для успішного лікування крім професіоналізму лікаря, якісних матеріалів і сучасного обладнання стоматології потрібно ще, щоб дитина відчувала себе комфортно і в цілковитій безпеці.

Чи потрібно лікувати молочні зуби? Принципи роботи дитячої зубної стоматології Amel Smart

Основний принцип нашої роботи – це збереження зубів, які людина має від природи. Заради цієї мети ми опановуємо найпрогресивніші методики лікування, використовуємо новітні матеріали і оснастили стоматологічні кабінети новітнім високотехнологічним обладнанням.

Молочні зуби мають обмежений термін служби, тому існує досить поширена помилка, що вони не потребують лікування. Але це не так.

Молочні зуби так само, як і постійні, потребують ретельного, регулярного профілактичного догляду і своєчасного лікування. Чому? Тому що:

 • 1
  Невилікуваний карієс молочного зуба може поширитися на зачатки постійних зубів і викликати їхню загибель.
 • 2
  Без лікування карієс руйнує молочні зуби, призводить до їх раннього випадання і викликає безліч інших ускладнень (запалення ясен, періодонтит, періостит).
 • 3
  У разі ранньої втрати молочного зуба у більшості випадків виникають різні порушення прикусу.
 • 4
  Через втрату жувальних зубів у дитини порушується жувальна функція, що негативно позначається на роботі травної системи.

Здорові молочні зуби – запорука правильного розвитку всього зубощелепного апарату і здоров’я майбутніх постійних зубів у дитини. Ось чому так важливо з першого зубика приділяти увагу правильній гігієні ротової порожнини, регулярно приводити малюка на огляд до дитячого стоматолога, вчасно лікувати. Amel Smart – приватна дитяча стоматологія у Дніпропетровську, в якій спостерігаються діти з раннього віку. Ми консультуємо батьків з питань гігієни, використовуємо ефективні методи профілактики і лікування зубів у дітей.

Які хвороби лікує клініка дитячої стоматології Amel Smart?

Стоматологічні хвороби у дітей такі само, як у дорослих. Це:

 • карієс – найстрашніший ворог для тканин зуба;
 • запалення пульпарного пучка (пульпіт) – закономірний наслідок невилікуваного або погано вилікуваного карієсу;
 • періодонтит – трапляється, якщо не дати інфекції відсіч на ранній стадії (вона проникає глибоко і вражає не тільки зуб, корінь, але й прикореневі тканини).

Профілактичний огляд у стоматолога для дітей ще більш важливий, ніж для дорослих. Тканини зубів у дитячому віці недостатньо тверді, тому більш схильні до інфекції. У разі ураження карієсом молочний зуб руйнується набагато швидше за постійні зуби у дорослих.

Які методи лікування зубів використовує дитяча стоматологічна клініка Amel Smart?

Профілактика захворювань ясен і зубів – одне з пріоритетних завдань дитячої стоматології.

З метою збереження і зміцнення молочних зубів у дітей ми застосовуємо такі методики:

 • Фторування – зміцнення тканин зуба шляхом впливу іонами фтору. Такий метод не тільки захищає зуби від карієсу, але й використовується у лікуванні карієсу на первинній стадії (стадії плями).
 • Герметизація фісур – ефективний спосіб профілактики карієсу, спрямований на захист найбільш вразливих ділянок емалі у молочних і постійних зубів жувальної групи.

Хвороби, виявлені на ранній стадії, можна зупинити і вилікувати безболісними апаратними методами. При середньому і запущеному карієсі частина робіт вже проходить із застосуванням бормашини. Однак дитячий стоматолог в Amel Smart знає, як лікувати малюків, щоб вони не боялися, а допомагає йому в цьому великий досвід роботи з дітьми, делікатність і вміння спілкуватися з дітками будь-якого віку, а також ефективні та безпечні методи анестезії.

Для обстеження зубощелепного апарату дитини використовується точний і інформативний метод – цифрова рентген діагностика, яка дозволяє лікарю визначити локалізацію і масштаби патології та призначити оптимальне лікування.

Сучасна дитяча зубна клініка Amel Smart

Щоб зберегти зуби дитини здоровими, потрібно дотримуватися простих правил:

 • кожного дня чистити молочні зуби вранці і ввечері;
 • використовувати хорошу зубну пасту і зубну щітку, яка підходить для дитячих зубів;
 • відвідувати дитячого стоматолога кожні 3-4 місяці.

Краща стоматологія для дітей у м. Дніпро – це Amel Smart. У нашій клініці створені всі умови для ефективного лікування дітей та їхнього комфорту. У нас працюють тільки найкращі фахівці, використовується сучасне обладнання провідних виробників. І все це заради красивих і, головне, щасливих посмішок дітей!

Знаходиться стоматологія дитяча у Дніпрі на Правому березі, жилмасив «Перемога», вул. Карла Маркса. Записатися на прийом до дитячого стоматолога ви можете на сайті клініки або зв’язавшись з нами телефоном, у Telegram, WhatsApp, Facebook, через E-mail.

Ціни на послуги дитячої стоматології є в прайсі, проте остаточну вартість лікування можна дізнатися тільки після огляду дитини лікарем, оцінки складності захворювання, вибору методів лікування і знеболювання (за необхідністю).

Ціни на процедуру: Лікування зубів у дітей

ПроцедураЦіна
Седація, севоран/діпріван до 1 години, дитяча3 000 грн
Седація, севоран/діпріван до 1,5 години, дитяча3 500 грн
Седація, севоран/діпріван, додатково 1 година, дитяча2 000 грн
Постійне пломбування з лікувальної прокладкою, МТА950 грн
Пломбування тимчасового/постійного зуба СИЦ фотополімерними матеріалами, 1 ст.450 грн
Професійна гігієна порожнини рота, щітка+паста350 грн
Професійна гігієна порожнини рота, Air-flow+паста550 грн
Професійна гігієна порожнини рота, звукова чистка700 грн
Протезування металевими коронками з фіксацією950 грн
Протезування цирконієвими коронками1 950 грн
Герметизація фісур450 грн
Аплікація фторсодержащих препаратів, дитяча500 грн
Лікування карієсу методом інфільтрації Icon, 1 зуб700 грн
Консультація дитячого фахівця зі складанням попереднього плану лікування450 грн
Наші спеціалісти
Досвід роботи в клініці Amel 2 роки. У світ стоматології Яну привернула старша сестра, яка вже була практикуючим лікарем-стоматологом. Побачивши багатогранність можливостей сучасної стоматології робити людей щасливими, а їх посмішки красивими, рішення було очевидним - зробити стоматологію частиною свого життя. Вважає, що запорукою успіху в роботі з маленькими пацієнтами важливі щирість, емпатія, уважність і легкість в спілкуванні.
  Практичний досвід Анни 5 років. Дівчина прийшла в професію тому, що впевнена - стоматологія її покликання. В роботі прагне зробити все найкращим чином, адже це - здоров'я пацієнта. У роботі їй допомагають співчуття, вміння знайти підхід до пацієнта, працелюбність, наполегливість. Вільний час присвячує вивченню психології, заняттям спортом, музикою і віршами.
  • Освіта:
   ДМА
  • Спеціалізація:
   Терапевт
  В роботі для Микити важливо запобігти тому, що в майбутньому може мати потребу лікування. Прибрати у пацієнтів страх до стоматології і навчити культурі гігієни порожнини рота. Микита уважний, педантичний, дисциплінований, вміє слухати і співпереживати. Прагне завжди бути на крок попереду.
  • Освіта:
   ДМА
  • Спеціалізація:
   Дитячий стоматолог
  Практичний досвід Ірини 2 роки. З 8 класу вона мріяла стати лікарем і допомагати людям, тому обрала медичний університет. В роботі для дівчини важлива впевненість в своїх діях і відповідальність. У роботі допомагають цілеспрямованість, бажання розвиватися і досягати поставлених завдань. Вільний час приділяє подорожам, любить кататися на велосипеді, пише вірші, використовує це на дитячому прийомі. Любить дітей і тварин, виховує кота Фріду.
  • Освіта
   ЗДМУ 2013-2018 рр., інтернатура ДМА 2018-2020 рр.
  • Спеціалізація
   Дитячий стоматолог
  Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
  • Освіта
   ДДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Дитячий лікар-стоматолог
  Записатись на прийом