Стоматология Amel Smart Clinic

Лікування зубів у дітей

Лікування зубів у дітей

Фундамент для здоров’я зубів дорослої людини закладається з раннього дитинства (з того моменту, коли у малюка прорізуються його перші зубки) і ґрунтується на регулярній ретельній гігієні та спостереженні за станом ротової порожнини дитини у стоматолога. Підтримувати здоров’я зубів у вашого малюка вам допоможе дитяча стоматологія у Дніпрі Amel Smart Clinic. Ми створили найкращі умови для лікування дітей у будь-якому віці, оскільки точно знаємо, що для успішного лікування крім професіоналізму лікаря, якісних матеріалів і сучасного обладнання стоматології потрібно ще, щоб дитина відчувала себе комфортно і в цілковитій безпеці.

Чи потрібно лікувати молочні зуби? Принципи роботи дитячої зубної стоматології Amel Smart Clinic

Основний принцип нашої роботи – це збереження зубів, які людина має від природи. Заради цієї мети ми опановуємо найпрогресивніші методики лікування, використовуємо новітні матеріали і оснастили стоматологічні кабінети новітнім високотехнологічним обладнанням.

Молочні зуби мають обмежений термін служби, тому існує досить поширена помилка, що вони не потребують лікування. Але це не так.

Молочні зуби так само, як і постійні, потребують ретельного, регулярного профілактичного догляду і своєчасного лікування. Чому? Тому що:

 • 1
  Невилікуваний карієс молочного зуба може поширитися на зачатки постійних зубів і викликати їхню загибель.
 • 2
  Без лікування карієс руйнує молочні зуби, призводить до їх раннього випадання і викликає безліч інших ускладнень (запалення ясен, періодонтит, періостит).
 • 3
  У разі ранньої втрати молочного зуба у більшості випадків виникають різні порушення прикусу.
 • 4
  Через втрату жувальних зубів у дитини порушується жувальна функція, що негативно позначається на роботі травної системи.

Здорові молочні зуби – запорука правильного розвитку всього зубощелепного апарату і здоров’я майбутніх постійних зубів у дитини. Ось чому так важливо з першого зубика приділяти увагу правильній гігієні ротової порожнини, регулярно приводити малюка на огляд до дитячого стоматолога, вчасно лікувати. Amel Smart Clinic – приватна дитяча стоматологія у Дніпрі, в якій спостерігаються діти з раннього віку. Ми консультуємо батьків з питань гігієни, використовуємо ефективні методи профілактики і лікування зубів у дітей.

Які хвороби лікує клініка дитячої стоматології Amel Smart Clinic?

Стоматологічні хвороби у дітей такі само, як у дорослих. Це:

 • карієс – найстрашніший ворог для тканин зуба;
 • запалення пульпарного пучка (пульпіт) – закономірний наслідок невилікуваного або погано вилікуваного карієсу;
 • періодонтит – трапляється, якщо не дати інфекції відсіч на ранній стадії (вона проникає глибоко і вражає не тільки зуб, корінь, але й прикореневі тканини).

Профілактичний огляд у стоматолога для дітей ще більш важливий, ніж для дорослих. Тканини зубів у дитячому віці недостатньо тверді, тому більш схильні до інфекції. У разі ураження карієсом молочний зуб руйнується набагато швидше за постійні зуби у дорослих.

Які методи лікування зубів використовує дитяча стоматологічна клініка Amel Smart Clinic?

Профілактика захворювань ясен і зубів – одне з пріоритетних завдань дитячої стоматології.

З метою збереження і зміцнення молочних зубів у дітей ми застосовуємо такі методики:

 • Фторування – зміцнення тканин зуба шляхом впливу іонами фтору. Такий метод не тільки захищає зуби від карієсу, але й використовується у лікуванні карієсу на первинній стадії (стадії плями).
 • Герметизація фісур – ефективний спосіб профілактики карієсу, спрямований на захист найбільш вразливих ділянок емалі у молочних і постійних зубів жувальної групи.

Хвороби, виявлені на ранній стадії, можна зупинити і вилікувати безболісними апаратними методами. При середньому і запущеному карієсі частина робіт вже проходить із застосуванням бормашини. Однак дитячий стоматолог в Amel Smart Clinic знає, як лікувати малюків, щоб вони не боялися, а допомагає йому в цьому великий досвід роботи з дітьми, делікатність і вміння спілкуватися з дітками будь-якого віку, а також ефективні та безпечні методи анестезії.

Для обстеження зубощелепного апарату дитини використовується точний і інформативний метод – цифрова рентген діагностика, яка дозволяє лікарю визначити локалізацію і масштаби патології та призначити оптимальне лікування.

Сучасна дитяча зубна клініка Amel Smart Clinic

Щоб зберегти зуби дитини здоровими, потрібно дотримуватися простих правил:

 • кожного дня чистити молочні зуби вранці і ввечері;
 • використовувати хорошу зубну пасту і зубну щітку, яка підходить для дитячих зубів;
 • відвідувати дитячого стоматолога кожні 3-4 місяці.

Краща стоматологія для дітей у м. Дніпро – це Amel Smart Clinic. У нашій клініці створені всі умови для ефективного лікування дітей та їхнього комфорту. У нас працюють тільки найкращі фахівці, використовується сучасне обладнання провідних виробників. І все це заради красивих і, головне, щасливих посмішок дітей!

Знаходиться стоматологія дитяча у Дніпрі на Правому березі, жилмасив «Перемога». Записатися на прийом до дитячого стоматолога ви можете на сайті клініки або зв’язавшись з нами телефоном, у Telegram, WhatsApp, Facebook, через E-mail.

Ціни на послуги дитячої стоматології є в прайсі, проте остаточну вартість лікування можна дізнатися тільки після огляду дитини лікарем, оцінки складності захворювання, вибору методів лікування і знеболювання (за необхідністю).

Ціни на процедуру: Лікування зубів у дітей

ПроцедураЦіна
Консультація дитячого стоматолога з складанням попереднього плану лікування700 грн
Наші спеціалісти
Моя спеціалізація – дитяча терапевтична стоматологія. Я емпат, дуже тонко відчуваю емоції своїх пацієнтів. Вважаю, що лікар повинен мати велике серце і неабиякий розум. Розуміючи, що успіх лікування залежить не тільки від моїх навичок та знань, а також від співпраці та взаємного розуміння з пацієнтом, велику увагу приділяю налагодженню стосунків з дітьми, а також з їхніми батьками. У вільний час займаюся йогою, захоплююсь вивченням психології поведінки людини. Я намагаюся йти в ногу з часом, розвиватися та пізнавати нові технології всіма доступними мені способами. Я люблю свою роботу та отримую взаємні почуття від своїх пацієнтів. Дякую за довіру! Будьте здорові!
 • Освіта
  ХНМУ
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
Практичний досвід лікаря 5 років. Олександра – стоматолог у другому поколінні. У роботі цінує професіоналізм та злагоджену командну роботу. Головне завдання лікаря - це лікування зубів без болю та неприємних відчуттів. Важливим вважає стати справжнім другом маленького пацієнта. У вільний час захоплюється: танцями, читанням, подорожами та прогулянками.
 • Освіта
  ЗДМУ, Стоматологія
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
В роботі для Микити важливо запобігти тому, що в майбутньому може мати потребу лікування. Прибрати у пацієнтів страх до стоматології і навчити культурі гігієни порожнини рота. Микита уважний, педантичний, дисциплінований, вміє слухати і співпереживати. Прагне завжди бути на крок попереду.
 • Освіта:
  ДМА
 • Спеціалізація:
  Дитячий стоматолог
Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
 • Освіта
  ДДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Дитячий лікар-стоматолог
Записатись на прийом