Стоматология Amel Smart Clinic

Чищення дитячих зубів

Чищення дитячих зубів

Навіть неухильне дотримання дитиною правил гігієни ротової порожнини і тотальний контроль над цим процесом, не дає стовідсоткової гарантії того, що ви повністю позбулися зубного нальоту.

Професійне чищення дитячих зубів у Дніпрі є необхідним доповненням для самостійних гігієнічних процедур і має проводитися регулярно, що є не тільки хорошою профілактикою різних патологій, але й дозволить виявляти їх на ранніх стадіях.

Переваги професійного чищення зубів у дітей

Основні переваги професійного чищення зубів:

 • ефективна профілактика стоматологічних хвороб;
 • зниження ймовірності захворювань пародонту;
 • запобігання запальних процесів у м’яких тканинах ротової порожнини;
 • захист і зміцнення зубної емалі;
 • очевидний косметичний ефект – емаль стає світлішою на 1-2 тони;
 • абсолютна безпека процедури;
 • відсутність больових відчуттів.

Чи потрібне професійне чищення молочних зубів?

Регулярний догляд за молочними зубами – така ж обов’язкова процедура, як і чищення постійних зубів.

Проблеми з молочними зубами здатні стати причиною багатьох порушень в організмі, у числі яких захворювання:

 • шлунково-кишкового тракту;
 • ЛОР-органів;
 • нирок.

Здорові молочні зуби є запорукою здоров’я постійних зубів. Передчасне видалення або випадіння молочного зуба може стати причиною формування неправильного прикусу, оскільки в таких умовах сусідні зуби прагнуть зайняти вільне місце. Саме тому зуби видаляють тільки за особливими показниками, у числі яких сильне руйнування карієсом, утворення кісти, свищ на яснах.

Велика більшість проблем із зубами пов’язана із зубним нальотом, у якому сконцентрована велика кількість бактерій, що створюють сприятливі умови для розвитку карієсу. Через несвоєчасне видалення зубного нальоту, він досить швидко мінералізується, перетворюючись на зубний камінь. Видалити його можна тільки скориставшись послугами стоматолога.

Дуже важлива регулярність – професійне чищення зубів дітям треба проводити кожні 3-4 місяці (у дорослих достатньо одного чищення на півроку). Оскільки цей процес абсолютно безболісний, він дозволяє привчити дитину до регулярних відвідин лікаря, а чищення молочних зубів у стоматолога так само, як і інші маніпуляції, не будуть асоціюватися у неї з дискомфортом і болем.

Як проводиться чищення зубів дітям у стоматолога

Зазвичай процедура виконується без знеболення, але за необхідністю лікар проводить обробку ясен гелем, що містить анестетик. Метод передбачає використання спеціальних гелів і щіток, що дозволяє домогтися гарного ефекту очищення. При наявності щільного нальоту і значної пігментації може використовуватися спеціальне обладнання, яке подає під напором суміш води, повітря і спеціального порошку. Склад останнього залежить від віку і стану зубів дитини. З 2-х років рекомендоване чищення щіткою і пастою, починаючи з 4 років – AIR-flow з використанням порошку на основі гліцину, а після 10 років – порошку з бікарбонатом кальцію.

Під час процедури стоматолог ретельно очищає поверхню всіх зубів, після чого наносяться фторвмісні препарати, які зміцнюють емаль і запобігають розвитку карієсу. Починаючи з 14 років може проводитися ультразвукове чищення зубів дітям, яке дозволяє не тільки видалити зубний камінь, а й знищити бактерії (за рахунок подачі антисептичного розчину).

Чищення зубів для дітей у дитячій стоматології Amel Smart у Дніпрі

Проф чищення зубів є обов’язковою умовою збереження здоров’я ротової порожнини. Якісно проведена процедура – це не тільки ефективна профілактика більшості стоматологічних захворювань, а й обов’язковий етап лікування багатьох порушень.

Безпечна і безболісна процедура дозволить привчити вашого малюка до регулярного відвідування стоматологічної клініки, а професіонали Amel Smart зроблять все, щоб йому не довелося боятися цього. Щоб записатися на прийом до дитячого стоматолога в клініці Amel Smart (Дніпропетровськ), потрібно скористатися спеціальною формою на сайті або одним з каналів зв’язку.

Ціни на наші послуги представлені в прайсі.

Ціни на процедуру: Чищення дитячих зубів

ПроцедураЦіна
Професійна гігієна порожнини рота, щітка+паста350 грн
Професійна гігієна порожнини рота, Air-flow+паста550 грн
Професійна гігієна порожнини рота, звукова чистка700 грн
Наші спеціалісти
Досвід роботи в клініці Amel 2 роки. У світ стоматології Яну привернула старша сестра, яка вже була практикуючим лікарем-стоматологом. Побачивши багатогранність можливостей сучасної стоматології робити людей щасливими, а їх посмішки красивими, рішення було очевидним - зробити стоматологію частиною свого життя. Вважає, що запорукою успіху в роботі з маленькими пацієнтами важливі щирість, емпатія, уважність і легкість в спілкуванні.
  Практичний досвід Анни 5 років. Дівчина прийшла в професію тому, що впевнена - стоматологія її покликання. В роботі прагне зробити все найкращим чином, адже це - здоров'я пацієнта. У роботі їй допомагають співчуття, вміння знайти підхід до пацієнта, працелюбність, наполегливість. Вільний час присвячує вивченню психології, заняттям спортом, музикою і віршами.
  • Освіта:
   ДМА
  • Спеціалізація:
   Терапевт
  В роботі для Микити важливо запобігти тому, що в майбутньому може мати потребу лікування. Прибрати у пацієнтів страх до стоматології і навчити культурі гігієни порожнини рота. Микита уважний, педантичний, дисциплінований, вміє слухати і співпереживати. Прагне завжди бути на крок попереду.
  • Освіта:
   ДМА
  • Спеціалізація:
   Дитячий стоматолог
  Практичний досвід Ірини 2 роки. З 8 класу вона мріяла стати лікарем і допомагати людям, тому обрала медичний університет. В роботі для дівчини важлива впевненість в своїх діях і відповідальність. У роботі допомагають цілеспрямованість, бажання розвиватися і досягати поставлених завдань. Вільний час приділяє подорожам, любить кататися на велосипеді, пише вірші, використовує це на дитячому прийомі. Любить дітей і тварин, виховує кота Фріду.
  • Освіта
   ЗДМУ 2013-2018 рр., інтернатура ДМА 2018-2020 рр.
  • Спеціалізація
   Дитячий стоматолог
  Записатись на прийом