Стоматология Amel Smart Clinic

Чищення дитячих зубів

Чищення дитячих зубів

Навіть неухильне дотримання дитиною правил гігієни ротової порожнини і тотальний контроль над цим процесом, не дає стовідсоткової гарантії того, що ви повністю позбулися зубного нальоту.

Професійне чищення дитячих зубів у Дніпрі є необхідним доповненням для самостійних гігієнічних процедур і має проводитися регулярно, що є не тільки хорошою профілактикою різних патологій, але й дозволить виявляти їх на ранніх стадіях.

Переваги професійного чищення зубів у дітей

Основні переваги професійного чищення зубів:

 • ефективна профілактика стоматологічних хвороб;
 • зниження ймовірності захворювань пародонту;
 • запобігання запальних процесів у м’яких тканинах ротової порожнини;
 • захист і зміцнення зубної емалі;
 • очевидний косметичний ефект – емаль стає світлішою на 1-2 тони;
 • абсолютна безпека процедури;
 • відсутність больових відчуттів.

Чи потрібне професійне чищення молочних зубів?

Регулярний догляд за молочними зубами – така ж обов’язкова процедура, як і чищення постійних зубів.

Проблеми з молочними зубами здатні стати причиною багатьох порушень в організмі, у числі яких захворювання:

 • шлунково-кишкового тракту;
 • ЛОР-органів;
 • нирок.

Здорові молочні зуби є запорукою здоров’я постійних зубів. Передчасне видалення або випадіння молочного зуба може стати причиною формування неправильного прикусу, оскільки в таких умовах сусідні зуби прагнуть зайняти вільне місце. Саме тому зуби видаляють тільки за особливими показниками, у числі яких сильне руйнування карієсом, утворення кісти, свищ на яснах.

Велика більшість проблем із зубами пов’язана із зубним нальотом, у якому сконцентрована велика кількість бактерій, що створюють сприятливі умови для розвитку карієсу. Через несвоєчасне видалення зубного нальоту, він досить швидко мінералізується, перетворюючись на зубний камінь. Видалити його можна тільки скориставшись послугами стоматолога.

Дуже важлива регулярність – професійне чищення зубів дітям треба проводити кожні 3-4 місяці (у дорослих достатньо одного чищення на півроку). Оскільки цей процес абсолютно безболісний, він дозволяє привчити дитину до регулярних відвідин лікаря, а чищення молочних зубів у стоматолога так само, як і інші маніпуляції, не будуть асоціюватися у неї з дискомфортом і болем.

Як проводиться чищення зубів дітям у стоматолога

Зазвичай процедура виконується без знеболення, але за необхідністю лікар проводить обробку ясен гелем, що містить анестетик. Метод передбачає використання спеціальних гелів і щіток, що дозволяє домогтися гарного ефекту очищення. При наявності щільного нальоту і значної пігментації може використовуватися спеціальне обладнання, яке подає під напором суміш води, повітря і спеціального порошку. Склад останнього залежить від віку і стану зубів дитини. З 2-х років рекомендоване чищення щіткою і пастою, починаючи з 4 років – AIR-flow з використанням порошку на основі гліцину, а після 10 років – порошку з бікарбонатом кальцію.

Під час процедури стоматолог ретельно очищає поверхню всіх зубів, після чого наносяться фторвмісні препарати, які зміцнюють емаль і запобігають розвитку карієсу. Починаючи з 14 років може проводитися ультразвукове чищення зубів дітям, яке дозволяє не тільки видалити зубний камінь, а й знищити бактерії (за рахунок подачі антисептичного розчину).

Чищення зубів для дітей у дитячій стоматології Amel Smart Kids у Дніпрі

Професійне чищення зубів є обов’язковою умовою збереження здоров’я ротової порожнини. Якісно проведена процедура – це не тільки ефективна профілактика більшості стоматологічних захворювань, а й обов’язковий етап лікування багатьох порушень.

Безпечна і безболісна процедура дозволить привчити вашого малюка до регулярного відвідування стоматологічної клініки, а професіонали Amel Smart Kids зроблять все, щоб йому не довелося боятися цього. Щоб записатися на прийом до дитячого стоматолога в клініці Amel Smart Kids (Дніпро), потрібно скористатися спеціальною формою на сайті або одним з каналів зв’язку.

Ціни на наші послуги представлені в прайсі.

Ціни на процедуру: Чищення дитячих зубів

ПроцедураЦіна
Професійна гігієна постійного прикусу1 400 грн
Професійна гігієна порожнини рота, щітка+паста500 грн
Професійна гігієна порожнини рота, Air-flow+паста1 400 грн
Наші спеціалісти
Моя спеціалізація – дитяча терапевтична стоматологія. Я емпат, дуже тонко відчуваю емоції своїх пацієнтів. Вважаю, що лікар повинен мати велике серце і неабиякий розум. Розуміючи, що успіх лікування залежить не тільки від моїх навичок та знань, а також від співпраці та взаємного розуміння з пацієнтом, велику увагу приділяю налагодженню стосунків з дітьми, а також з їхніми батьками. У вільний час займаюся йогою, захоплююсь вивченням психології поведінки людини. Я намагаюся йти в ногу з часом, розвиватися та пізнавати нові технології всіма доступними мені способами. Я люблю свою роботу та отримую взаємні почуття від своїх пацієнтів. Дякую за довіру! Будьте здорові!
 • Освіта
  ХНМУ
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
Практичний досвід лікаря 5 років. Олександра – стоматолог у другому поколінні. У роботі цінує професіоналізм та злагоджену командну роботу. Головне завдання лікаря - це лікування зубів без болю та неприємних відчуттів. Важливим вважає стати справжнім другом маленького пацієнта. У вільний час захоплюється: танцями, читанням, подорожами та прогулянками.
 • Освіта
  ЗДМУ, Стоматологія
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
В роботі для Микити важливо запобігти тому, що в майбутньому може мати потребу лікування. Прибрати у пацієнтів страх до стоматології і навчити культурі гігієни порожнини рота. Микита уважний, педантичний, дисциплінований, вміє слухати і співпереживати. Прагне завжди бути на крок попереду.
 • Освіта:
  ДМА
 • Спеціалізація:
  Дитячий стоматолог
Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
 • Освіта
  ДДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Дитячий лікар-стоматолог
Записатись на прийом