Стоматология Amel Smart Clinic

Видалення зуба

Видалення зуба

Екстракція зуба (видалення) – одна з найпоширеніших процедур у хірургічній стоматології. Сучасні знеболювальні препарати, нові технології дозволяють провести операцію швидко, без болю і ускладнень. Стоматологічна клініка Amel Smart Clinic – багатопрофільна стоматологія, яка використовує найбезпечніші методи лікування, проводить екстрене і планове видалення зуба в Дніпрі. Хороше самопочуття і здоров’я пацієнтів – наша головна турбота. Ми вживаємо всіх заходів, щоб навіть така складна процедура, як видалення, проходила без дискомфорту.

Показання до екстракції зуба

Хірурги стоматологи клініки Amel Smart Clinic приймають рішення про видалення зубів тільки в тому випадку, якщо зуб неможливо або недоцільно зберегти. Ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання – комп’ютерні томографи, цифрові високочутливі рентген датчики, дентальний мікроскоп. Відмінне технічне оснащення у поєднанні з великим досвідом і знаннями наших фахівців допомагає нам ретельно дослідити проблему, і якщо є хоч найменший шанс вилікувати хворий зуб, ми його обов’язково використовуємо.

Причини для екстракції зуба:

 • великі каріозні руйнування, коли лікування та реставрація неможливі;
 • рухливість зубів 3 ступеня, як наслідок важкого перебігу пародонтиту (за умови безнадійного пародонтологічного прогнозу);
 • наслідки травми (тріщини в корені, відколи коронок нижче рівня ясен);
 • ускладнене прорізування і аномальне положення зуба мудрості;
 • неправильне положення зубів (у межах ортодонтичного лікування).

 Атравматичне видалення зуба: сучасні методи

Хірурги Amel Smart Clinic виконують операції будь-якої складності:

 • видалення бічних, фронтальних зубів верхньої і нижньої щелепи;
 • видалення верхніх і нижніх третіх молярів будь-якого ступеня складності;
 • витяг осколків, стінок і коренів зламаного зуба;
 • видалення перед проведенням одномоментної імплантації.

Видалення може бути:

 • простим;
 • складним.

Просте видалення – процедура з вилучення рухомих зубів з ясен. Складне видалення має більший обсяг роботи. Воно виконується з розтином ясен або окістя, а в процесі видалення лікар використовує спеціальні інструменти. Цей метод застосовують у складних випадках, наприклад, при видаленні повністю зруйнованого зуба, ретенованих зубів мудрості. Такі операції виконують з використанням хірургічних борів або пьезохірургічного інструменту.

Під час планового видалення зуба в нашій клініці пацієнти проходять гігієнічну підготовку у стоматолога-гігієніста, для зниження ймовірності інфікування рани після операції.

Чи можливе видалення зубів без болю?

Ті часи, коли зуби видаляли без знеболювання, давно пройшли. Сучасні анестетики повністю усувають чутливість, то ж навіть якщо лікар буде витягати зуб по шматочках, пацієнт абсолютно нічого не відчує. І планове, і ургентне (термінове) видалення зуба здійснюється з використанням однакової анестезії. В Amel Smart Clinic використовується апарат з комп’ютерним поршнем подачи анестетика, за необхідністю до проведення операції долучається лікар-анестезіолог. Застосовуються також місцеві топікальні анестетики, що дозволяють знеболити місце введення голки при проведенні анестезії.

Оскільки при видаленні травмуються і ясна, і кісткова тканина, то багатьох пацієнтів турбує питання – що буде, коли дія анестетика закінчиться. У нашій клініці працюють досвідчені лікарі, справжні професіонали, які беруться за операцію після ретельної діагностики. Ми робимо все можливе для того, щоб гарантувати своїм пацієнтам не тільки якісне видалення зубів, але й швидке відновлення без ускладнень.

 Як доглядати за порожниною рота після видалення зуба?

Швидкість відновлення після операції багато в чому залежить від пацієнта. Щоб все пройшло гладко, потрібно прислухатися до рекомендацій лікаря:

 • відмовитися від прийому їжі мінімум на 1 годину після видалення;
 • не торкатися язиком місця видалення;
 • у першу добу не їсти тверду, гарячу їжу;
 • протягом доби після видалення потрібно уникати важких фізичних навантажень (спорт, носіння важких предметів);
 • виконувати всі рекомендації лікаря і не робити те, що лікар не прописував (наприклад, не призначати собі самостійно полоскання);
 • якщо після закінчення дії анестетика повернулися больові відчуття, можна прийняти той препарат, який рекомендував лікар, дотримуючись рекомендованої дози.

Видалення зубів в Amel Smart Clinic (Дніпро)

Здоров’я зубів можна довірити тільки професіоналам. В Amel Smart Clinic працюють лікарі з великим досвідом у хірургічній стоматології, які володіють всіма сучасними методиками і застосовують у своїй роботі новітні технології. Алгоритм лікування, тип анестетика, метод хірургічного втручання для кожного пацієнта лікар призначає індивідуально, виходячи з персональних показань і протипоказань.

Лікування у стоматології Amel Smart Clinic проводиться за попереднім записом. Записатися на видалення зуба ви можете на сайті клініки. Можливо також термінове видалення зуба в якості невідкладної стоматологічної допомоги. Ціна послуги вказана в прайсі. Додаткову інформацію ви можете отримати у наших менеджерів, зателефонувавши до клініки.

Ціни на процедуру: Видалення зуба

ПроцедураЦіна
Видалення зуба1 700 грн
Видалення зуба складне5 500 грн
Видалення дистопованого зуба9 000 грн
Наші спеціалісти
Єгор мріяв стати лікарем-стоматологом з самого дитинства, йому завжди подобалося допомогати людям. У роботі полюбляє строгість та порядок. Уважний, чуйний та відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними методами лікування.
  Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Записатись на прийом