Стоматология Amel Smart Clinic

Видалення зуба

Видалення зуба

Екстракція зуба (видалення) – одна з найпоширеніших процедур у хірургічній стоматології. Сучасні знеболювальні препарати, нові технології дозволяють провести операцію швидко, без болю і ускладнень. Стоматологічна клініка Amel Smart – багатопрофільна стоматологія, яка використовує найбезпечніші методи лікування, проводить екстрене і планове видалення зуба в Дніпрі. Хороше самопочуття і здоров’я пацієнтів – наша головна турбота. Ми вживаємо всіх заходів, щоб навіть така складна процедура, як видалення, проходила без дискомфорту.

Показання до екстракції зуба

Хірурги стоматологи клініки Amel Smart приймають рішення про видалення зубів тільки в тому випадку, якщо зуб неможливо або недоцільно зберегти. Ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання – комп’ютерні томографи, цифрові високочутливі рентген датчики, дентальний мікроскоп. Відмінне технічне оснащення у поєднанні з великим досвідом і знаннями наших фахівців допомагає нам ретельно дослідити проблему, і якщо є хоч найменший шанс вилікувати хворий зуб, ми його обов’язково використовуємо.

Причини для екстракції зуба:

 • великі каріозні руйнування, коли лікування та реставрація неможливі;
 • рухливість зубів 3 ступеня, як наслідок важкого перебігу пародонтиту (за умови безнадійного пародонтологічного прогнозу);
 • наслідки травми (тріщини в корені, відколи коронок нижче рівня ясен);
 • ускладнене прорізування і аномальне положення зуба мудрості;
 • неправильне положення зубів (у межах ортодонтичного лікування).

 Атравматичне видалення зуба: сучасні методи

Хірурги Amel Smart виконують операції будь-якої складності:

 • видалення бічних, фронтальних зубів верхньої і нижньої щелепи;
 • видалення верхніх і нижніх третіх молярів будь-якого ступеня складності;
 • витяг осколків, стінок і коренів зламаного зуба;
 • видалення перед проведенням одномоментної імплантації.

Видалення може бути:

 • простим;
 • складним.

Просте видалення – процедура з вилучення рухомих зубів з ясен. Складне видалення має більший обсяг роботи. Воно виконується з розтином ясен або окістя, а в процесі видалення лікар використовує спеціальні інструменти. Цей метод застосовують у складних випадках, наприклад, при видаленні повністю зруйнованого зуба, ретенованих зубів мудрості. Такі операції виконують з використанням хірургічних борів або пьезохірургічного інструменту.

Під час планового видалення зуба в нашій клініці пацієнти проходять гігієнічну підготовку у стоматолога-гігієніста, для зниження ймовірності інфікування рани після операції.

Крім традиційного хірургічного методу в Amel Smart проводиться лазерне видалення зуба. Такий метод дозволяє робити набагато менш травматичні і практично безкровні операції, безпечні для здорових сусідніх зубів. Атравматичне безболісне видалення зубів є запорукою швидкого відновлення пацієнта і повернення до нормального життя, зменшує болючість в період загоєння.

Чи можливе видалення зубів без болю?

Ті часи, коли зуби видаляли без знеболювання, давно пройшли. Сучасні анестетики повністю усувають чутливість, то ж навіть якщо лікар буде витягати зуб по шматочках, пацієнт абсолютно нічого не відчує. І планове, і ургентне (термінове) видалення зуба здійснюється з використанням однакової анестезії. В Amel Smart використовується апарат з комп’ютерним поршнем подачи анестетика, за необхідністю до проведення операції долучається лікар анестезіолог. Застосовуються також місцеві топікальні анестетики, що дозволяють знеболити місце введення голки при проведенні анестезії.

Оскільки при видаленні травмуються і ясна, і кісткова тканина, то багатьох пацієнтів турбує питання – що буде, коли дія анестетика закінчиться. У нашій клініці працюють досвідчені лікарі, справжні професіонали, які беруться за операцію після ретельної діагностики. Ми робимо все можливе для того, щоб гарантувати своїм пацієнтам не тільки якісне видалення зубів, але й швидке відновлення без ускладнень.

 Як доглядати за порожниною рота після видалення зуба?

Швидкість відновлення після операції багато в чому залежить від пацієнта. Щоб все пройшло гладко, потрібно прислухатися до рекомендацій лікаря:

 • відмовитися від прийому їжі мінімум на 1 годину після видалення;
 • не торкатися язиком місця видалення;
 • у першу добу не їсти тверду, гарячу їжу;
 • протягом доби після видалення потрібно уникати важких фізичних навантажень (спорт, носіння важких предметів);
 • виконувати всі рекомендації лікаря і не робити те, що лікар не прописував (наприклад, не призначати собі самостійно полоскання);
 • якщо після закінчення дії анестетика повернулися больові відчуття, можна прийняти той препарат, який рекомендував лікар, дотримуючись рекомендованої дози.

Видалення зубів в Amel Smart (Дніпропетровськ)

Здоров’я зубів можна довірити тільки професіоналам. В Amel Smart працюють лікарі з великим досвідом у хірургічній стоматології, які володіють всіма сучасними методиками і застосовують у своїй роботі новітні технології. Алгоритм лікування, тип анестетика, метод хірургічного втручання для кожного пацієнта лікар призначає індивідуально, виходячи з персональних показань і протипоказань.

Лікування у стоматології Amel Smart проводиться за попереднім записом. Записатися на видалення зуба ви можете на сайті клініки. Можливо також термінове видалення зуба в якості невідкладної стоматологічної допомоги. Ціна послуги вказана в прайсі. Додаткову інформацію ви можете отримати у наших менеджерів, зателефонувавши до клініки.

Ціни на процедуру: Видалення зуба

ПроцедураЦіна
Видалення зуба просте1 200 грн
Видалення восьмого зуба2 500 грн
Атипове видалення5 000 грн
Видалення імпланта просте2 000 грн
Видалення імпланта складне4 000 грн
Наші спеціалісти
Має 16-річний практичний досвід. У професію прийшов зацікавившись хірургією при проходженні практики в медичному училищі. Роман Валерійович цінує правильний підхід до лікування, якісний, швидкий і безболісний. Регулярно відвідує профільні курси та майстер-класи, освоює новітні методики лікування. Вільний час присвячує туризму і велопрогулянкам.
 • Освіта
  ХДМУ, стоматологічний факультет
 • Спеціалізація
  Хірургія
Дмитро мріяв стати лікарем з 9 класу, після того, як потрапив на прийом до стоматолога в школі. Він вважає, що завжди важливо виконувати свою роботу на 100%, отримувати від неї естетичне і емоційне задоволення, розвиватися і рухатися вперед. У роботі йому допомагає перфекціонізм, база теоретичних знань, комунікабельність, відповідальність і бажання створювати нове.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Записатись на прийом