Стоматология Amel Smart Clinic

Імплантація двох, трьох зубів

Імплантація двох, трьох зубів

Відсутність навіть одного зуба в ряду може стати причиною негативних змін у стані здоров’я ротової порожнини. У першу чергу, це резорбція (зменшення об’єму) кісткової тканини. Постійне навантаження, яке відчувають щелепні кістки під час пережовування їжі, є обов’язковою умовою, що дозволяє підтримувати їх у нормальному стані. При тривалій відсутності зуба у кісткових структурах відбуваються порушення, які призводять до зменшення їх об’єму.

Відновлення зубів знімними протезами не захищає від атрофії, а єдиним методом, який допоможе запобігти резорбції, є своєчасно проведена імплантація. 

Імплантація – сучасний метод відновлення зубів

Імплантація – процес інтеграції штучних коренів (імплантів, штифтів) у щелепну кістку, які використовуються в якості опори зубних протезів. Матеріалом для їх виготовлення зазвичай служать сплави титану, які відрізняє хороша біосумісність, високі характеристики міцності.

Імплантація підходить для відновлення функціональності зубощелепної системи при відсутності одного, двох і більше зубів. На відміну від протезування знімними конструкціями, вона може використовуватися навіть при повній адентії. 

Класичний метод установки імплантатів містить два етапи. На першому в кісткову тканину імплантується імплант, а на другому після повного приживання штучного кореня встановлюється протез. Також можливе проведення одномоментної імплантації, коли імплантат встановлюється в лунку щойно видаленого зуба. Необхідними умовами для її проведення є атравматичне видалення і відсутність запалень на коренях зуба.

Імплантація 2, 3 зубів: етапи проведення

Визначимо основні етапи імплантації:

 • 1
  Підготовчий етап. Проводиться первинний огляд, діагностика (панорамний знімок, комп’ютерна томографія). За необхідності призначаються додаткові аналізи, виключаються протипоказання. Проводиться лікування супутніх захворювань (карієсу, запалень м’яких тканин і т.д.). Складається план лікування, підбирається протокол імплантації, виробник і система імплантатів.
 • 2
  Кісткова пластика. Якщо під час діагностики було виявлено дефіцит кісткової тканини, проводиться її нарощування. У місце установки імплантату підсаджується остеопластичний матеріал, а установку імпланту розпочинають після його повного приживлення.
 • 3
  Імплантація імпланта. Операція проводиться під місцевою анестезією. Формується ложе, встановлюється імплант, який прикривається заглушкою, після чого в місці втручання накладаються шви. Час остеоінтеграції залежить від локалізації. На нижній щелепі приживлення триває 2-4 місяці, на верхній – до 6 місяців.
 • 4
  Установка постійних коронок. Після приживання імпланта видаляється заглушка і на 1-2 тижні встановлюється формувач ясен, завдяки якому контури м’яких тканин стають охайними і виглядають природно. Після цього встановлюється абатмент (основа для протеза), знімаються зліпки, з яких у зуботехнічній лабораторії виготовляються коронки. Постійні протези фіксуються на імплантатах.

Кісткові тканини верхньої щелепи мають меншу щільність, крім цього, втручання на цих ділянках ускладнено близькістю гайморових пазух. Тому в більшості випадків, перед проведенням імплантації виконують нарощування кісткового об’єму (синус-ліфтинг).

Імплантація 3 зубів в Amel Smart Clinic

Стан здоров’я ротової порожнини залежить від цілого ряду чинників. Тільки за наявності всіх зубів і відсутності дефектів створюються сприятливі умови для збереження зубів. При втраті одного або декількох зубів уникнути порушень допоможе своєчасна імплантація – сучасний і універсальний метод відновлення функціональності зубощелепної системи, який використовується при частковій і повній адентії.

Швидка адаптація до протезів, відсутність дискомфорту під час пережовування їжі, захист від атрофії кісткових тканин – все це робить імплантацію зубів найкращим методом протезування. Вартість і тривалість лікування залежать від протоколу імплантації, наявності супутніх захворювань, стану кісткових тканин, індивідуальних особливостей організму.

Переваги стоматологічного центру Amel Smart Clinic:

 • пацієнти клініки не знають, що таке біль: будь-які маніпуляції проводяться під анестезією з використанням ефективних і безпечних препаратів;
 • щоб лікування було максимально комфортним, знеболювання доповнюється седацією – це метод лікування «уві сні» (пацієнт перебуває в свідомості, але він спокійний і розслаблений);
 • використовуються тільки сертифіковане обладнання та матеріали, що гарантує безпеку і ефективність лікування;
 • послуги доступні широкому колу пацієнтів;
 • курси підвищення кваліфікації лікарів, семінари, стажування в кращих клініках Європи, освітній центр Amel Academy – ніколи не перестаємо вчитися.

Ціни на процедуру: Імплантація двох, трьох зубів

ПроцедураЦіна
Імплантація Bauer’s, Україна6 600 грн
Імплантація ASPER, Україна13 200 грн
Імплантація Straumann BLT/TL, Швейцарія22 000 грн
Імплантація Nobel, Швеція26 400 грн
Імплантація Straumann BLX / Active, Швейцарія29 700 грн
Тотальна реабілітація на 4 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез82 500 грн
Тотальна реабілітація на 6 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез99 000 грн
Наші спеціалісти
Єгор мріяв стати лікарем-стоматологом з самого дитинства, йому завжди подобалося допомогати людям. У роботі полюбляє строгість та порядок. Уважний, чуйний та відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними методами лікування.
  Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Записатись на прийом