Стоматология Amel Smart Clinic

Загальна хірургія

Загальна хірургія

Відділення хірургії в Amel Smart Clinic приймає пацієнтів, які потребують термінового малоінвазивного хірургічного втручання: при таких патологіях, як запалення рани на пальці через потрапляння інфекції, травмування родимки, утворення на шкірі неестетичної ліпоми та ін. Відділення загальної хірургії оснащене сучасним діагностичним та хірургічним обладнанням, ми використовуємо у роботі інноваційні малоінвазивні методи хірургічного лікування (лазерні технології), що дає можливість проводити операції в день звернення пацієнта без спеціальної підготовки. Пацієнт отримує миттєву висококваліфіковану допомогу.

Методи хірургічного лікування Amel Smart Clinic

Залежно від показань хірурги клініки Amel Smart Clinic застосовують інвазивні та неінвазивні методи хірургічного втручання.

Інвазивна хірургія – це операції із надрізом шкіри. Вони показані в тому випадку, коли потрібний доступ до уражених підшкірних тканин. Хірургічне лікування в Amel Smart Clinic – операції, яких не варто боятися. У нас працюють хірурги високої кваліфікації, які застосовують малоінвазивні методи хірургічного втручання, що не залишають рубців та шрамів, з мінімальним періодом відновлення. Всі операції проводяться під місцевою анестезією, тому безболісні.

Якщо в лікуванні можна уникнути інвазивного втручання, ми використовуємо атравматичні методики – лазерну хірургію. Переваги цього методу:

 • операції безкровні;
 • не потрібне накладання швів;
 • дуже швидке загоєння тканин;
 • виключення ризику рецидиву та ускладнень.

Які операції проводяться у хірургічному відділенні Amel Smart Clinic

У нашій клініці проводиться ефективне лікування інфекційних уражень шкіри, а також хірургічне видалення різних видів шкірних та підшкірних доброякісних утворень.

Зокрема, хірургічне лікування в Amel Smart Clinic проводиться за таких показань:

 • доброякісні різновиди новоутворень шкіри та слизових оболонок (папіломи, родимки, бородавки, ліпоми, атероми);
 • гострі гнійні запалення на шкірі (панарицій, пароніхія пальця, фурункули);
 • врослий ніготь.

Операції, що проводяться у нашій клініці:

 • видалення липом (жировик) та атером;
 • хірургічне лікування врослого нігтя;
 • видалення врослої нігтьової пластини;
 • хірургічне лікування пароніхії, панариція;
 • видалення лазером новоутворень на шкірі (папілом, кондилом, родимок, бородавок).

Видалення родимок, бородавок та папілом у Дніпрі

Папіломи, родимки, бородавки – це доброякісні утворення, які мають різне походження. Так бородавки та папіломи – це наслідок зараження пацієнта папіломавірусною інфекцією, а родимки – вроджені патологічні нарости на шкірі. Всі ці новоутворення здебільшого абсолютно безпечні, але за певних умов вони несуть у собі загрозу розвитку онкологічного захворювання.

Видалення родимок, бородавок та папілом показане у таких випадках:

 • зміна форми, кольору наросту, збільшення його розміру;
 • болючість утворень;
 • часте травмування через контакт з одягом, під час гоління;
 • локалізація в області статевих органів, на підошовній частині стопи;
 • пошкодження та запалення утворення.

Клініка Amel Smart Clinic використовує у видаленні родимок, папілом та бородавок безопераційні технології (лазерна хірургія, електрокоагуляція).

Видалення липом та атером

Ліпоми – це поширені підшкірні утворення, що формуються із жирової клітковини. Атероми – це капсульні утворення, які виникають внаслідок закупорки сальних проток. Вони безболісні, зазвичай не перероджуються в злоякісні пухлини, проте є ризик запалення, нагноєння, тому краще вчасно видалити патологічний осередок.

Наш вибір завжди на користь безпеки пацієнтів та неінвазивної хірургії, тому у разі відсутності ускладнень та протипоказань ми проводимо лазерне лікування липом та атером.

Лікування пароніхія у Дніпрі

Від розвитку пароніхії не застрахований ніхто. Невелика подряпина, надрив задирки може за несприятливих обставин стати причиною гнійного запалення тканин навколо нігтя. Інфікування відразу дається взнаки почервонінням, припухлістю навколонігтьових тканин, неприємними, больовими відчуттями. У гнійній стадії виникає відчуття розпирання в ураженому пальці. Без термінового та правильного лікування інфекційне зараження може мати серйозні та навіть небезпечні наслідки (абсцес, некроз тканин, сепсис).

При появі симптомів запалення слід записатися на прийом до хірурга в Amel Smart Clinic. Ефективне лікування пароніхії лікарськими препаратами можливе лише на початковій стадії. Коли вже розвинувся гнійний процес, проводиться хірургічне лікування пароніхії в комплексі з антибактеріальною терапією. Вибрати правильний метод лікування може лише лікар, і вибір залежатиме від стану (стадії) запального процесу.

Лікування панариція

Панарицій нігтя – ще одна проблема, пов’язана з розвитком гострого запального процесу. Інфекція потрапляє у тканини через мікропорізи, маленькі ранки на шкірі. Збудником може бути ентерокок, стафілокок, грибкова інфекція або синьогнійна паличка. Характер запалення та його симптоматика може відрізнятись залежно від збудника, локалізації осередка інфекції.

Лікування панариція хірургічним шляхом проводиться у тій стадії, коли інфекція поширилася у тканини та спровокувала гнійне запалення. Операція проводиться із місцевим знеболенням. Під час операції лікар здійснює розріз над осередком інфекції, видалення уражених тканин та гною, знезараження, встановлення дренажу, накладення пов’язки, призначає пацієнту антибактеріальну терапію. Скільки коштує лікування панариція у Дніпрі? Ціна цієї та інших послуг хірургічного відділення Amel Smart Clinic є у прайсі.

Лікування та видалення врослого нігтя

Вростання нігтя – це дуже болюча патологія, яка розвивається внаслідок носіння незручного (тісного) взуття, через занадто глибоке обрізання нігтя, пошкодження нігтьової пластини або внаслідок спадкових особливостей росту нігтів. При вростанні нігтя м’які навколонігтьові тканини стають дуже болючими, а при потраплянні інфекції починається запальний процес, який без своєчасного лікування переходить у гостру форму (з виділенням гною, ураженням глибоких тканин, деформацією нігтьової пластини).

Лікування врослого нігтя проводиться різними способами. Метод лікування лікар вибирає відповідно до ступеня ураження тканин, загальних показань та протипоказань у пацієнта. Може бути призначене медикаментозне лікування, лазерна корекція нігтя з метою відновлення нормального росту пластини та запобігання рецидиву, а також хірургічне лікування – усунення осередка інфекції або видалення нігтя, що вріс.

Скільки коштує хірургічне лікування запалень та новоутворень?

Повна вартість видалення родимок, липом, інфекційних уражень в області нігтя, хірургічне лікування та видалення врослого нігтя залежить від багатьох факторів, зокрема:

 • необхідність консультації з суміжними фахівцями;
 • необхідність застосування анестезії;
 • метод видалення утворення;
 • необхідність проведення гістологічного дослідження видалених тканин (ексудату);
 • необхідність у накладанні швів та перев’язках (залежить від розміру операційного поля).

Попередні ціни послуги вказані у прайсі на сайті Amel Smart Clinic, а остаточну вартість операції лікар визначить після огляду, діагностики та складання плану лікування.

Хірургія одного дня в Amel Smart Clinic

У нашій клініці розвинена діагностична база, що дозволяє, у тому числі при невідкладних станах, швидко проводити обстеження та готувати пацієнта до хірургічного втручання.

Можливості нашої клініки дозволяють проводити хірургічне лікування багатьох захворювань амбулаторно, за один день, без перебування пацієнтів у стаціонарі.

Переваги малоінвазивної хірургії в Amel Smart Clinic:

 • у клініці обладнане повноцінне хірургічне відділення, відділення анестезіології, оснащені сучасним устаткуванням та інструментами для проведення операцій будь-якої складності;
 • ми застосовуємо малоінвазивні щадні методи, завдяки яким пацієнт швидко відновлюється після операції;
 • застосовувані технології хірургічного лікування не залишають шрамів та рубців, не мають ускладнень та мають мінімум протипоказань;
 • більшість операцій проводиться під місцевою анестезією;
 • після безпечних, малоінвазивних операцій пацієнт того ж дня повертається додому.
Записатись на прийом