Стоматология Amel Smart Clinic

Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок зубів

Круговий знімок (ортопантомограма) – один з найбільш достовірних і високо інформативних методів стоматологічної діагностики, який дає уявлення про стан не лише всіх зубів верхньої і нижньої щелепи, але і про стан щелепної кістки, кореневих каналів, скронево-нижньощелепних суглобів і гайморових пазух. З цієї причини ОПТГ часто називають паспортом ротової порожнини пацієнта.

Панорамний рентген зубів відрізняється від звичайного тим, що дозволяє лікареві досконально з’ясувати всі особливості і проблеми пов’язані з зубощелепною системою пацієнта. Його застосовують у загальній діагностиці, нерідко у поєднанні з іншими методами дослідження (КТ, прицільна рентгенографія). Зробити панорамний знімок зубів у Дніпрі можна в клініці сучасної стоматології Amel Smart Clinic. Ми спеціалізуємося на інноваційних методах лікування, використовуємо найдостовірніші інструменти сучасної діагностики.

Коли лікар рекомендує зробити панорамний знімок щелепи?

У межах стомат лікування ортопантомограма проводиться:

 • 1
  У дитячій стоматології в період зміни молочних зубів з метою оцінки правильності прикусу, перевірки наявності рудиментів постійних (кутніх) зубів.
 • 2
  Під час прорізування зубів мудрості, щоб переконатися, що зуб росте правильно.
 • 3
  При ортодонтичному лікуванні, щоб визначити характер патології прикусу і скласти чіткий план покрокового лікування.
 • 4
  Перед імплантацією з метою визначення точної топографії гайморових пазух, нижньощелепного нерва, розмірів щелеп.
 • 5
  При пародонтиті для дослідження глибини пародонтальних кишень, точного визначення локалізації інфекції, вибору найбільш ефективних методів лікування.
 • 6
  При наявності ознак запалення щелепної кістки з метою виявлення осередку інфекції, визначення масштабів її поширення, а також для контролю результатів терапії.
 • 7
  Перед хірургічним втручанням (видаленням кісти, зуба мудрості) для уточнення діагнозу, отримання чіткого уявлення про локалізацію утворення, особливостей росту моляра, розробки плану лікування і прогнозування результатів.

Крім того панорамний знімок щелепи застосовують у діагностиці отоларингологічних захворювань (гаймориту, поліпів). У поєднанні з іншими методами діагностики він дає максимально повну картину патологічних змін у носовій перегородці, гайморових пазухах.

Які патології виявляє круговий знімок зубів?

Загальний знімок (панорамний) дозволяє лікареві виявити приховані проблеми та оцінити ситуацію в цілому, щоб у подальшому розробити стратегію результативного лікування.

На круговому знімку можна побачити:

 • 1
  Прихований карієс.
 • 2
  Придатність щелепної кістки до імплантації.
 • 3
  Наявність ретенованих зубів і особливості їх росту.
 • 4
  Осередки запалення у навколозубних тканинах під яснами, на верхівці кореня.

 Переваги ортопантомограми

 • Інформативність.

Звичайний рентген охоплює 1-2 зуба, а ортограма щелепи відображає всі зуби верхнього та нижнього зубного ряду, зубощелепний апарат цілком.

 • Зручність роботи зі знімком.

Панорамний рентген зубів проводять на цифровому обладнанні, а результати відразу відображаються на моніторі комп’ютера. Зображення можна збільшити для більш детального вивчення проблеми.

 • Можливість швидкої передачі інформації.

Знімок можна роздрукувати на папері, зберегти і відправити електронною поштою пацієнту.

 • Безпека і комфорт.

ОПТГ не несе небезпеки для здоров’я пацієнтів (випромінювання при обстеженні нижче допустимої норми у 40 разів). Процедура триває кілька хвилин, не створюючи для пацієнтів будь-яких незручностей.

 Де зробити панорамний знімок зубів (Дніпро)?

Безболісна стоматологія, спрямована на збереження зубів – головна мета клініки Amel Smart Clinic. Ключові фактори, що впливають на результат лікування – це професіоналізм лікаря і точна діагностика, тому ми подбали у першу чергу про формування штату з досвідчених висококваліфікованих фахівців і оснащення клініки сучасним обладнанням для стоматологічної діагностики. Пацієнтам Amel Smart Clinic доступні всі види апаратного дослідження, які застосовуються в сучасній стоматології. Якщо під час планового огляду з’явиться необхідність в уточненні діагнозу за допомогою діагностичного обладнання, фахівець може відразу зробити панорамний знімок ротової порожнині пацієнта, скласти план терапії і приступити до лікування.

Скільки коштує ортограма щелепи в Amel Smart Clinic, ціни на інші послуги клініки вказані в прайсі. Записатися до стоматолога на огляд, отримати детальну консультацію можна у менеджера телефоном.

Ціни на процедуру: Панорамний знімок зубів

ПроцедураЦіна
Панорамна рентгенограма400 грн
Наші спеціалісти
Дмитро мріяв стати лікарем з 9 класу, після того, як потрапив на прийом до стоматолога в школі. Він вважає, що завжди важливо виконувати свою роботу на 100%, отримувати від неї естетичне і емоційне задоволення, розвиватися і рухатися вперед. У роботі йому допомагає перфекціонізм, база теоретичних знань, комунікабельність, відповідальність і бажання створювати нове.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Записатись на прийом