Стоматология Amel Smart Clinic

Догляд за чутливою шкірою

Догляд за чутливою шкірою

Природа робить нас унікальними у всьому. І шкіра не є винятком: вона може бути нормальною, сухою, жирною чи комбінованою. А ще, з часом вона може стати чутливою. Це ще один тип шкіри, яку помилково вважають проблемною. Це не зовсім так. Яким має бути косметичний догляд за чутливою шкірою, що вона являє собою, скільки коштують косметологічні процедури для чутливої шкіри у Дніпрі — розповімо про це докладніше.

Основні ознаки того, що у вас чутлива шкіра

Отже, існує ціла низка симптомів, які є свідченням того, що ваша шкіра стала чутливою:

  • подразнення;
  • почервоніння;
  • лущення;
  • неоднорідний рельєф;
  • свербіж.

Ці естетично непривабливі порушення приносять психологічний та фізичний дискомфорт людині. Саме тому чутлива шкіра потребує особливого догляду.

Косметологія для чутливої ​​шкіри

Розглянемо найпопулярніші методи догляду за чутливою шкірою. 

Мікрострумова терапія

Одним із найефективніших методів, що дозволяє нормалізувати обмінні процеси в шкірних покривах, є мікроструми. Впливаючи малими струмами на шкіру, вдається досягти терапевтичного ефекту в найглибших шарах м’яких тканин.

Мікроструми нормалізують утворення енергії в клітинах, а також синтез ліпідів, білків, що дозволяють створити умови для відновлення клітинних мембран. Така дія особливо важлива за наявності чутливої ​​шкіри.

Мікрострумова терапія покращує відтік лімфи та венозної крові, після процедури суттєво зменшується почервоніння шкіри, розширені капіляри стають менш вираженими, а процеси регенерації протікають значно швидше.

Мезотерапія

Прекрасні результати дає мезотерапія засобами, які посилюють дію на судинні стінки. Мезотерапія – це курс ін’єкцій, складовими яких є вітаміни, гіалуронова кислота та інші речовини. Компоненти підбирають індивідуально або використовують готові суміші. Стандартний курс складається з 4-6 сеансів, які повторюються кожні 7-10 днів. Надалі ми рекомендуємо підтримувальний курс – у цьому випадку пауза між ін’єкціями стає більшою: від 2 тижнів до місяця.

Тактика при проведенні косметологічних процедур для чутливої ​​шкіри передбачає щадний підхід: вони не повинні суттєво посилювати кровообіг, надавати подразнювальну дію, яка може посилювати набряк шкіри.

Косметичний догляд за чутливою шкірою в Amel Smart Clinic

Чутлива шкіра – це не проблемна шкіра. Просто для догляду за нею використовуються щадні методики, завдяки яким ваша шкіра залишається молодою максимально довго, її зовнішній вигляд і функції нормалізуються. Ми пропонуємо широкий спектр косметологічних методів як апаратних, так і у вигляді професійно підібраних наборів косметики для догляду за чутливою шкірою.

Процедура для чутливої ​​шкіри проти почервоніння відрізнятиметься від тієї, яку проводять за наявності нормальної шкіри. У цьому випадку повинні бути виключені будь-які фактори, які можуть погіршити стан шкірних покривів. З ніжністю і турботою — саме таким підходом ми досягаємо результатів, якими пишаємося разом з вами!

Ціни на процедуру: Догляд за чутливою шкірою

ПроцедураЦіна
Процедура для чутливої шкіри проти почервоніння2 800 грн
Наші спеціалісти
Практичний досвід Євгена почався ще в 2010 році. Все оточення лікаря було пов'язано з медициною, тому вектор було зазначено заздалегідь. Це галузь, де постійно потрібно рухатись, а спеціальність "Дерматовенерології" - як подвійний бонус. В роботі, а тим більше в медицині, важливий здоровий глузд і порядок, як на робочому місці, так і в голові. Спілкування завжди важливо і корисно для розуміння проблеми людини, ще й отримуєш особистий розвиток. Аналітичний склад розуму допомогає структуровано і алгоритмічно підходити до роботи і вирішення питань будь-якої складності. Комунікабельність і відкритість рятує, адже завжди є що обговорити.
    Записатись на прийом