Стоматология Amel Smart Clinic

Зубні імланти Straumann – переваги, ціна

Зубні імланти Straumann – переваги, ціна

Втрата одного або декількох зубів призводить до різних функціональних і естетичних порушень. Сучасна стоматологія має багато ефективних способів відновлення втраченого зуба, серед яких особливе місце займає дентальна імплантація як найфізіологічніший, надійний, естетичний та універсальний метод. Результат імплантації великою мірою залежить від якості імплантів. Найкращі системи імплантації – швейцарські імпланти Straumann у Дніпрі встановлюють у сучасній стоматологічній клініці Amel Smart Clinic.

У чому особливість зубних імплантів Штрауман

Компанія Straumann Group вже понад 50 років займається науковими дослідженнями у галузі дентальної імплантації. Свої перші імпланти вона випустила у 1974 році, після чого було створено асоціацію імплантологів для подальшого розвитку дентальної імплантології. В результаті залучення найкращих фахівців, співпраці з науково-дослідними інститутами та провідними клініками було створено продукт високої якості з чудовими функціональними та експлуатаційними характеристиками, який став еталоном у дентальній імплантації.

Одним з головних досягнень бренду є використання унікальних матеріалів і покриттів для імплантів, зокрема SLActive® та Roxolid®.

Високі технології, сучасне виробниче обладнання, безпрецедентна система контролю якості виключають помилки та брак у виготовленні зубних імплантів Straumann. На даний момент близько 27% всіх систем імплантації, які продаються на світовому ринку, – це швейцарські системи Straumann. З моменту розробки першого імпланту і до теперішнього часу понад 20 млн. імплантатів цієї марки допомогли пацієнтам у всьому світі відновити втрачені зуби.

Імпланти Straumann – переваги

Швейцарські системи імплантації Штрауман мають відмінні функціональні та експлуатаційні характеристики, а протезування на імплантах цього бренду відрізняють чудові естетичні характеристики.

Серед переваг, які мають імпланти Straumann:

 • Титан високого ступеня очищення.

Такий матеріал абсолютно не токсичний, гіпоалергенний, біосумісний, не схильний до окислювальних процесів. Такі властивості забезпечують хорошу приживаність імпланта, надійність і довговічність імплантації.

 • Безліч можливостей застосування.

Виробник пропонує велику кількість різних ортопедичних портфелів, які дозволяють вирішувати різні завдання – відновлення одного видаленого зуба, протезування на імплантах при частковій та повній адентії, класична та одномоментна імплантація.

 • Високі показники приживання.

Залежно від клінічних показань, приживання імплантів Штрауман становить від 98 до 99,9%. Хороші результати імплантація систем Straumann показує зокрема у курців, при таких захворюваннях в анамнезі, як цукровий діабет, гепатити.

 • Анатомічна форма.

Імплант має конусоподібну форму, яка ідентична формі натурального кореня зуба. Це один з факторів, що забезпечують атравматичну установку, ефективну остеоінтеграцію, швидке приживлення імпланту.

 • Довічна гарантія від виробника.

Це найвищий показник якості продукції Straumann.

 • Свобода.

Системи імплантації Straumann використовують у своїй практиці стоматологи по всьому світу. Пацієнт, який встановив імплант в Україні, перебуваючи за кордоном, може за потреби звернутися до стоматології, щоб встановити або замінити зубну коронку на імплант.

Установка імплантів Straumann – основні етапи

Різні ортопедичні портфелі передбачають різні способи імплантації зубів і використовуються за різних клінічних показань. Проте існує певний алгоритм, загальний для більшості випадків.

Установка дентальних імплантів Straumann у Дніпрі в клініці Amel Smart проводиться у декілька етапів:

 • Огляд, діагностика, консультація хірурга імплантолога.

Лікар проводить огляд та збирає анамнез, пацієнт робить КТ, здає низку лабораторних аналізів. Діагностика дозволяє виключити чи виявити протипоказання до імплантації, визначити стан кісткової тканини, вибрати оптимальний метод імплантації. Лікар складає план лікування.

 • Санація ротової порожнини

Проводиться з метою усунення будь-яких осередків інфекції. У межах підготовки до імплантації пацієнту призначають лікування карієсу, лікування ясен за показаннями. Обов’язково проводиться професійна гігієна ротової порожнини.

 • Видалення зуба, кісткова пластика.

Ці хірургічні втручання проводяться за показаннями. Залежно від області видалення, можливе виконання одномоментної імплантації (установка імпланта в лунку видаленого зуба). Нарощування кістки проводиться у разі дефіциту кісткової тканини для успішної інтеграції імпланту. Після кісткової пластики потрібно до 6-12 місяців на повне відновлення щелепної кістки.

 • Імплантація.

Установка імпланту, формування ясен. В окремих випадках після операції пацієнту ставлять тимчасову коронку до приживання титанового кореня.

 • 5. Зняття швів, контроль результатів.

Пацієнт регулярно відвідує клініку у призначені дні для контролю процесу приживлення імплантату.

 • Виготовлення та установка постійної коронки (мостоподібного протеза)

Реставрація виготовляється у зуботехнічній лабораторії клініки за індивідуальним зліпком з урахуванням усіх анатомічних особливостей зубів пацієнта.

Ціна імплантації швейцарських імплантів у Дніпрі

На вартість установки імплантів впливають різні фактори. Зокрема це кількість відсутніх зубів, стан кістки, метод імплантації та інші. Крім клінічних показань формування ціни відбувається з урахуванням вибору імплантів. Система дентальної імплантації Straumann відноситься до категорії виробів преміум класу і має відповідну вартість.

Amel Smart Clinic є партнером швейцарської компанії, тому ми можемо запропонувати нашим пацієнтам найвигідніші умови імплантації у Дніпрі.

Імпланти Straumann під ключ в Amel Smart Clinic – найкращий варіант естетичного і функціонального відновлення зубів за будь-яких клінічних показань.

Переваги дентальної імплантації у нашій клініці:

 • найсучасніше стоматологічне, діагностичне, медичне обладнання;
 • світові стандарти лікування;
 • доступні ціни;
 • досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти;
 • індивідуальний підхід, що дозволяє знайти оптимальний варіант лікування кожного пацієнта.
Записатись на прийом