Стоматология Amel Smart Clinic

Імплантація зубів All-on-6

Імплантація зубів All-on-6

Незважаючи на давню історію імплантації, досить довго єдиною альтернативою природним зубам були знімні протези. Тільки вони дозволяли відновити функціональність зубощелепної системи при повній адентії, але їх експлуатація була пов’язана з фізичним і психологічним дискомфортом. Ситуація докорінно змінилася після створення протоколу all on 4, а потім його вдосконаленої версії – імплантація зубів all on 6.

Згідно з протоколом, імплантати встановлюються за такою схемою: чотири імплантуються в передньому відділі щелепи, а два додаткових – у бічних відділах. Це забезпечує хорошу первинну стабільність і дає можливість зафіксувати протези відразу ж після імплантації.

Показання до імплантації All-on-6

Методика «всі на 6» використовується в таких випадках:

 • 1
  При повній відсутності зубів. Крім цього, протокол підходить для тих клінічних випадків, коли зуби збережені, але не підлягають терапевтичному лікуванню.
 • 2
  При відсутності зубів на одній зі сторін щелепи, що робить неможливим проведення незнімного протезування, а вартість класичної імплантації занадто висока для пацієнта.

Імплантація зубів на 6 імплантатах: про основні переваги

Розглянутий протокол є кращою альтернативою знімного протезування. Повна адентія або наявність лише декількох зубів – нещодавно для відновлення зубного ряду вам могли запропонувати лише один варіант. У випадку зі знімними протезами функціональність зубощелепної системи відновлюється, але з деякими обмеженнями і незручностями. По-перше, протез потрібно виймати на ніч, по-друге – його потрібно регулярно чистити, по-третє – потрібна корекція раціону харчування, по-четверте – у пацієнтів зі знімними протезами дуже часто спостерігаються порушення дикції.

Методика all on 6 позбавлена ​​недоліків знімного протезування:

 • немає необхідності в будь-яких обмеженнях у раціоні харчування: протези на імплантатах витримують такі саме навантаження, як і природні зуби;
 • протези надійно закріплені на імплантатах;
 • коронки штучних зубів виготовлені з кераміки або діоксиду цирконію, тому зовні не відрізняються від зубів людини;
 • зубні імплантати розраховані на тривалий термін служби (багато виробників дають на свою продукцію довічну гарантію);
 • протокол all on 6 дозволяє зафіксувати протези відразу ж після установки імплантів або через 2-3 дні після імплантації (до повної остеоінтеграції встановлюються тимчасові протези, які потім замінюються постійними протезами з діоксиду цирконію або кераміки).

Імплантація All-on-6: основні етапи

Основні етапи імплантації:

 • підготовка до операції;
 • установка імплантатів;
 • установка протезів;
 • реабілітація.

Підготовка до операції

На цьому етапі проводиться первинний огляд, діагностика, узгоджуються деталі операції. На основі отриманих даних складається план лікування. Основні заходи на даному етапі:

 • 1
  Комп’ютерна томографія, яка дозволяє дати оцінку стану кістковим тканинам, що є одним з основних факторів, які визначають можливість проведення імплантації.
 • 2
  Отримані дані передаються в спеціальне ПЗ, де виконується розрахунок позиції імплантів, правильного руху і змикання щелеп, що дозволяє уникнути надмірного навантаження на суглоби;
 • 3
  Видалення зубів (за необхідності), лікування захворювань ясен, професійне чищення.

Установка імплантів

Установка імплантатів виконується за хірургічними шаблонами, завдяки чому домагаються високої точності позиціонування штучних коренів, мінімальної інвазії – операція проводиться без розрізів, через невеликі проколи в яснах.

У середньому імплантація триває 2-3 години. Всі маніпуляції здійснюються під місцевою анестезією, яка може бути доповнена седацією. Цей стан низького рівня фізичної та психічної активності, якого досягають шляхом подачі пацієнтові спеціальної суміші з закису азоту і кисню. Пацієнт розслабляється, залишається спокійним протягом всього лікування.

Установка протезів

Протези фіксуються на імплантатах відразу ж після їх установки або через 2-3 дні, коли відновляться тканини пародонту. Це дозволяє кардинально змінити якість життя пацієнта вже в день проведення імплантації. До повної остеоінтеграції пацієнтові встановлюються тимчасові протези, які дозволяють йому жувати, розмовляти, посміхатися, вести звичний спосіб життя. З обмеженнями, що стосуються раціону харчування і гігієни, лікар ознайомить пацієнта після установки протезів.

Через 6 місяців, коли імпланти повністю приживуться, а щелепи адаптуються до нових умов, будуть встановлені постійні коронки. Оптимальним вибором, як щодо експлуатаційних, так і по відношенню до естетичних характеристик, є протези з кераміки і діоксиду цирконію. Вони мають міцність, яка дозволяє не обмежувати себе у вживанні тих чи інших продуктів харчування, а зовні практично не відрізняються від природних зубів. Сучасні матеріали точно імітують прозорість, відтінок, мікрорельєф зубів людини. При дотриманні елементарних правил, штучні зуби можуть служити десятиліттями.

Реабілітація

Метод all on 6 дозволяє істотно скоротити період реабілітації. По-перше, протокол не вимагає нарощування кісткового об’єму, а по-друге, імплантація здійснюється за шаблонами, тому уникаються об’ємні пошкодження тканин. Завдяки цьому пацієнт повертається до нормального способу життя значно швидше.

На день проведення імплантації рекомендується не планувати важливих справ. Особливо це актуально тоді, коли втручання проводиться під седацією або загальним наркозом. Вже на наступний день пацієнт повернеться до звичного ритму життя.

Перші кілька днів після імплантації пацієнт може зіштовхнутися з такими порушеннями:

 • біль в області установки імплантів (у перші дні рекомендується приймати знеболювальні препарати, які призначив лікар);
 • набряклість тканин, яка зазвичай виникає через 2-3 доби після імплантації;
 • коли рот відкритий занадто широко, можуть виникати неприємні відчуття.

Це нормальна реакція організму на проведені маніпуляції, тому приводу для занепокоєння не має бути. Підтримуйте зв’язок з лікарем, повідомляйте йому про всі зміни.

Імплантація зубів All-on-6 в Amel Smart Clinic

Метод імплантації all on 6, який є вдосконаленим протоколом all on 4, дозволяє значно підвищити надійність штучних зубів. На відміну від методу, де використовується всього чотири імпланта, тут встановлюється два додаткових кореня, які підвищують надійність фіксації ортопедичної конструкції і дозволяють правильно розподілити навантаження на імплантати.

Імплантація зубів all on 6 – одноетапний протокол, в якому установка імпланта і фіксація протезів виконуються в один день (тимчасові протези можуть встановлюватися через 2-3 дні після операції).

Переваги клініки Amel Smart Clinic:

 • використання передових технологій, для чого ніколи не перестаємо вчитися;
 • кабінети оснащені сучасним сертифікованим обладнанням, а в своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали;
 • ціни на послуги доступні більшості пацієнтів;
 • оснащення наших кабінетів дозволяє проводити найскладніше лікування;
 • лікарі проходять стажування в кращих клініках Європи та України;
 • освітній центр Amel Academy, створений на базі центру, допомагає фахівцям розвиватися і ділитися досвідом.

Ціни на процедуру: Імплантація зубів All-on-6

ПроцедураЦіна
Імплантація Bauer’s, Україна6 600 грн
Імплантація ASPER, Україна13 200 грн
Імплантація Straumann BLT/TL, Швейцарія22 000 грн
Імплантація Nobel, Швеція26 400 грн
Імплантація Straumann BLX / Active, Швейцарія29 700 грн
Тотальна реабілітація на 4 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез82 500 грн
Тотальна реабілітація на 6 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез99 000 грн
Наші спеціалісти
Єгор мріяв стати лікарем-стоматологом з самого дитинства, йому завжди подобалося допомогати людям. У роботі полюбляє строгість та порядок. Уважний, чуйний та відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними методами лікування.
  Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Записатись на прийом