Стоматология Amel Smart Clinic

Видалення зубів у дітей

Видалення зубів у дітей

Молочні зуби у малюка в певному віці випадають, щоб звільнити місце для росту постійних зубів. Але, незважаючи на обмежений «термін служби», видалення молочних зубів у стоматології виконують лише у виключному випадку, якщо лікування неможливе або не дало результату. Стоматологія Amel Smart проводить видалення молочних зубів у Дніпрі без болю і дискомфорту. Ми подбали про те, щоб кожна дитина (маленький пацієнт нашої клініки) відчувала себе на прийомі у лікаря спокійно і комфортно.

Коли лікар рекомендує видалити молочний зуб?

Молочні зуби відіграють важливу роль у здоровому розвитку зубощелепного апарату – формуванні правильного прикусу і формуванні достатнього об’єму щелепної кістки. Тому дитячий стоматолог використовує всі можливості, щоб впоратися з хворобами молочних зубів і ясен за допомогою терапевтичних методів лікування.

Показанням до видалення є ситуація, коли відновити/зберегти зуб вже не можна або якщо збереження молочного зуба може стати причиною ускладнень для розвитку і здоров’я інших зубів. До таких показань належать:

 • запущений карієс, який привів до серйозних руйнувань коронки (коли неможливо реставрувати зуб);
 • руйнування кореня зуба більш ніж на ½ його довжини;
 • руйнівні процеси всередині кореневих каналів або в області коренів зуба (небезпека пошкодження зачатків постійних зубів);
 • травма зуба (у разі великих пошкоджень, утворення тріщини, руйнування кореня);
 • молочний зуб міцно сидить на своєму місці, перешкоджаючи росту постійного, що може призвести до порушення зубного ряду, неправильного розвитку прикусу;
 • зуб сильно хитається, але не випадає, травмує ясна, що заподіює дитині неприємні відчуття і може спровокувати запалення ясен;
 • ортодонтичні показання – коли для правильного формування прикусу необхідно видалити молочний зуб (або декілька зубів).

В Amel Smart видалення молочних зубів у дітей проводиться тільки тоді, коли це дійсно необхідно для здоров’я вашого малюка.

Чи можна «вирвати» дитині молочний зуб у домашніх умовах?

Є, принаймні, 3 причини, чому не можна цього робити:

 • 1
  Ви можете заподіяти дитині шкоди и спричинити біль. Після болючого видалення молочного зуба у малюків часто з’являється страх перед лікуванням зубів.
 • 2
  Під час видалення можна травмувати ясна.
 • 3
  Зуб може зламатися, що ускладнить його видалення.

3 переваги видалення молочних зубів у стоматології:

 • 1
  У клініці процедура проводиться у стерильних і безпечних умовах.
 • 2
  Лікар використовує спеціальний інструмент, який дозволяє делікатно видалити дитині молочний зуб, не травмуючи емаль і м’які тканини.
 • 3
  Завдяки застосуванню спеціального інструменту, дотримання технології процедура екстракції молочного зуба безболісна. За необхідністю лікар використовує якісний анестетик.

Безболісне видалення зубів в Amel Smart

Діти – особливі пацієнти. Болючі або навіть просто неприємні відчуття в роботі з малюками неприпустимі. Ми подбали про те, щоб діти не боялися лікувати зуби в стоматології, щоб у кожної дитини після відвідування кабінету стоматолога залишалися тільки приємні враження.

Ми використовуємо різні методи анестезії, абсолютно безпечні для дітей і ефективні у вирішенні конкретних завдань:

 • топікальні (аплікаційні) анестетики;
 • апаратну анестезію (STA);
 • седацію – використання закису азоту (дитина не спить, притупляється почуття страху і тривожності) або газу севоран (медикаментозний сон).

Перші застосовують при видаленні, якщо корінь молочного зуба вже розсмоктався. STA – найпоширеніший метод анестезії у дитячій стоматології. Його перевага в тому, що введення препарату здійснюється під контролем комп’ютера (без болю, без ризику пошкодження кровоносної судини, потрапляння у нервові закінчення). Седація застосовується, коли видалення передніх молочних зубів (інших зубів) проводиться у дітей, що мають алергію на місцеві анестетики, на тлі гострих запальних процесів, за наявності важких психічних патологій.

Де видалити зуб дитині у Дніпрі? Amel Smart

Дитячий стоматолог – більше ніж лікар. Це людина, яка добре розуміє дітей, викликає довіру у маленьких пацієнтів, вміє заспокоїти і професійно лікує. У дитячій стоматології Amel Smart працюють лікарі, яким ви можете довірити і лікування, і видалення молочного зуба вашої дитини.

Щоб записатися на прийом до дитячого стоматолога в Amel Smart (Дніпро), ви можете залишити заявку на сайті або скористатися зручним каналом зв’язку (телефон, Telegram, електронна пошта та ін.) Скільки коштує вирвати молочний зуб дитині? Ціна процедури і ціни на інші послуги клініки є в прайсі, проте остаточну вартість лікування можна дізнатися тільки після огляду дитини лікарем, оцінки складності операції і вибору методу анестезії.

Ціни на процедуру: Видалення зубів у дітей

ПроцедураЦіна
Видалення тимчасового зуба, фізіологічна зміна350 грн
Видалення тимчасового зуба, ускладнений карієс450 грн
Наші спеціалісти
Практичний досвід Ірини 2 роки. З 8 класу вона мріяла стати лікарем і допомагати людям, тому обрала медичний університет. В роботі для дівчини важлива впевненість в своїх діях і відповідальність. У роботі допомагають цілеспрямованість, бажання розвиватися і досягати поставлених завдань. Вільний час приділяє подорожам, любить кататися на велосипеді, пише вірші, використовує це на дитячому прийомі. Любить дітей і тварин, виховує кота Фріду.
 • Освіта
  ЗДМУ 2013-2018 рр., інтернатура ДМА 2018-2020 рр.
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
 • Освіта
  ДДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Дитячий лікар-стоматолог
Записатись на прийом