Стоматология Amel Smart Clinic

Лікарі-стоматологи

Сьогодні стоматологія є однією з найбільш високотехнологічних галузей. Тому команда Amel Smart складається з прогресивних фахівців, які володіють найостаннішими технологіями та навичками роботи на цифровому оборудованіі. Наші лікарі працюють за сучасними міжнародними протоколами, мають профільну освіту, систематично проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в міжнародних конгресах. На базі клініки регулярно проходять семінари з залученням кращих світових фахівців стоматології. Наші клієнти завжди можуть отримати професійну пораду і підтримку. Для себе і всієї своєї родини.

Лікарі-стоматологи
Стоматология Amel Dental Clinic
Маргарита Чорна
Директор мережі клінік Amel

Професіонал з 20-річним стажем роботи, досвідчений пародонтолог. Регулярно відвідує міжнародні конгреси, курси та семінари, щорічно підвищує кваліфікацію в кращих практикуючих лікарів України, Італії. Завдяки багаторічній практиці та постійного вдосконалення в професії, Маргарита Володимирівна завжди запропонує оптимальний план лікування, Який дасть необхідний результат. Пацієнти, які приходять на консультацію з головним лікарем, завжди отримують її рада і цінні рекомендації по своїй ситуації. Все це допомагає зробити процес лікування максимально ефективним.

Стоматология Amel Dental Clinic
Роман Коцина
Головний лікар Amel Smart і завідуючий хірургічним відділенням

Має 16-річний практичний досвід. У професію прийшов зацікавившись хірургією при проходженні практики в медичному училищі. Роман Валерійович цінує правильний підхід до лікування, якісний, швидкий і безболісний. Регулярно відвідує профільні курси та майстер-класи, освоює новітні методики лікування. Вільний час присвячує туризму і велопрогулянкам.

Пародонтологічне відділення

Tерапевтичне відділення

Ортопедичне і хірургічне відділення

Ортодонтичне відділення

Aнестезіологічне відділення

Дитяче відділення

Загальна Медицина

Адміністративна служба

Записатись на прийом