Стоматология Amel Smart Clinic

Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів

Щоденна гігієна ротової порожнини в домашніх умовах – обов’язкова міра профілактики карієсу і хвороб ясен. Однак гігієнічне чищення зубів звичайною зубною щіткою малоефективне щодо зубних відкладень, особливо твердих відкладень і нальоту в підясневій області і області між зубами. Вирішити цю проблему допоможе стоматологічна клініка Amel Smart. У нашій клініці багато уваги приділяється профілактиці стоматологічних захворювань, проводиться професійне чищення зубів у Дніпрі із застосуванням обладнання і методик нового покоління. Систематичне відвідування стоматолога гігієніста і проведення професійних гігієнічних процедур в Amel Smart допоможуть вам зберегти здоров’я зубів.

Кому і навіщо потрібне чищення зубів у стоматології?

Професійна гігієна порожнини рота рекомендована кожному пацієнту, але особливо важливо регулярно робити чищення зубів у стоматології:

 • перед проведенням комплексного лікування хвороб ротової порожнини;
 • перед проведенням процедури відбілювання;
 • перед будь-якими хірургічними операціями в порожнині рота (видалення, імплантація);
 • перед установкою брекетів, ортопедичних конструкцій;
 • при наявності в порожнині рота ортопедичних або ортодонтичних конструкцій (коронок, брекет-систем і імплантатів);
 • при палінні, частому вживанні кави, чаю.

Проведення чищення зубів у стоматології із застосуванням спеціального обладнання і препаратів дає багато переваг:

 • видалення зубних відкладень у найменш доступних місцях (під яснами, у міжзубних проміжках);
 • ефективне видалення «нальоту курця», темних плям, що з’явилися внаслідок частого вживання кави/чаю;
 • якісне очищення фісур зубів бічної групи;
 • чищення пародонтальних кишень;
 • активна боротьба з бактеріями, створення умов, що перешкоджають активному поширенню бактерій, профілактика карієсу;
 • усунення неприємного запаху з рота.

Регулярне видалення зубного каменю в стоматології не менш важлива процедура, ніж гігієна ротової порожнини щоранку і щовечора. Досить однієї процедури профгігієни на 3-4 місяці в Amel Smart (Дніпро), щоб мінімізувати ризики розвитку будь-яких стоматологічних захворювань.

Як здійснюється гігієна порожнини рота в стоматології? Сучасні методи

Ультразвуковий метод

Ефективний спосіб видалення нальоту і зубного каменю і одночасно дієвий інструмент профілактичної стоматології, який допомагає боротися з бактеріями, що провокують захворювання зубів і ясен.

Ультразвукова гігієна складається з двох етапів:

 • 1
  Видалення зубних відкладень за допомогою ультразвуку.
 • 2
  Косметична складова – полірування з метою надання емалі гладкості і блиску. У процесі полірування використовується спеціальна зубна паста і щітка.

Апаратний метод Air Flow

В Amel Smart гігієна та чищення зубного каменю проводиться із застосуванням апарату Air Flow. Це найбезпечніша для емалі процедура, яка підходить і дорослим пацієнтам, і вагітним жінкам, і дітям. Процедура Air Flow – це динамічне зрошення ротової порожнини водно-повітряним потоком з домішкою гіпоалергенного дрібнодисперсного абразиву. Такий спосіб атравматичний, тому процедура абсолютно безболісна, не викликає неприємних відчуттів.

Однією з переваг Air Flow є комплексне чищення зубів, яке:

 • ефективно видаляє наліт з поверхні зубів на найменш доступних ділянках;
 • не шкодить емалі і не травмує ясна;
 • видаляє пігментацію, що утворилася від куріння, вживання кави/чаю;
 • активно бореться з бактеріями і протидіє карієсу;
 • захищає зуби від утворення нальоту після процедури;
 • таке чищення можна проводити з брекетами, за наявності в ротовій порожнині ортопедичних конструкцій.

Професійна гігієна порожнини рота в стоматології Amel Smart

Наші стоматологи-пародонтологи і гігієністи застосовують різні методи профгігієни. За для цієї мети використовуються найефективніші і безпечні технології. Перший етап у профілактичному лікуванні – це вивчення стану ротової порожнини пацієнта, який дозволяє лікареві обрати оптимальний спосіб чищення зубів у стоматології. За необхідністю професійні гігієнічні процедури проводяться тільки після застосування анестезії (якщо потрібне проведення глибокого чищення, при гіперчутливості). Amel Smart пропонує своїм пацієнтам безпечні і високоякісні матеріали, сучасні методи лікування, профілактичного та косметичного догляду за зубами і яснами, європейські стандарти обслуговування.

Записатися на прийом до клініки ви можете на сайті, або скориставшись телефоном, будь-яким зручним каналом зв’язку. У прайсі наведені діючі ціни на послуги стоматології. Додатково щодо роботи клініки, вартості лікування ви можете отримати консультацію у нашого менеджера.

Ціни на процедуру: Професійне чищення зубів

ПроцедураЦіна
Професійна гігієна порожнини рота990 грн
Часткова професійна гігієна порожнини рота750 грн
Зняття чутливості зубів і профілактика карієсу “Fluor Protector”, 1 зуб150 грн
Наші спеціалісти
Практичний досвід Катерини 5 років. Член Асоціації пародонтологів України та Української академії пародонтології. Коли в дитинстві Катя прийшла на свій перший в житті візит до стоматолога вона зрозуміла, що теж хоче дарувати людям здорову усмішку. Особисті якості, які допомагають дівчині в роботі: комунікабельність, відповідальність, прагнення до 100% результату. Захоплюється психологією.
 • Освіта
  ДМА
 • Спеціалізація
  Хірург-пародонтолог
6 років практичного досвіду. Член Асоціації пародонтологів України та Української академії пародонтології. Завжди хотіла пов'язати своє життя з медициною, вчилася в медичному ліцеї, а по закінченню зрозуміла, що хочеться бути саме стоматологом. Ольга, є одним з кращих в Україні фахівців з відбілювання зубів. Своїм головним завданням вважає здоров'я і щастя клієнта. Вивчала профільні курси, присвячені підтримуючого лікування в пародонтології, принципам інструментальної обробки кореневих каналів, клінічного застосування лазерів ,, невідкладних станів в стоматології, професійної гігієни.
 • Образование
  ДГМА, врач-стоматолог
 • Специализация
  Пародонтология
Має понад 6 років практичного досвіду. Для неї завжди дуже важливо правильно підібрати підхід до кожного пацієнта, щоб максимально якісно і скрупульозно виконати свою роботу. У повсякденній практиці їй допомагають зосередженість, пунктуальність, вміння допомогти і почути проблему з якою прийшов пацієнт. Марина пройшла безліч профільних курсів, вивчала застосування гіалуронової кислоти в практиці лікаря стоматолога, естетичні реставрації за допомогою силіконового ключа, індивідуальну гігієну і профілактику в стоматології, застосування коффердама в стоматології, використання лазера в пародонтології, основи первинної ендодонтії. Вона не зупиняється на досягнутому і продовжує розвиватися в професії, відвідуючи курси від кращих лекторів, щоб кожен її пацієнт отримував ідеальний результат і здорову усмішку. Вільний час вона зазвичай проводить з родиною і друзями, грає на фортепіано, читає як художню, так і професійну літературу.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Пародонтологія
Часто задавані питання
В каких случаях рекомендуется костная пластика?
Атрофия костной ткани – это убыль альвеолярного отростка челюсти, которая характеризуется уменьшением длины и ширины кости, а также разряжением костной ткани. Атрофия – это неизбежное следствие потери зубов, в некоторых случаях – травмы челюсти, воспалительных, наследственных генетических или других заболеваний.
Что такое артофия костной ткани?
Атрофия костной ткани – это убыль альвеолярного отростка челюсти, которая характеризуется уменьшением длины и ширины кости, а также разряжением костной ткани. Атрофия – это неизбежное следствие потери зубов, в некоторых случаях – травмы челюсти, воспалительных, наследственных генетических или других заболеваний.
Что делать после того, как мне провели костную пластику?
Атрофия костной ткани – это убыль альвеолярного отростка челюсти, которая характеризуется уменьшением длины и ширины кости, а также разряжением костной ткани. Атрофия – это неизбежное следствие потери зубов, в некоторых случаях – травмы челюсти, воспалительных, наследственных генетических или других заболеваний.
Лікування зубів: інші послуги
Професійне чищення зубів
Професійне чищення зубів
Щоденна гігієна ротової порожнини в домашніх умовах – обов’язкова міра профілактики карієсу і хвороб ясен. Однак гігієнічне чищення зубів звичайною зубною щіткою малоефективне щодо зубних відкладень, особливо твердих відкладень і нальоту в підясневій області і області між зубами. Вирішити цю проблему допоможе стоматологічна клініка Amel Smart. У нашій клініці багато уваги приділяється профілактиці стоматологічних захворювань,...
Відбілювання
Відбілювання
Лазерні технології набули широкого застосування в медицині, і зокрема, в стоматології. Клініка прогресивної стоматології Amel Smart використовує лазер у діагностиці, хірургічному, ендодонтичному лікуванну, у пародонтології та ортопедії, а також проводить естетичні стоматологічні процедури – лазерне відбілювання зубів у Дніпрі. Сьогодні лазерне відбілювання – найбезпечніший і найбільш ефективний метод освітлення емалі. За допомогою лазера можна вже...
Лікування періодонтиту
Лікування періодонтиту
Карієс — захворювання, яке розвивається протягом тривалого часу, що дозволяє виділити кілька етапів цього процесу. Найглибшим ускладненням карієсу є періодонтит. Якщо вас турбує ниючий біль, який посилюється при контакті із зубом, швидше за все карієс вже вразив тканини періодонта. Періодонтит, лікування якого пропонує Amel Smart, являє собою запальний процес в тканинах пародонту, що знаходяться між...
Лікування карієсу
Лікування карієсу
Чому ми відкладаємо лікування карієсу? Все просто. Наші уявлення про сучасну стоматологію далекі від реальності, і тому при першій згадці про лікування зубів, ми неодмінно згадуємо про шум бормашини і неприємні відчуття. Це змушує нас відкладати візит до стоматолога до того самого моменту, коли боротися з болем вже не стане сили. Стандарти в стоматології змінюються,...
Лікування пульпіту
Лікування пульпіту
Пульпіт заявляє про себе нестерпним болем, від якого не рятують надовго навіть знеболювальні препарати. Єдиний спосіб зупинити біль, яка супроводжує пульпіт – лікування зуба в стоматологічній клініці. Це якраз той випадок, коли пацієнт готовий кинути все і бігти до стоматолога негайно, аби зуб перестав боліти. Звертатися за допомогою до стоматології треба не лише в критичних...
Реставрація зубів
Реставрація зубів
Під загальним поняттям «реставрація» мають на увазі повернення первісного вигляду чогось, що було зруйновано, пошкоджено. У стоматології реставрація зубів проводиться, коли зубна коронка зазнала часткового руйнування. Мета реставрації – відновлення форми, робочих та естетичних властивостей зубів і продовження терміну їх життя. Стоматологічна клініка Amel Smart (Дніпропетровськ) використовує сучасні технології, які дозволяють відновлювати тіло зуба при...
Записатись на прийом