Стоматология Amel Smart Clinic

Дитяча ортодонтія

Дитяча ортодонтія

Ми рекомендуємо не відкладати візит до дитячого ортодонта і запланувати його на вік 2-2,5 років. Це період, коли у дитини формується зубний ряд, стають очевидними порушення в його розвитку. Починаючи з цього моменту і до 16-18 років дитячий ортодонт повинен стати вашим постійним консультантом.

Якщо вам потрібен дитячий стоматолог-ортодонт у Дніпрі, звертайтеся до Amel Smart Kids. За допомогою нашого фахівця ви не тільки уникнете можливих порушень у розвитку зубощелепної системи дитини, але й можете уникнути хвороб зубних тканин, пародонту, а значить, зберегти здоров’я в цілому.

Ортодонтія дитяча: цілі і можливості

Основне завдання лікаря-ортодонта – виправлення прикусу. Незважаючи на стереотипи, що склалися, неправильний прикус – це не просто косметичний дефект. Внаслідок неправильного розвитку зубощелепної системи дуже часто виникають порушення в роботі травної системи, обміну речовин, мовного апарату, а це, в свою чергу, часто є причиною психологічних проблем.

Однією з причин аномалій зубного ряду є брак місця. У переважній більшості випадків такі порушення є наслідком надмірного тиску м’яких тканин. Порушення прикусу і формування щелепно-лицьових структур дуже часто є наслідком проблем з носовим диханням, які виникають через регулярні простудні захворювання, ГРЗ. Батьки повинні бути уважними: якщо дитина бігає з відкритим ротом, у неї порушений сон через хропіння, потрібно обов’язково звернутися до фахівця.

Під час першого обстеження, дитячий ортодонт проведе огляд ротової порожнини, зробить висновок про стан прикусу, розвиток зубного ряду в цілому. Для більш точної діагностики може бути призначено комп’ютерну томографію або ортопантомограму.

Консультації та контроль з боку лікаря-ортодонта – це:

 • інформація про те, як розвиваються щелепно-лицьові структури, які застосовуються методи виправлення порушень;
 • вправи і апарати для виправлення прикусу;
 • контроль темпів і особливостей розвитку зубощелепної системи дитини;
 • відучення дитини від пустушки або звички смоктати палець;
 • консультації у фахівців інших напрямків.

Сучасні методи в ортодонтії

Кращим способом ранньої корекції порушень розвитку зубощелепної системи визнані трейнери, вестибулярні пластинки, а також скоби, які зовні схожі на вестибулярні апарати. Вони застосовуються у віці 3-8 років: аномалії в зубощелепній системі, що виникли у цей період, зазвичай виправляються без особливих проблем. За необхідністю лікар може призначити носіння ортодонтичної пластинки. Діти охоче погоджуються на цей вид корекції, оскільки можуть самостійно обрати колір конструкції.

Після 12 років розвиток щелепної системи сповільнюється, змінюються останні молочні зуби, тому вирівнювання зубів дітям з постійними зубами найчастіше здійснюється за допомогою брекет-систем і дещо рідше за допомогою знімних ортодонтичних систем.

Відповідно до статистики, приблизно 75% дітей потребують ортодонтичного лікування. Якщо почати лікування з раннього віку можна уникнути носіння брекетів у майбутньому. Брекет-системи для дітей нічим не відрізняються від систем для дорослих. Залежно від конструкції, їх ділять на:

 • Класичні лігатурні брекети. Вироби з високими характеристиками міцності, хорошою біосумісністю і вартістю, яка задовольняє більшість пацієнтів.
 • Самолігувальні брекети. Виготовляються з металу і кераміки, а завдяки саморегульованій конструкції дозволяють домогтися необхідного ефекту набагато швидше.

Залежно від матеріалів, виділяють наступні брекет-системи:

 • з нержавіючої сталі;
 • гіпоалергенні титанові;
 • естетичні сапфірові і керамічні.

За способом розташування, брекет-системи бувають лінгвальні та вестибулярні. Перші розміщуються на язиковій і піднебінній поверхні, невидимі для оточуючих, але у дітей застосовуються рідше, оскільки ускладнюють проведення гігієнічних процедур. Вестибулярні фіксуються на фронтальній поверхні зубів.

Дитяча стоматологія: ортодонтія в клініці Amel Smart Kids у Дніпрі

Раннє і якісне ортодонтичне лікування є гарантією того, що в майбутньому вашому малюкові не доведеться виправляти більш серйозні порушення. Своєчасна діагностика дозволяє виявити навіть незначні відхилення у розвитку зубощелепної системи, а лікар-ортодонт дитячий за допомогою щадних і ефективних методик зможе коригувати зростання лицьових і щелепних кісток.

Не забувайте, що лікар-ортодонт для дітей у дитячій стоматології Amel Smart Kids (Дніпро) – це перший досвід спілкування малюка зі стоматологами. Від того, наскільки він є професіоналом, залежить, чи буде боятися ваша дитина відвідувань стоматологічного кабінету в майбутньому. Щоб записатися на прийом до дитячого стоматолога в клініці Amel Smart Kids, потрібно скористатися спеціальною формою на сайті або одним з каналів зв’язку. Ціни на наші послуги представлені в прайсі.

Ціни на процедуру: Дитяча ортодонтія

ПроцедураЦіна
Консультація/плановий огляд фахівця ортодонта400 грн
Аналіз і розрахунок знімка ТРГ350 грн
Апарат Lip Bamper, Lingual Arch, Palatal Arch4 500 грн
Апарат McNamara/Marco Rossa/Hyrax на верхню щелепу8 000 грн
Апарат Твін-Блок (двощелепний)10 000 грн
Цифрова діагностика для системи “Invisalign”13 200 грн
Ортодонтична корекція за допомогою металевої брекет-системивід 16 500 грн
Ортодонтична корекція за допомогою керамічної брекет-системивід 22 000 грн
Ортодонтична корекція за допомогою металевої самолігуючої брекет-системивід 16 500 грн
Ортодонтична корекція за допомогою керамічної самолігуючої брекет-системивід 22 000 грн
Ортодонтичне лікування за допомогою елайнерів “Invisalign” Lite, одна щелепа77 000 грн
Ортодонтичне лікування за допомогою елайнерів “Invisalign” Lite, повний курс132 000 грн
Ортодонтичне лікування за допомогою елайнерів “Invisalign” Teen, повний курс165 000 грн
Ортодонтичне лікування за допомогою елайнерів “Invisalign” Full, повний курс176 000 грн
Накладка оклюзійна фрезерована Growth direction1 900 грн
Частковий знімний протез адентія 1 зуба3 500 грн
Протокол Myobrace (міофункціональний комплекс-трейнер)3 500 грн
Наші спеціалісти
Анна працює ортодонтом більше 5 років. На її думку, в роботі важливо любити те, що ти робиш, завжди викладатися на 200%, і ніколи не зупинятися на шляху до нових знань. Анна не представляє стоматолога без таких якостей, як уважність, акуратність, емпатія, здатність до критичного мислення і прийняття рішень. У повсякденній роботі їй допомагають креативність, допитливість, любов до людей і своєї професії.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Ортодонтія
Записатись на прийом