Стоматология Amel Smart Clinic

Лігатурні брекети

Лігатурні брекети

Саме їх вважають класикою ортодонтії, яка завжди буде в тренді, що пояснюється її високою ефективністю. Лігатурні брекети становлять собою конструкцію, у якій окремі елементи фіксуються за допомогою лігатури: еластичних гумових кілець або дроту. Лігатури бувають прозорими, білими, кольоровими. З них почалася історія ортодонтичних систем, які призначені для виправлення всіляких аномалій розвитку зубів і порушення прикусу. Вартість лігатурних брекетів істотно нижча за вартість аналогів, і це далеко не єдина їхня перевага.

Термін лікування визначається індивідуально, залежить від характеру і ступеня порушення. Зазвичай лікування триває від 1 до 2,5 років.

Брекети лігатурні: переваги та особливості ортодонтичних систем

Лігатурні брекети є бюджетними моделями, але встановити їх ми рекомендуємо ще й з наступних причин:

 • придатні для виправлення аномалій прикусу, з якими не впораються пластинки і капи;
 • підходять для корекції прикусу у дітей і дорослих;
 • висока міцність, завдяки якій брекети виконують свої функції весь термін лікування;
 • стійкі до дії пігментів, що містяться у продуктах харчування;
 • можливість вибору кольору лігатур (робити це можна при кожному візиті до ортодонта);
 • завдяки широкому асортименту кольорів, пацієнти охоче носять брекети.

Брекети з лігатурами: як відбувається установка

Перед установкою брекетів проводиться ціла низка підготовчих заходів, тому весь процес можна розбити на наступні етапи:

 • При першому відвідуванні ортодонт оцінює стан прикусу, обстежує на наявність аномалій у розвитку зубів, визначає метод лікування. В окремих випадках установка брекет-систем може не знадобитися, для корекції буде достатньо кап або пластин.
 • Наступний візит — ортодонтична діагностика. На цьому етапі лікар-ортодонт проводить діагностику прикусу, для того, щоб повністю спланувати ортодонтичну корекцію.
 • При виявленні карієсу або запальних процесів у м’яких тканинах, здійснюється їх лікування: установка брекетів допускається лише в абсолютно здоровій ротовій порожнині. Проводиться професійне чищення зубів.
 • Після підготовчого етапу і планування приступають до установки брекет-системи. Кожний елемент системи фіксується на зубній емалі за допомогою спеціального клею, після чого вони об’єднуються дугою, що створює необхідний для корекції тиск.

Надалі, відповідно до плану лікування, пацієнт регулярно відвідує клініку для заміни лігатури і корекції величини тиску, який створює дуга.

 Гігієна при носінні брекетів

Після того, як брекет-систему встановлено, термін лікування, і його ефективність багато в чому залежать від дотримання простих правил:

 • Під час лікування, чистити зуби доведеться не два рази на день (вранці і ввечері), а після кожного прийому їжі, причому для цього рекомендується додатково використовувати спеціальну ортодонтичну щітку.
 • Для ефективного догляду за ротовою порожниною недостатньо звичайних засобів. Ми рекомендуємо використовувати іригатори, йоржики, зубні нитки.
 • На період лікування необхідно коригувати раціон харчування. З нього слід виключити тверді продукти (наприклад, жорстке м’ясо, морква, яблука, сухарі і т.д.). Крім цього, ми рекомендуємо виключити продукти, які містять пігменти: каву, вино, соки і т.д.

Виправлення прикусу лігатурними брекетами у стоматології Amel Smart Clinic у Дніпрі

Лігатурні брекети продовжують доводити свою високу ефективність, а завдяки можливості міняти кольори гумок (лігатур) їх із задоволенням носять діти. У будь-якому випадку, ми зробимо все, щоб ваш шлях до ідеальної посмішки був якомога коротшим і приємнішим, а будуть це брекети з кольоровими гумками чи класичні конструкції, ви з’ясуєте на консультації, де також дізнаєтеся, скільки коштує лікування.

Щоб записатися на консультацію, залиште замовлення на сайті стоматологічної клініки Amel Smart Clinic у Дніпрі або зв’яжіться з нами, використовуючи один із комунікаційних каналів. Ціни основних послуг представлені в прайсі на сайті.

Ціни на процедуру: Лігатурні брекети

ПроцедураЦіна
Консультація/плановий огляд фахівця ортодонта400 грн
Ортодонтична корекція за допомогою металевої брекет-системивід 16 500 грн
Ортодонтична корекція за допомогою керамічної брекет-системивід 22 000 грн
Ортодонтична корекція за допомогою металевої самолігуючої брекет-системивід 16 500 грн
Ортодонтична корекція за допомогою керамічної самолігуючої брекет-системивід 22 000 грн
Наші спеціалісти
Анна працює ортодонтом більше 5 років. На її думку, в роботі важливо любити те, що ти робиш, завжди викладатися на 200%, і ніколи не зупинятися на шляху до нових знань. Анна не представляє стоматолога без таких якостей, як уважність, акуратність, емпатія, здатність до критичного мислення і прийняття рішень. У повсякденній роботі їй допомагають креативність, допитливість, любов до людей і своєї професії.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Ортодонтія
Записатись на прийом