Стоматология Amel Smart Clinic

Протезування молочних зубів

Протезування молочних зубів

Протезування молочних зубів стали застосовувати у дитячій стоматології зовсім недавно, але ця практика вже дала відмінні результати. Завдяки застосуванню протезів зменшилась кількість випадків патологічного розвитку прикусу, різних артикуляційних порушень у дітей. Клініка Amel Smart Kids – стоматологія нового покоління. Ми проводимо протезування зубів дітям у Дніпрі з використанням найбільш ефективних методик, високотехнологічного цифрового обладнання, безпечних анестетиків, що підходять для наймолодших пацієнтів і дозволяють проводити без болю навіть найскладніші стоматологічні процедури.

Навіщо потрібне протезування молочних зубів дітям?

Молочні зуби необхідні дитині, тому що вони є основою для формування кісткової тканини і правильного прикусу, визначають напрямок росту постійних зубів, беруть участь у розвитку жувальної і мовної функції.

Існує певний графік заміни молочних зубів постійними. Якщо випадіння перших зубів відбувається вчасно, то втручання лікарів не потрібне. Якщо ж малюк втратив молочний зуб завчасно, дитячий стоматолог може рекомендувати протезування.

У випадку ранньої втрати протезування передніх молочних зубів або бічних є профілактикою різних патологій:

 • атипового росту постійних зубів;
 • дефектів прикусу;
 • порушень артикуляції;
 • порушень жувальної функції, які провокують різні проблеми в роботі травної системи.

Показання до протезування

Головне показання до установки зубного протеза дитині – це раннє випадіння або видалення молочного зуба внаслідок хвороб, серйозних руйнувань, патологій розвитку.

Крім того дитяче протезування зубів показане:

 • після ендолікування;
 • при флюорозі (захворювання, яке призводить до пошкодження емалі, руйнування і втрати зубів);
 • при агресивному карієсі, якщо є високий ризик рецидиву;
 • з метою створення опори для установки орто конструкцій;
 • за наявності патологій розвитку твердих тканин;
 • якщо зуби піддаються впливу кислот;
 • при повній адентії.

Методи протезування молочних зубів

Установка протеза дитині відрізняється від протезування у дорослих, оскільки молочні зуби не є постійними, а щелепно-лицевий апарат перебуває у стані активного росту. У зв’язку з цим зубні протези для дітей – це теж тимчасові конструкції. У їх виготовленні використовуються легкі, гнучкі і безпечні матеріали.

Протези, які використовуються в дитячій стоматології

Найчастіше у протезуванні молочних і постійних зубів у дітей використовуються коронки. Їх встановлюють з метою реконструкції зламаного зуба (щоб забезпечити цілісність пульпи), для захисту зубів, уражених карієсом у межах профілактики подальшого поширення інфекції, а також для формування міцної опори для установки ортодонтичних конструкцій.

Під час установки коронки на молочні зуби процедура обточування або зовсім не виконується, або ж зуб проходить мінімальну обробку.

Переваги дитячого протезування зубів у клініці Amel Smart Kids (Дніпро)

Установка коронок на молочні зуби дитині в нашій клініці – це:

 • абсолютно безболісна процедура, тому що ми кожному малюкові індивідуально підбираємо найбезпечніший і ефективний метод анестезії, за необхідністю проводимо лікування із застосуванням закису азоту (седативний газ, що знімає тривожність і страх перед маніпуляцією) або в медикаментозному сні (при одномоментній санації порожнини рота з установкою стандартних дитячих коронок);
 • правильний і здоровий розвиток зубощелепного апарату – результат роботи досвідчених лікарів-професіоналів і використання цифрової високоінформативної діагностики;
 • комфорт – наслідок використання хорошого протеза (ми виготовляємо конструкції, які зручні в носінні, не заважають дитині їсти, говорити, жити повноцінним життям і розвиватися).

Крім того, ми навчимо дитину не боятися стоматології. Усі наші маленькі пацієнти йдуть після прийому доктора з посмішкою!

Записатися на прийом до дитячого стоматолога в Amel Smart Kids (Дніпро), ви можете, залишивши заявку на сайті або за допомогою зручного каналу зв’язку (телефон, Telegram, електронна пошта та ін.). Ціни на послуги клініки є в прайсі, проте остаточну вартість лікування можна дізнатися тільки після огляду дитини лікарем, вибору способу протезування і методу анестезії.

Ціни на процедуру: Протезування молочних зубів

ПроцедураЦіна
Протезування металевими коронками з фіксацією1 100 грн
Протезування цирконієвими коронками2 200 грн
Наші спеціалісти
Моя спеціалізація – дитяча терапевтична стоматологія. Я емпат, дуже тонко відчуваю емоції своїх пацієнтів. Вважаю, що лікар повинен мати велике серце і неабиякий розум. Розуміючи, що успіх лікування залежить не тільки від моїх навичок та знань, а також від співпраці та взаємного розуміння з пацієнтом, велику увагу приділяю налагодженню стосунків з дітьми, а також з їхніми батьками. У вільний час займаюся йогою, захоплююсь вивченням психології поведінки людини. Я намагаюся йти в ногу з часом, розвиватися та пізнавати нові технології всіма доступними мені способами. Я люблю свою роботу та отримую взаємні почуття від своїх пацієнтів. Дякую за довіру! Будьте здорові!
 • Освіта
  ХНМУ
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
Практичний досвід лікаря 5 років. Олександра – стоматолог у другому поколінні. У роботі цінує професіоналізм та злагоджену командну роботу. Головне завдання лікаря - це лікування зубів без болю та неприємних відчуттів. Важливим вважає стати справжнім другом маленького пацієнта. У вільний час захоплюється: танцями, читанням, подорожами та прогулянками.
 • Освіта
  ЗДМУ, Стоматологія
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
В роботі для Микити важливо запобігти тому, що в майбутньому може мати потребу лікування. Прибрати у пацієнтів страх до стоматології і навчити культурі гігієни порожнини рота. Микита уважний, педантичний, дисциплінований, вміє слухати і співпереживати. Прагне завжди бути на крок попереду.
 • Освіта:
  ДМА
 • Спеціалізація:
  Дитячий стоматолог
Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
 • Освіта
  ДДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Дитячий лікар-стоматолог
Записатись на прийом