Стоматология Amel Smart Clinic

Протезування молочних зубів

Протезування молочних зубів

Протезування молочних зубів стали застосовувати у дитячій стоматології зовсім недавно, але ця практика вже дала відмінні результати. Завдяки застосуванню протезів зменшилась кількість випадків патологічного розвитку прикусу, різних артикуляційних порушень у дітей. Клініка Amel Smart – стоматологія нового покоління. Ми проводимо протезування зубів дітям у Дніпрі з використанням найбільш ефективних методик, високотехнологічного цифрового обладнання, безпечних анестетиків, що підходять для наймолодших пацієнтів і дозволяють проводити без болю навіть найскладніші стоматологічні процедури.

Навіщо потрібне протезування молочних зубів дітям?

Молочні зуби необхідні дитині, тому що вони є основою для формування кісткової тканини і правильного прикусу, визначають напрямок росту постійних зубів, беруть участь у розвитку жувальної і мовної функції.

Існує певний графік заміни молочних зубів постійними. Якщо випадіння перших зубів відбувається вчасно, то втручання лікарів не потрібне. Якщо ж малюк втратив молочний зуб завчасно, дитячий стоматолог може рекомендувати протезування.

У випадку ранньої втрати протезування передніх молочних зубів або бічних є профілактикою різних патологій:

 • атипового росту постійних зубів;
 • дефектів прикусу;
 • порушень артикуляції;
 • порушень жувальної функції, які провокують різні проблеми в роботі травної системи.

Показання до протезування

Головне показання до установки зубного протеза дитині – це раннє випадіння або видалення молочного зуба внаслідок хвороб, серйозних руйнувань, патологій розвитку. Крім того дитяче протезування зубів показане:

 • після ендолікування;
 • при флюорозі (захворювання, яке призводить до пошкодження емалі, руйнування і втрати зубів);
 • при агресивному карієсі, якщо є високий ризик рецидиву;
 • з метою створення опори для установки орто конструкцій;
 • за наявності патологій розвитку твердих тканин;
 • якщо зуби піддаються впливу кислот;
 • при повній адентії.

Методи протезування молочних зубів

Установка протеза дитині відрізняється від протезування у дорослих, оскільки молочні зуби не є постійними, а щелепно-лицевий апарат перебуває у стані активного росту. У зв’язку з цим зубні протези для дітей – це теж тимчасові конструкції. У їх виготовленні використовуються легкі, гнучкі і безпечні матеріали.

Дитячі протези класифікують за призначенням:

 • лікувальні конструкції – застосовують з метою відновлення функцій втрачених молочних зубів;
 • профілактичні – формують і коригують зубний ряд, будову щелепного апарату;
 • фіксувальні – застосовуються в ортодонтії у якості опори для ортопедичних конструкцій.

Протези, які використовуються в дитячій стоматології

Найчастіше у протезуванні молочних і постійних зубів у дітей використовуються коронки. Їх встановлюють з метою реконструкції зламаного зуба (щоб забезпечити цілісність пульпи), для захисту зубів, уражених карієсом у межах профілактики подальшого поширення інфекції, а також для формування міцної опори для установки ортодонтичних конструкцій.

Під час установки коронки на молочні зуби процедура обточування або зовсім не виконується, або ж зуб проходить мінімальну обробку.

Переваги дитячого протезування зубів у клініці Amel Smart (Дніпро)

Установка коронок на молочні зуби дитині в нашій клініці – це:

 • абсолютно безболісна процедура, тому що ми кожному малюкові індивідуально підбираємо найбезпечніший і ефективний метод анестезії, за необхідністю проводимо лікування із застосуванням закису азоту (седативний газ, що знімає тривожність і страх перед маніпуляцією) або в медикаментозному сні (при одномоментній санації порожнини рота з установкою стандартних дитячих коронок);
 • правильний і здоровий розвиток зубощелепного апарату – результат роботи досвідчених лікарів-професіоналів і використання цифрової високоінформативної діагностики;
 • комфорт – наслідок використання хорошого протеза (ми виготовляємо конструкції, які зручні в носінні, не заважають дитині їсти, говорити, жити повноцінним життям і розвиватися).

Крім того, ми навчимо дитину не боятися стоматології. Усі наші маленькі пацієнти йдуть після прийому доктора з посмішкою!

Записатися на прийом до дитячого стоматолога в Amel Smart (Дніпро), ви можете, залишивши заявку на сайті або за допомогою зручного каналу зв’язку (телефон, Telegram, електронна пошта та ін.). Ціни на послуги клініки є в прайсі, проте остаточну вартість лікування можна дізнатися тільки після огляду дитини лікарем, вибору способу протезування і методу анестезії.

Ціни на процедуру: Протезування молочних зубів

ПроцедураЦіна
Протезування металевими коронками з фіксацією950 грн
Протезування цирконієвими коронками1 950 грн
Наші спеціалісти
Практичний досвід Ірини 2 роки. З 8 класу вона мріяла стати лікарем і допомагати людям, тому обрала медичний університет. В роботі для дівчини важлива впевненість в своїх діях і відповідальність. У роботі допомагають цілеспрямованість, бажання розвиватися і досягати поставлених завдань. Вільний час приділяє подорожам, любить кататися на велосипеді, пише вірші, використовує це на дитячому прийомі. Любить дітей і тварин, виховує кота Фріду.
 • Освіта
  ЗДМУ 2013-2018 рр., інтернатура ДМА 2018-2020 рр.
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
 • Освіта
  ДДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Дитячий лікар-стоматолог
Записатись на прийом