Стоматология Amel Smart Clinic

Лікування зубів

Лікування зубів

За рік доросла людина витрачає близько десяти тюбиків зубної пасти, тобто приблизно 1000 мл, а діти при чищенні зубів з’їдають приблизно 30-40% пасти, що було нанесено на зубну щітку. А ще ми намагаємося регулярно міняти щітки й не проти випробувати що-небудь новеньке з того, що пропонують нам виробники засобів з догляду за зубами і ротовою порожниною. Незважаючи на всі наші старання, лікування зубів було і залишається затребуваною послугою.

Тільки вдумайтеся в ці цифри: більше ніж у 90% дорослого населення планети зуби уражені карієсом. А все тому, що ми не в змозі контролювати всі ті негативні фактори, які впливають на наші зуби. Їх дійсно багато, тому повноцінна профілактика обов’язково повинна включати регулярні огляди порожнини рота стоматологом. Робити це потрібно один раз на півроку, а ще краще — один раз на 3-4 місяці.

Лікування зубів: чому це потрібно робити вчасно?

Для карієсу, як і більшої частини інших захворювань, характерний повільний і непомітний перебіг. Очевидні ознаки руйнівного процесу з’являються тоді, коли вже потрібно терміново вживати лікувальні заходи.

Це багатостадійний процес:

 • на першій стадії змінюється колір емалі, з’являється каріозна пляма;
 • далі розвивається поверхневий карієс, зуб починає реагувати на холодну і гарячу їжу;
 • далі карієс проникає ще глибше — в дентин, м’яку тканину, яка знаходиться під емаллю;
 • хвороба прогресує, руйнівний процес досягає меж пульпи, після чого можливі різні ускладнення: пульпіт, періодонтит.

Втім, вплив карієсу більш багатогранний, і під ударом опиняються не тільки зуби, м’які тканини, але і внутрішні органи, страждає імунна система.

Лікування ясен: чому це потрібно робити вчасно?

Як ми вже писали вище, негативних факторів, що впливають на здоров’я наших зубів і ротової порожнини в цілому, величезна кількість. Це – стреси, незбалансоване харчування, шкідливі звички, недостатня гігієна ротової порожнини. Все це негативно впливає на нашу імунну систему, підвищуючи ризик захворювань ясен.

Найочевидніша ознака, яка свідчить про проблеми з яснами — їх кровоточивість. Це сигнал до того, що діяти потрібно негайно. Розроблено чимало методів і препаратів, що дозволяють швидко й ефективно боротися з хворобами ясен. Проте, відкладати лікування не варто. Це загрожує не тільки збільшенням його вартості, а й переходом хвороби в хронічну форму, а це, в свою чергу, може стати причиною втрати зубів.

Причиною погіршення стану ротової порожнини може бути пірсинг. Вироби з металу є сприятливим середовищем для розмноження бактерій, які здатні руйнувати зубну емаль. Крім цього вони можуть бути причиною механічного пошкодження  м’яких тканин.

Терапевтична стоматологія: що лікують в Amel Smart Clinic

Незалежно від причин, за яких ви звернулися до нашої клініки, і стадії захворювання, ми прагнемо максимально швидко і якісно відновити функції та естетичні характеристики зубів.

Amel Smart Clinic пропонує комплексне лікування таких захворювань:

 • 1
  Карієс. Найпоширеніше захворювання, яке розвивається непомітно. Поступове розм’якшення твердих тканин зуба призводить до утворення дефекту у вигляді порожнини і проникнення бактерій. Виявити карієс на ранніх стадіях допоможе регулярний огляд у фахівця.
 • 2
  Пульпіт. Як правило, пульпіт є однією зі стадій занедбаного карієсу. Для нього характерне запалення нерва і судин всередині моляра. Технології, які практикуються в Amel Smart Clinic, дозволяють зберегти судини і нерв, таким чином продовжити життя зуба.
 • 3
  Періодонтит. Запалення тканин, що оточують корені зубів. Також є ускладненням карієсу. Лікування періодонтиту передбачає проведення повного комплексу заходів: механічна і медикаментозна обробка каналів коренів зубу, їх пломбування і відтворення коронки зубу.
 • 4
  Хвороби ясен. Гінгівіт і пародонтит завжди починаються непомітно: при чищенні з’являється невелика кількість крові. Наслідки недостатньо дбайливого ставлення до ясен вельми плачевні: руйнування кісткової тканини, недостатньо щільне прилягання м’яких тканин до кореня, що в підсумку призводить до випадіння зубів.

Профілактика

У профілактичних цілях, а також з метою запобігання прогресуванню карієса, проводяться такі процедури:

 • видалення зубного каменю, нальоту шляхом проведення професійного чищення, полірування зубної емалі;
 • ремінералізація — відновлення пошкоджених ділянок на зубній поверхні за допомогою комплексів на основі кальцію та фтору.

Зазвичай під час гігієнічних процедур, особливу увагу ми приділяємо фісурам (канавки на контактних поверхнях зубів). На цих ділянках найчастіше розвивається карієс. Лікування займає не більше 40 хвилин. А щоб виявити карієс на початковій стадії його розвитку, не забувайте раз на 3-4 місяці відвідувати клініку для професійного чищення та огляду.

В Amel Smart Clinic широко практикують відновлення пошкоджених карієсом ділянок за технологією Icon. Спеціальний гель, який наноситься на демінералізовані ділянки, дозволяє стабілізувати емаль, загерметизувати пори, забезпечуючи надійний захист зубів.

Лікування пульпіту

Для пульпіту характерний цілий ряд симптомів. При хронічній формі реєструються періодичні болі, які можуть посилюватися при переохолодженні, у стресових ситуаціях. З’являється кровоточивість і припухлість ясен, зуби стають хиткими. У гострий період підвищується чутливість до холодної, гарячої їжі, можливе підвищення температури, поява неприємного запаху.

Основні етапи лікування пульпіту:

 • 1
  Підготовчі заходи. Зуб розкривається, проводиться чистка кореневих каналів. Вражений дентин видаляється, виконується дренаж рідини, що зібралася на запаленій ділянці.
 • 2
  Дезінфекція каналів. За допомогою антисептичних засобів стоматолог проводить знезараження, УЗ-фізіотерапію, вводить в канал лікарські препарати.
 • 3
  Пломбування каналів. Від якісно проведеного пломбування каналів залежить якість лікування в цілому. Після цього встановлюється тимчасова пломба.
 • 4
  Встановлення постійної пломби. Пломбування, формування зуба, полірування, шліфування.

Лікування зубів лазером

Класичні методи терапевтичного лікування зубів сьогодні успішно доповнюються сучасними і унікальними. До них відноситься профілактика і лікування захворювань зубів лазером. Для досягнення максимальної ефективності підбирається оптимальна довжина хвилі лазера. За допомогою лазерного променя можна не тільки видаляти уражені карієсом тканини, але й проводити дезінфекцію, зменшувати кровоточивість.

За допомогою лазера стоматолог може здійснювати виборчу дезінфекцію. Під дією випромінювання бактерії гинуть, що дозволяє підвищити ефективність класичних методів лікування. При використанні лазера достатньо однієї обробки кореневих каналів, тому ми гарантуємо 100% надійність таких реставрацій.

Лазерне лікування зубів має ще одну важливу перевагу — при препаруванні видаляються тільки тканини зі зміненою структурою, що дозволяє в повній мірі зберегти здорові тканини.

Лікування зубів без болю в Дніпрі — це стоматологічна клініка Amel Smart Clinic

Завдання, які стоять перед стоматологами, досить різноманітні. Це не тільки гарантія надійності всіх без винятку реставрацій, але й повна безпека, комфорт пацієнтів і естетичні характеристики матеріалів, завдяки яким відреставровані зуби будуть виглядати так само, як природні.

Наші спеціалісти
Стоматолог-терапевт, ендодонтист, кандидат медичних наук, доцент кафедри стоматології Харківського Національного Медичного Університету. Для Едуарда любов до роботи – вічний двигун професійного зростання. Має виняткове почуття смаку, це і допомагає йому у створенні не тільки здорових, а й естетичних, гарних, гармонійних посмішок.
 • Освіта
  ХНМУ
 • Спеціалізація
  Терапія, ендодонтія
 • Образование
  ДДМУ, Лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Терапія
Практичний досвід Івана Романовича – 3 роки. В роботі Івану допомагають якості, які він вважає важливими для лікаря: відповідальність, увага до деталей та високі вимоги до результату!
  Практичний досвід Ірини Олексіївни понад 22 роки. У роботі вимоглива до себе, цілеспрямована та відповідальна, для неї важливий комфорт пацієнта та бездоганний результат. Надає пацієнтам кваліфіковану стоматологічну допомогу терапевтичного профілю: професійна гігієна ротової порожнини, лікування карієсу та його ускладнень, пломбування кореневих каналів, реставрація зубів, профілактика та лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота.
   Практичний досвід Ігоря Леонідовича – 3 роки. Вибір професії був очевидний ще у шкільні роки, вся родина лікарів, отже, Ігор буде лікарем. Залишалося тільки визначитися із напрямком, і вибір упав на стоматологію. У роботі вважає, що визначальним фактором є естетична та функціональна сторона виконаних робіт, а наявність таких особистих якостей як: відповідальність, увага до деталей та високі вимоги до результату допомагають ідеально впоратися з будь-якими складнощами.
   • Освіта
    ДДМА, лікар-стоматолог
   • Спеціалізація
    Терапія, ортопедія
   Записатись на прийом