Стоматология Amel Smart Clinic

Імплантація зубів під ключ

Імплантація зубів під ключ

Імплантація зубів – метод реконструкції зубного ряду, який дозволяє відновити функції та естетику видалених, зруйнованих зубів. Перший успішний досвід застосування даного методу був зафіксований у 60-і рр. XX століття. Врешті решт імплантація увійшла в повсякденну стоматологічну практику як найбільш ефективний спосіб заміщення втрачених зубів. Імплантація зубів під ключ – послуга, яку сьогодні пропонують всі сучасні стоматологічні клініки. Amel Smart Clinic у Дніпрі проводить імплантацію зубів при різних типах дефекту зубного ряду із застосуванням безлічі різних способів імплантації та протезування на імплантатах.

Установка зубних імплантів під ключ – це не тільки операція з інтеграції імплантату в кістку, а ще й цілий комплекс стоматологічних маніпуляцій, хірургічних процедур, які в сукупності призводять до бажаного результату – повноцінного відновлення втрачених зубів. Таким чином, вартість установки зубного імпланта під ключ складає не лише вартість імплантату і операції з його імплантації в кістку, але й вартість інших етапів лікування, а також матеріалів і технологій, які використовуються в процесі відновлення зубів щелепи.

За яких показань проводять імплантацію зубів під ключ

Чому взагалі важливо відновити видалені зуби? Тому що навіть одиничний дефект може призвести до порушення жувальної функції, правильного росту зубів і прикусу, роботи СНЩС, симетрії обличчя.

Показанням до зубної імплантації є будь-який випадок втрати зубів:

 • видалення одного зуба;
 • відсутність кількох зубів у різних відділах порожнини рота;
 • відсутність кількох сусідніх зубів;
 • повна адентія щелепи;
 • втрата зубів у результаті травми;
 • сильне руйнування зубів, коли немає можливості проведення реставрації;
 • неможливість використання альтернативних методів протезування.

У деяких випадках імплантація зубів під ключ є єдиним доступним способом відновлення цілісності зубного ряду, але найчастіше пацієнти з усіх запропонованих лікарем методів усвідомлено віддають перевагу імплантації, тому що це дійсно найефективніший варіант.

Протипоказання до зубної імплантації:

 • цукровий діабет 1 типу;
 • онкологія;
 • туберкульоз;
 • ВІЛ;
 • порушення згортання крові;
 • серцева недостатність та інші серйозні патології, через які імплантація може завдати шкоди здоров’ю пацієнта;
 • не менше півроку після перенесеного інсульту, інфаркту;
 • остеопороз;
 • гормональні, метаболічні порушення в організмі;
 • вагітність, період лактації;
 • недотримання пацієнтом нормальної гігієни порожнини рота.

Не можна також провести імплантацію, якщо після видалення зуба трапилася резорбція кісткової тканини, і об’єму кістки недостатньо для надійної установки й ефективного приживлення імпланта. У даному випадку або використовуються спеціальні методи імплантації, або спочатку проводиться кісткова пластика, і тільки після відновлення щільності та об’єму кістки проводиться імплантація.

Чи є протипоказання до імплантації зубів, скільки коштує установка зубного імпланта під ключ – на ці питання хірург може відповісти після проведення всіх необхідних обстежень і узгодження з пацієнтом плану лікування.

 Імплантація зубів під ключ – переваги методу

Імплантація зубів в Amel Smart Clinic (Дніпро) при високому професійному рівні лікарів-хірургів, високотехнологічному обладнанні виконується з передбачуваним позитивним результатом. Переваги відновлення зубів методом імплантації:

 • повноцінне функціональне та естетичне заміщення втрачених натуральних зубів (відновлюється корінь та анатомічна форма коронки, точно передається відтінок, прозорість емалі здорових зубів);
 • збереження здорових зубів;
 • відмінний естетичний результат – красива, природна посмішка;
 • зручність і комфорт – зуби на імплантатах ідеально вписуються в зубний ряд, не заважають при розмові, не травмують ясна і слизову, такі ж функціональні, як і свої зуби, тому пацієнт може харчуватися звичними стравами, імпланти не впливають на смак їжі;
 • профілактика атрофії щелепної кістки в місці відсутнього зуба;
 • високий відсоток приживлюваності імплантатів (98%);
 • довговічність –імпланти мають довічну гарантію, а вся конструкція на імплантатах має термін експлуатації 10 і більше років.

Amel Smart Clinic може запропонувати пацієнтові різні методи імплантації зубів відповідно до його показань, а також широкий вибір систем імплантації різних виробників і різної цінової категорії. Можливість вибору – ще одна перевага методики. Кожен пацієнт може вибрати і встановити зубний імплант під ключ за доступною ціною.

Види і методи імплантації

Види імплантації зубів:

 • 1
  Класичний – двоетапний. Перший етап – діагностика, підготовка, установка імплантату. Другий етап – установка абатмента і навантаження на імплант (протезування). При цьому імплантація може проводитися через кілька місяців і навіть років після видалення зуба.
 • 2
  Одномоментна (одноетапна, моментальна). На одному етапі, тобто за один прийом хірург виконує видалення зуба, імплантацію, встановлює абатмент і тимчасову коронку.

Які методи використовують в імплантації зубів

Вибір методу імплантації залежить від клінічної картини, а від вибору методу (технології установки імпланта) буде залежати вартість зубного імпланта під ключ.

Методи імплантації:

 • 1
  Одинична. Застосовується коли є один або кілька окремих одиничних дефектів, а також при повній адентії. Від того, за яких показань проводиться імплантація зубів, залежить її ціна під ключ.
 • 2
  Мостоподібне протезування на імплантатах. Цей метод дозволяє відновлювати великі дефекти мостоподібною конструкцією, зафіксованою на двох імплантатах. Від кількості протезованих зубів і типу імплантатів залежить вартість імплантації зуба під ключ.
 • 3
  Повна імплантація. Застосовується при повній адентії, при сильному руйнуванні і рухливості зубів, а також у разі індивідуальної непереносимості матеріалів знімних протезів у пацієнта. При різних показаннях застосовуються різні методики відновлення зубів щелепи – імплантація на 8 імплантатах, all-on-6, all-on-4.

Скільки коштує імплантація зубів під ключ, терміни повного відновлення видалених зубів будуть залежати від обраного методу лікування, індивідуальних особливостей реабілітації (швидкість регенерації тканин, якість гігієни та ін.)

Як розрахувати вартість установки імплантів під ключ?

Фактори, від яких залежить вартість зубного імпланта під ключ:

 • 1
  Професіоналізм лікарів. Ефективна імплантація – це результат високої кваліфікації, володіння передовими методиками, великого практичного досвіду, що дозволяє робити глибокий аналіз і знаходити індивідуальне рішення проблеми пацієнта, відпрацьованих навичок і точності кожного руху в процесі операції.
 • 2
  Достовірність діагностики. Від неї залежить правильність оцінки стану тканин, точність позиціонування імплантатів в щелепі. Тому в Amel Smart Clinic використовується найточніше цифрове діагностичне обладнання (комп’ютерний томограф, цифровий рентген).
 • 3
  Обсяг підготовчих заходів. Якщо на момент підготовки до імплантації у пацієнта є осередки інфекції (карієс, гінгівіт, пародонтит та ін.), то перш за все проводиться комплексне лікування – повна санація порожнини рота.
 • 4
  Стан щелепної кістки в зоні дефекту. При атрофії може знадобитися остеопластика. У даному випадку вставити зуб на імпланти за ціною буде дорожче, і збільшуються терміни імплантації під ключ.
 • 5
  Метод установки імплантату. Залежно від того, в якому відділі щелепи проводиться операція, скільки потрібно імплантів, яким способом імплантується імплант корінного зуба, залежить і ціна лікування. Верхні зубні імплантати під ключ можуть коштувати дорожче за установку нижніх жувальних зубів. Це пов’язано з близькістю верхньощелепних пазух, ризиком пошкодження нервового стовбура, меншим об’ємом кісткової тканини.
 • 6
  Параметри коронки (мостоподібного протеза) – розмір, складність виготовлення, матеріал та ін.

Установка зубних імплантів під ключ в Amel Smart Clinic у Дніпрі

Безпечні та високоефективні технології, імплантація зубів без болю і дискомфорту, індивідуальний підхід, доступні ціни, високі результати – ось що пропонує своїм пацієнтам стоматологічна клініка Amel Smart Clinic. Тут лікарі проводять імплантацію одного зуба, часткове і повне відновлення зубів щелепи, виготовляють зубні імпланти під ключ будь-якої складності, виконують різні види кісткової пластики, використовують щадні методи хірургії, лікування уві сні та інші інновації – все, щоб лікування в клініці було комфортним, а пацієнти виходили з клініки зі здоровою бездоганною посмішкою.

Ціни на процедуру: Імплантація зубів під ключ

ПроцедураЦіна
Імплантація Bauer’s, Україна6 600 грн
Імплантація ASPER, Україна13 200 грн
Імплантація Straumann BLT/TL, Швейцарія22 000 грн
Імплантація Nobel, Швеція26 400 грн
Імплантація Straumann BLX / Active, Швейцарія29 700 грн
Тотальна реабілітація на 4 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез82 500 грн
Тотальна реабілітація на 6 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез99 000 грн
Наші спеціалісти
Єгор мріяв стати лікарем-стоматологом з самого дитинства, йому завжди подобалося допомогати людям. У роботі полюбляє строгість та порядок. Уважний, чуйний та відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними методами лікування.
  Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Записатись на прийом