Стоматология Amel Smart Clinic

Титанові зубні імплантати

Титанові зубні імплантати

Руйнування, втрата зубів – велика проблема для будь-якої людини в будь-якому віці. Сьогодні стоматологія успішно вирішує цю проблему за допомогою зубної імплантації. Це найефективніший спосіб заміщення видалених зубів, який відновлює естетику і функції зубного ряду. Основа системи імплантації – титановий зубний імплант. Від якості імплантів здебільшого залежить ефективність імплантації та протезування взагалі. Стоматологічна клініка Amel Smart Clinic працює з найефективнішими системами імплантації і надає пацієнтові можливість вибрати оптимальний варіант, відповідний клінічним показанням і можливостям пацієнта.

Зубний імплант з титану – особливості та переваги

Візуально титановий імплант зуба схожий на шуруп. Залежно від призначення, він має конусоподібну або циліндричну форму, може бути різного діаметру, а на поверхні стрижня нанесена різьба, яка спрощує інтеграцію виробу в кістку. Призначення імплантату – функціональне заміщення кореня зуба і забезпечення надійної опори для зубної коронки (протеза).

Імплант – це лише частина системи імплантації, яка крім опорного елемента містить з’єднуючий (фіксуючий) елемент – абатмент, і над’ясневу частину – коронку (міст). Така конструкція максимально повторює будову справжнього зуба, тому протезування на імплантатах вважається найприроднішим способом відновлення дефектів зубного ряду.

Процес імплантації (класичний двоетапний метод) проводиться наступним чином:

 • 1
  Інтеграція імпланта.
 • 2
  Реабілітація (процес приживлення імплантату в щелепній кістці).
 • 3
  Установка абатмента (після успішного приживлення).
 • 4
  Установка коронки.

Протезування зубів на титанових імплантатах дає багато плюсів:

 • повне відновлення функцій зуба;
 • анатомічна форма та положення забезпечують правильний прикус;
 • протезування здійснюється без пошкодження здорових зубів по краях дефекту (немає необхідності в обточуванні, оскільки опорою для протеза стає імплант з титану);
 • відсутність проблеми звикання, знову ж таки, завдяки анатомічній точності штучних зубів;
 • повернення до звичайного харчування, відсутність впливу на смакові відчуття;
 • універсальність – титановий зубний імплант використовується у відновленні одного зуба, цілої ділянки і всього зубного ряду;
 • гальмування процесу структурних змін кісткової тканини в області видаленого зуба;
 • довгий термін служби (10+ років).

Який титановий імплант зуба вибрати?

Перш, ніж вибрати систему імплантації, лікар мусить оцінити стан кісткової тканини, тобто провести діагностику і скласти план (вибрати метод лікування). Для пацієнта головні критерії вибору імпланта – це якість матеріалу, відповідність виробу завданням лікування і ціна.

Матеріал виготовлення імплантату

За результатами численних досліджень найкращим на сьогоднішній день матеріалом для виготовлення штучного зубного кореня є титан. Переваги імплантів зубів з титану:

 • відмінна біосумісність з кістковою тканиною, що забезпечує мінімальний ризик відторгнення (в межах 1-2%);
 • стійкість до корозії і довговічність (у більшості випадків мають довічну гарантію);
 • не викликає алергію;
 • безпека (не містить токсичних речовин);
 • легкість.

Функціональність

Під функціональністю слід розуміти всі складові ефективного вирішення стоматологічних задач.

 • 1
  Форма. У більшості випадків використовуються звичайні, коренеподібні або шурупоподібні форми. Крім того існують пластинчасті, субперіостальні (сідлоподібні) конструкції, комбіновані, а також міні імпланти. Кожен з них має своє призначення і використовується відповідно до клінічних показань пацієнта. Правильний вибір конфігурації імплантату забезпечує легку, безболісну інтеграцію конструкції в кістку, швидке і ефективне приживлення, міцність всієї конструкції протеза.
 • 2
  Естетика. Домогтися ідеального естетичного результату в протезуванні зубів на імплантатах можна тільки за умови правильної комбінації всіх елементів системи імплантації (імплантату, абатмента, протеза).
 • 3
  Довговічність. Титановий імплант зуба – дорогий матеріал, тому у пацієнтів високі очікування від протезування методом імплантації. Гарантом довговічності самого виробу виступає виробник, тому краще вибирати конструкції відомих брендів, що добре себе зарекомендували. Крім того, термін служби протеза на титановому імпланті також залежить від професіоналізму хірурга, індивідуальних особливостей організму пацієнта, якості гігієни.

Вартість

Скільки коштує титановий імплант зуба та ціна лікування нерідко є визначальними факторами у виборі методу і системи імплантації для пацієнта. Тому стоматологічна клініка Amel Smart Clinic подбала про те, щоб якісне лікування стало доступним кожному пацієнтові. Ми можемо запропонувати великий вибір титанових імплантів високої якості виробництва України (Bauer’s), Німеччини (Bio3) та ін.

Як розрахувати, скільки будуть коштувати титанові зуби? Вартість установки імплантів з титана можна подивитися в прайсі. Точну вартість лікування може визначити лікар вже після проведення діагностики та складання плану лікувальних заходів.

Установка титанових зубних імплантів в Amel Smart Clinic

Amel Smart Clinic у Дніпрі – стоматологічна клініка нового покоління, де сучасні технології в галузі медицини і стоматології доступні кожному пацієнтові. В Amel Smart Clinic лікування зубів, установка титанових зубних імплантів виконується за міжнародними протоколами, із застосуванням високоякісних матеріалів. Професіоналізм і досвід лікарів, сучасне оснащення стоматологічних кабінетів, індивідуальний підхід до лікування, співпраця з кращими виробниками стом матеріалів – головні переваги клініки, завдяки яким пацієнти можуть бути впевнені в гарантованій високій ефективності, безпеці лікування, комфорті та безболісності будь-яких процедур.

Ціни на процедуру: Титанові зубні імплантати

ПроцедураЦіна
Імплантація Bauer’s, Україна6 600 грн
Імплантація ASPER, Україна13 200 грн
Імплантація Straumann BLT/TL, Швейцарія22 000 грн
Імплантація Nobel, Швеція26 400 грн
Імплантація Straumann BLX / Active, Швейцарія29 700 грн
Тотальна реабілітація на 4 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез82 500 грн
Тотальна реабілітація на 6 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез99 000 грн
Наші спеціалісти
Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Дмитро мріяв стати лікарем з 9 класу, після того, як потрапив на прийом до стоматолога в школі. Він вважає, що завжди важливо виконувати свою роботу на 100%, отримувати від неї естетичне і емоційне задоволення, розвиватися і рухатися вперед. У роботі йому допомагає перфекціонізм, база теоретичних знань, комунікабельність, відповідальність і бажання створювати нове.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Записатись на прийом