Стоматология Amel Smart Clinic

Вакуумне очищення обличчя (гідропілінг)

Вакуумне очищення обличчя (гідропілінг)

Завдань сучасної косметології багато, але основне можна сформулювати досить просто: продовжити молодість і надати можливість жінці залишатися доглянутою та елегантною. Стрімкий розвиток технологій зробив свій внесок і в косметологію. З’явилося дуже багато нових напрямків, а одним із значних досягнень у косметології можна з упевненістю назвати гідропілінг. Ця процедура має безліч переваг, які роблять її затребуваною та популярною. Перед тим як запропонувати вам курс гідропілінгу в клініці Amel Smart Clinic, ми детально розповімо про всі особливості даної процедури, про те, як формуються ціни на послугу вакуумний гідропілінг.

Що таке гідропілінг?

Гідропілінг – косметична процедура, яка забезпечує ефективне відлущування, глибоке очищення та зволоження шкірних покривів. Це один з різновидів пілінгу, який проводиться з використанням спірального наконечника і різних сироваток, що живлять та зволожують тканини.

Важливою відмінністю гідропілінгу від альтернативних методів пілінгу є його делікатність. Він не викликає больових відчуттів, подразнення, але це ніяк не відбивається на ефективності методу. Після процедури шкіра може трохи почервоніти, втім цей ефект дуже короткочасний.

У використанні гідропілінгу переслідують різні цілі. Вакуумне очищення обличчя у Дніпрі, що проводиться в Amel Smart Clinic, допомагає при надмірній пігментації, акне, має помітний антивіковий ефект. Шкіра після процедури стає гладенькою, пори звужуються, помітно знижується жирність. Гідропілінг підходить як для молодої, так і для вікової шкіри.

Гідропілінг використовується як підготовча процедура перед серединним і глибоким очищенням епідермісу хімічними препаратами. Дуже важливо, що після пілінгу не потрібно чекати відновлення шкірних покривів, оскільки вони не травмуються. Саме тому його можна використовувати навіть у пацієнтів із дуже чутливою шкірою.

Для проведення процедури використовуються одноразові насадки і, як ми вже писали вище, крім ефекту очищення гідропілінг активно живить шкіру за рахунок використання спеціальних сироваток. Це найпопулярніша методика у різних знаменитостей, яка дозволяє їм зберігати розкішний вигляд, не витрачаючи на це багато часу.

Результати пілінгу можна побачити вже після першої процедури, але ми рекомендуємо пройти курс, що складається з 6-8 процедур. Робляться вони щотижня, а протягом року можна пройти не більше трьох курсів. Ефект зберігається краще під час проведення підтримувальної процедури один раз на місяць.

Перед гідропілінгом знадобиться консультація дерматолога, який допоможе визначити компоненти, необхідні для вашої шкіри і які будуть безпечні для вас. Вакуумне очищення обличчя, ціна якого залежить від обсягу робіт, не має вікових та сезонних обмежень. Щоб уникнути появи на обличчі пігментних плям, після процедури шкіра обробляється сонцезахисним кремом.

Основні переваги гідропілінгу

Визначимо основні переваги косметологічної процедури:

 • час, що відводиться для проведення базової процедури, не перевищує 40-50 хвилин;
 • результати процедури очевидні вже після першого сеансу;
 • відсутність болю та дискомфорту;
 • немає реабілітаційного періоду;
 • гідропілінг впливає на всі шари шкіри;
 • може проводитись у людей з будь-якими типами шкіри, у тому числі з дуже чутливою;
 • гідропілінг підвищує фоточутливість шкіри у незначній мірі, тому проводити його можна навіть у періоди підвищеної сонячної активності;
 • немає вікових обмежень;
 • вакуумний гідропілінг добре сумісний з іншими косметологічними процедурами;
 • універсальний метод, ефективний за наявності великих пір, дрібних зморшок, при забрудненнях, запальних процесах шкіри.

Показання для проведення гідропілінгу

Вакуумний гідропілінг обличчя рекомендований у таких випадках:

 • жирна, суха шкіра;
 • подразнення шкірних покривів;
 • забруднені пори шкіри;
 • дрібні зморшки;
 • набряклість;
 • наявність пігментних плям;
 • за необхідності введення лікарських препаратів через шкіру.

Як проводиться гідропілінг

Отже, гідропілінг, ціна якого залежить насамперед від особливостей шкіри, і який може комбінуватися з іншими видами догляду, складається з таких етапів:

 • 1
  Підготовчий. На ділянках, де проводитиметься пілінг, видаляється макіяж.
 • 2
  Поверхневе очищення. Ґрунтуючись на особливості шкірних покривів пацієнта, лікар підбирає насадку: для нормальної, жирної чи чутливої ​​шкіри. Вакуум у поєднанні із введенням сироватки ефективно очищає шкіру, видаляє ороговілі клітини.
 • 3
  Екстракція та зволоження. Спіралеподібна насадка забезпечує глибоке очищення пор та насичення шкіри поживними речовинами.

Рекомендований курс

Один сеанс догляду триває 30-40 хвилин. Позитивні зміни відбуваються після першої процедури, але для стійкого терапевтичного ефекту ми рекомендуємо пройти 4-6 процедур, між яким потрібно робити перерви 7-10 днів.

Курс гідропілінгу у Дніпрі

Унікальність методу полягає в його універсальності та багатогранному впливі. Він може проводитись як окрема процедура або у поєднанні з іншими методами догляду. Ефект буде помітний вже після першої процедури, але щоб він був вираженим і тривалим ми рекомендуємо пройти курс гідропілінгу. Вартість процедури гідропілінгу дивіться в таблиці цін.

У клініці Amel Smart Clinic ми використовуємо інноваційні методи сучасної апаратної косметології, у нас працюють найкращі фахівці (дерматологи-косметологи), а до вирішення проблем шкіри у пацієнтів ми підходимо комплексно.

Ціни на процедуру: Вакуумне очищення обличчя (гідропілінг)

ПроцедураЦіна
Гідропілінг (вакуумна чистка), 1 процедура700 грн
Курс “Гідропілінг (вакуумна чистка)”, 5 процедур2 200 грн
Наші спеціалісти
Практичний досвід Євгена почався ще в 2010 році. Все оточення лікаря було пов'язано з медициною, тому вектор було зазначено заздалегідь. Це галузь, де постійно потрібно рухатись, а спеціальність "Дерматовенерології" - як подвійний бонус. В роботі, а тим більше в медицині, важливий здоровий глузд і порядок, як на робочому місці, так і в голові. Спілкування завжди важливо і корисно для розуміння проблеми людини, ще й отримуєш особистий розвиток. Аналітичний склад розуму допомогає структуровано і алгоритмічно підходити до роботи і вирішення питань будь-якої складності. Комунікабельність і відкритість рятує, адже завжди є що обговорити.
  Записатись на прийом