Стоматология Amel Smart Clinic

Обладнання

AMEL SMART CLINIC

Це світовий досвід сучасної стоматології, передові методи лікування, hi-tech технології, справжня команда професійних лікарів. Турбота про пацієнта і високий рівень обслуговування є нашим головним пріоритетом. Наша мета - довести лікування до досконалості і знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта для досягнення тривалого позитивного результату лікування.

AMEL KIDS

Ми створили відповідні до дитячої аудиторії стандарти обслуговування, щоб лікування зубів приносило дітям радість, а батькам впевненість, що їхні діти в надійних руках. Завдяки першоклассним фахівцям, новітньому обладнанню, контролю якості та безпеки роботи, ми маємо можливість приймати маленьких пацієнтів з особливостями здоров'я. При необхідності проводимо лікування під закисом азоту або в медикаментозному сні із застосуванням севорана. Це безпечно і дозволить максимально комфортно, спокійно і якісно вилікувати малюка.

23 лікувальних кабінета

Оснащені цілим стоматологічним «оркестром» обладнання кращих світових брендів, що складається з унікальної діагностичної апаратури, стоматустановок, мікроскопів.

Першокласні спеціалісти

Наші лікарі є справжніми майстрами стоматологічного мистецтва, вони постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідують курси і майстер-класи на базі нашого навчального центру Amel Academy, мають міжнародні сертифікати і позитивні відгуки пацієнтів. Завдяки лікарям клініки Amel Smart володарем здорових і красивих зубів може стати кожен бажаючий.

Ми маємо повний спектр лікувального обладнання
Amel Smart Clinic повністю обладнана новітнім цифровим стоматологічним обладнанням останнього покоління. Ми зібрали все найкраще і інноваційне на сьогоднішній день в сучасній світовій стоматології.
Записатися на прийом

Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Заповнюючи дану форму, ви погоджуєтеся з privacy policy

Записатись на прийом