Стоматология Amel Smart Clinic

Протезування зубів

Протезування зубів

Існуючі сьогодні методи і технології протезування зубів здатні в повній мірі вирішувати як функціональні, так і естетичні проблеми. Відсутність одного або декількох постійних зубів не повинно бути причиною погіршення якості життя людини, у якому б віці їй не довелося зіткнутися з цією проблемою.

Протезування зубів у Дніпрі в клініці Amel Smart Clinic – це безболісне відновлення функцій зубощелепної системи шляхом заміщення відсутніх зубів одним з різновидів протезів. Протезування в стоматології перетворилося на справжнє мистецтво – воно вимагає ювелірної майстерності від лікаря, а в поєднанні з новими технологіями дозволяє досягати абсолютно прогнозованих результатів. Зубне протезування в нашій клініці виконується відповідно до тенденцій і стандартів світової ортопедичної стоматології.

Види протезування зубів у Дніпрі

Протезування передніх верхніх зубів. Безумовно, у цьому випадку в пріоритеті стоїть естетична складова, оскільки ми маємо справу із зоною посмішки. У нашому арсеналі є все, щоб ви посміхалися без сорому:

  Протезування жувальних зубів. У першу чергу, у цьому випадку мають бути враховані великі навантаження, яким піддаються жувальні групи зубів, але ми ніколи не забуваємо про естетику – протезування поверне вам можливість жувати, а зовні нові зуби не будуть відрізнятися від природних.

  Зубні протези: види і показання до протезування

  Методи зубного протезування досить різноманітні, а їх вибір здійснюється на підставі огляду та діагностики. Спосіб відновлення зубного ряду в кожному випадку індивідуальний: може застосовуватися знімний протез або незнімна ортопедична конструкція.

  Незнімні протези

  Підходять при втраті одного або двох зубів. Для протезування використовуються конструкції, які постійно перебувають у роті (протези на імплантатах, мікропротези).

  Незнімне протезування рекомендується у наступних випадках:

  • значні руйнування зубної тканини карієсом;
  • дефекти прикусу;
  • неправильна форма зубів;
  • щілина між зубами;
  • тріщини, відколи.

  Показаннями для імплантації є відсутність одного, декількох зубів, а також тотальна адентія.

  Знімні протези

  Знімне протезування показане за наявності протипоказань для імплантації, проводиться у разі, якщо потрібно вставити один зуб, при відсутності декількох одиниць у зубному ряду:

  • незадовільний стан зубів, які мали б стати опорою для незнімного протеза;
  • втрата всіх жувальних зубів з одного боку щелепи (одностороння адентія);
  • втрата всіх зубів;
  • недостатній обсяг кісткової тканини при відсутності трьох і більше зубів підряд.

  Види незнімних протезів зубів

  У якості незнімних протезів можуть бути використані:

  • Накладки. Їх застосування доцільне при відновленні коронки зуба після механічних пошкоджень. Служать матеріалом для естетичної реставрації.
  • Вініри. Широко застосовуються в естетичній стоматології і, особливо для реставрації передніх зубів. Матеріалом для їх виготовлення служить кераміка, а їх основні переваги: ​​природний колір і прозорість, відсутність металів, довговічність.
  • Коронки. Використовуються при значному руйнуванні коронкової частини зуба за умови збереження кореня (виготовлені з пластмаси, кераміки, металокераміки, діоксиду цирконію).
  • Мостовидні протези. Показання для їх установки – втрата 1-2 зубів на весь зубний ряд. Для протезування знадобляться здорові зуби-опори.
  • Протези на імплантатах. Найпопулярніший спосіб протезування, який гарантує ефективне і довговічне відновлення функцій зубощелепної системи при втраті одного або декількох зубів.

  Як встановлюють зубний протез на імплантаті

  Імплант – це опора для протезу, який імплантується в кісткову тканину. Якщо можливо, на період, поки імплант приживається, встановлюється тимчасовий протез, що дозволяє виключити психологічний дискомфорт, пов’язаний з відсутністю зуба в роті. У нашій клініці проводиться негайне протезування (за наявності показань), яке займає один день, а також двоетапне протезування при повній втраті зубів (встановлення ортопедичних конструкцій на 4 і 6 імплантатах, протезування кожного зуба окремо).

  Види знімних протезів зубів

  У якості знімних протезів використовуються:

  • Бюгельні. Ортопедичні конструкції на замках, кламерах, телескопічних коронках.
  • Пластинчасті. Призначені для тимчасового протезування за відсутності одного, декількох або всіх зубів. У якості сировини для їх виготовлення використовуються полімерні матеріали. Встановлюються після видалення зубів або на період приживлення імплантів. Знімні конструкції для всієї щелепи за відсутності опори фіксуються за допомогою клапана.

  Найкраще протезування зубів у Дніпрі – це Amel Smart Clinic

  Ефективні цифрові технології, які використовують фахівці для лікування і протезування зубів, дозволяють нам у найкоротші терміни, без дискомфорту, з найвищою якістю відновлювати функції зубощелепної системи наших пацієнтів.

  Особливості зубопротезування в стоматологічній клініці Amel Smart Clinic (Дніпро):

  • Для отримання вихідних даних при моделюванні ортопедичних конструкцій ми використовуємо сучасне обладнання – дентальний томограф. Діагностика дозволяє зібрати вичерпну інформацію про будову та особливості зубощелепної системи.
  • Моделювання та виготовлення протезів здійснюється за допомогою автоматизованої системи CAD/CAM, яка забезпечує швидке і високоякісне протезування.
  • Ми використовуємо найсучасніші матеріали: безпечні, довговічні, з високими естетичними характеристиками, які дозволяють створювати конструкції, що зовні не відрізняються від природних зубів.

  Досягнення нашої клініки були б неможливими без команди кваліфікованих фахівців, завдяки якій ми підходимо до вирішення будь-яких проблем комплексно:

  • проводимо ефективне лікування зубів та ясен;
  • виконуємо нарощування кісткової тканини при її атрофії (синус-ліфтинг, кісткова пластика).

  Детальніше ознайомитися з вартістю послуг клініки можна в розділі «ціни». Тут вказані орієнтовні ціни на протезування зубів, а більш точну інформацію ви отримаєте після діагностики та визначення методів протезування. Вони залежать від великого числа факторів: стану кісткової тканини, ясен, наявності та стану опорних зубів та ін.

  Ми чекаємо вас в Amel Smart Clinic – від нас йдуть посміхаючись!

  Ціни на процедуру: Протезування зубів

  ПроцедураЦіна
  Подовження клінічної коронки зуба3 000 грн
  Наші спеціалісти
  Лікар стоматолог-ортопед. Практичний досвід Артема: 20 років.
  • Освіта
   Харківський Національний Медичний Університет
  • Спеціалізація
   Ортопедія
  Практичний досвід Олександра більше 5 років. Стоматологією почав цікавитись ще в 9 класі та зупинився саме на цьому напрямі. У роботі важливо бачити все в дрібницях, зосереджуватися на кожній деталі, і щоб оточуючі тебе колеги були на одній хвилі. Має велику терплячість і старанність, котрі дуже допомагають в процесі роботи. Любить настільні ігри, читати книги, грати і дивитись футбол.
  • Освіта
   ХНМУ, ХМАПО
  • Спеціалізація
   Ортопедія
  Записатись на прийом