Стоматология Amel Smart Clinic

Зубні імпланти Nobel

Зубні імпланти Nobel

Двадцять перше століття подарувало людству багато відкриттів, і одним з них стала імплантологія. Її стрімкий розвиток прийшовся на початок цього століття, а стимулом для таких змін стала поява нових технологій, матеріалів і, нарешті, нових стандартів у стоматології. Сьогодні виробництвом зубних імплантів займаються понад 400 компаній. У кожної з них є свої інновації, а їхня загальна мета: створення ідеальних імплантатів, які швидко приживаються і не відторгаються організмом.

У числі найвідоміших виробників, що пропонують досконалі системи імплантів, компанія Nobel Biocare. Імплантація зубів Nobel – ми познайомимо вас з унікальними системами імплантів, розповімо про те, як вони встановлюються в клініці Amel Smart Clinic.

Про систему імплантів Nobel Biocare

Всі системи імплантатів, що сьогодні існують, поділяють на три сегменти: економ, бізнес, преміум. Приблизно дві третини ринку належить преміальним системам, і Nobel Biocare відносяться до їх числа. Для брендових продуктів характерні певні особливості. 

 • 1
  По-перше, всі вони проходять обов’язкові тривалі доклінічні і клінічні дослідження.
 • 2
  По-друге, в їх асортименті постійно з’являються нові продукти.
 • 3
  По-третє, широкий асортимент систем.
 • 4
  І, нарешті, компанії, що випускають продукцію преміум класу, пропонують супутнє обладнання та матеріали.

Вживляння імплантів – технологія, яку було створено ще у 1952 році, а її розробником був шведський стоматолог І. Бранемарк. Перший титановий імплант був інтегрований у щелепу людини у 1965 році. Після тривалих клінічних випробувань було створено компанію Nobel Biocare. Ще однією знаменною датою в історії імплантології став 1989 рік. Саме тоді за допомогою CAD/CAM-технології був створений перший керамічний ковпачок, який насаджувався на імплантат і імітував природний зуб.

Зубні імпланти Nobel: переваги

Основні переваги зубних імплантатів Nobel:

 • 1
  Швидка установка без шкоди для кісткової тканини. Конусоподібна форма і особливе різьблення, виробництво імплантів з параметрами, які відповідають параметрам природних зубів у тій чи іншій частині щелепи людини – все це дозволяє надійно зафіксувати штифт як у верхній, так і в нижній щелепі.
 • 2
  Широкий асортимент розмірів і форм імплантів «Нобель».
 • 3
  Підходять для відновлення функцій зубощелепної системи в будь-яких клінічних ситуаціях.
 • 4
  Коренева частина покривається спеціальним розчином, завдяки якому приживлення відбувається значно швидше.
 • 5
  Щонайменше 99% імплантів при дотриманні технології імплантації приживаються, що є найкращим показником серед використовуваних сьогодні систем імплантатів.
 • 6
  Компанія Nobel захищає свою продукцію від підробок. Всі імплантати мають індивідуальний номер, за яким можна отримати інформацію про місце його виготовлення.
 • 7
  Підходять для миттєвого навантаження – коли протезування виконується відразу ж після імплантації штифта.
 • 8
  Завдяки особливій конструкції, шийка імплантату надає підтримку яснам, запобігаючи рецесії.
 • 9
  Імпланти «Нобель» можуть бути використані для проведення імплантації в будь-якому віці.
 • 10
  Виготовляються з високоякісного титану Grade IV.
 • 11
  Довічна гарантія на імпланти. На абатменти і балочні конструкції гарантія від 5 років.

Найпопулярніші системи імплантатів Nobel

Найбільш затребувані сьогодні такі системи імплантатів Nobel Biocare:

 • 1
  Nobel Replace Conical Connection.
 • 2
  Nobel Replace Select.
 • 3
  Nobel Active.
 • 4
  Nobel Parallel Conical Connection.
 • 5
  Nobel Speedy.
 • 6
  Branemark System.

Nobel Replace Conical Connection

Форма штифта в точності повторює форму зубного кореня. Може бути встановлений в заздалегідь підготовлену або щойно створену лунку. На імпланті є спеціальний уступ, який необхідний для формування тканин ясен і який дозволяє домогтися максимального естетичного ефекту. У рамках системи представлений великий асортимент абатментів, які підбираються за наступними параметрами: довжина, діаметр, тип шийки.

Nobel Replace Select

Імплантат Nobel з вузькою шийкою, що дає можливість регулювати глибину установки і відповідно підвищувати естетичні показники імплантації. Дуже популярний у клінічних ситуаціях, коли необхідно сформувати правильний край ясен. Травматизм тканин мінімізований за рахунок трьохканального з’єднання з абатментом.

Nobel Active

Може використовуватися в найскладніших ситуаціях, у тих випадках, коли простір між зубами обмежений. Застосовується для відновлення зубів у дистальних і бічних групах. Оптимальний вибір для випадків, коли важлива первинна стабілізація.

Форма імплантату дозволяє змінювати положення штифта прямо під час установки (імплантації) – це дає можливість підвищити якість лікування при виникненні непередбачуваних ситуацій. Підходить для одномоментної імплантації і негайного навантаження.

Nobel Parallel Conical Connection

Популярна у фахівців система імплантів, що пояснюється, перш за все, її універсальністю. Підходить для проведення імплантації в бічних і фронтальних відділах. Інтегрується в будь-які кісткові тканини і використовується при будь-яких показаннях. Імпланти Parallel Conical Connection відрізняє чудова механічна міцність, що обумовлено особливою формою і конічним внутрішнім з’єднанням.

Nobel Speedy

В імплантаті даної серії найдрібніші витки, що гарантує швидку установку і дозволяє використовувати його для імплантації в кістку середньої і низької щільності. Чудово підходить для протезування на штифтах при повній адентії.

Імплантація зубів «Нобель»: етапи і методи

Метод імплантації вибирається під час консультації, на підставі клінічної ситуації, огляду, діагностики. Для установки імплантів Nobel використовують такі методи:

 • 1
  Класична двоетапна імплантація. Перший етап – вживлення імплантату (штифта, штучного кореня). Другий етап – через 3-4 місяці, коли завершиться остеоінтеграція, проводять протезування, тобто установку абатмента і коронки.
 • 2
  Одномоментна імплантація. Проводиться безпосередньо після видалення зуба.
 • 3
  Імплантація з негайним навантаженням. Мостоподібні протези або коронки фіксуються відразу ж після того, як буде встановлено штифт.

Обов’язковий етап перед імплантацією – апаратна діагностика. Проводиться конусно-променева комп’ютерна томографія, дані якої використовуються для моделювання зубощелепного апарату в програмному забезпеченні і планування лікування.

При необхідності, за результатами огляду та діагностики проводиться лікування, метою якого є усунення виявлених порушень і захворювань ротової порожнини.

Імплантація імплантату проводиться під місцевою анестезією і триває 15-20 хвилин. Залежно від клінічної ситуації пацієнтові пропонують такі види протезування:

 • незнімні протези – коронки з металокераміки, діоксиду цирконію, мостоподібні протези;
 • умовно-знімні протези – балкові конструкції на чотирьох імплантатах.

Імплантація зубів «Нобель» «під ключ» в Amel Smart Clinic

Ваші мрії про посмішку, яка буде підкорювати і дивувати, можуть здійснитися вже сьогодні. Це можливо з кращими в світі системами імплантів, яким віддають перевагу фахівці і пацієнти в усьому світі.

Зубний імплант «Нобель» відрізняє форма, ідентична формі натурального зубного кореня. Особливістю його різьблення є те, що воно наноситься нерівномірно, тому імплантат фіксується в кістковій тканині максимально надійно. І нарешті, штучний корінь покритий спеціальним розчином, який здатний значно зменшити час остеоінтеграції.

Імплантація зубів «Нобель», ціни на яку в повній мірі виправдані надійністю і довговічністю конструкції, мають всі переваги, властиві для систем преміум-сегмента. І ще, як і у кожного виробника, у компанії Nobel Biocare є свої секрети!

Вартість імплантації залежить від клінічного випадку і формується на етапі планування. Основні переваги Amel Smart Clinic:

 • ми віддаємо перевагу найсучаснішими технологіями і завжди готові вчитися;
 • докладаємо максимум зусиль, щоб зробити наші послуги доступними більшій кількості людей;
 • працюємо тільки на сертифікованому обладнанні, з сертифікованими матеріалами;
 • наші кабінети оснащені для проведення найскладніших видів лікування;
 • наші співробітники проходять навчання і стажування в кращих європейських клініках;
 • ми створили освітній центр Amel Academy, який допомагає фахівцям розвиватися і ділитися досвідом.

Ціни на процедуру: Зубні імпланти Nobel

ПроцедураЦіна
Імплантація Bauer’s, Україна6 600 грн
Імплантація ASPER, Україна13 200 грн
Імплантація Straumann BLT/TL, Швейцарія22 000 грн
Імплантація Nobel, Швеція26 400 грн
Імплантація Straumann BLX / Active, Швейцарія29 700 грн
Тотальна реабілітація на 4 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез82 500 грн
Тотальна реабілітація на 6 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез99 000 грн
Наші спеціалісти
Єгор мріяв стати лікарем-стоматологом з самого дитинства, йому завжди подобалося допомогати людям. У роботі полюбляє строгість та порядок. Уважний, чуйний та відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними методами лікування.
  Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Записатись на прийом