Стоматология Amel Smart Clinic

Зубні імпланти з цирконію

Зубні імпланти з цирконію

Серед методів відновлення функціональності зубощелепної системи, імплантація є найбільш популярною і раціональної технологією. Вона вже має свою історію, оскільки перший імплант був встановлений ще в шістдесятих роках минулого століття. Але за цей час імплантологія сильно змінилася, і на заміну одним технологіям прийшли інші, одні матеріали були витиснуті іншими. Ще недавно безальтернативним варіантом був імплант з титану, а сьогодні в багатьох випадках кращими вважаються зубні імплантати з цирконію. Ми розповімо про те, кому рекомендується їх установка, про переваги цього матеріалу, ціни.

Імплантація зубів: цирконій чи титан?

Отже, для наших співвітчизників імплантація є досить новою методикою протезування, хоча, як ми вже писали вище, вперше її було апробовано ще в шістдесятих роках двадцятого століття. Використання титану для виготовлення імплантатів було невипадковим. Він забезпечував хорошу приживлюваність конструкції, не викликав алергії. Однак чистий титан є досить м’яким матеріалом, і щоб виправити цей недолік, до його складу вводяться спеціальні домішки, які здатні створювати на прилеглі тканини негативний вплив. Зараз для виготовлення імплантатів використовується титан марок Grade4 і Grade5, до складу яких входить мінімально можлива кількість домішок.

У більшості людей приживлення титанових конструкцій проходить успішно, але через гіперчутливість до домішок, їх установка деяким пацієнтам протипоказана. Завдяки постійному прогресу в цій області, у 2009 році з’явилися цирконієві зубні імплантати. У них немає тих недоліків, які властиві виробам з титану. Сьогодні цирконій можна сміливо назвати лідером за показниками біосумісності.

Зупинимося на основних перевагах цирконієвих імплантів:

 • чудова біосумісність;
 • немає негативного впливу на тканини;
 • гіпоалергенність;
 • високі характеристики міцності;
 • первинна стабільність;
 • бездоганні за естетичними показниками;
 • доступна ціна.

Отже, якою може бути відповідь на питання: імплантація зубів: цирконій чи титан? У нашій клініці цирконієві імплантати застосовуються в тих випадках, коли їх використання обумовлено конкретною клінічною ситуацією або якщо це дозволить підвищити якість лікування.

Коли показана установка цирконієвих імплантів

Цирконій є одним з найбільш затребуваних у стоматологічній практиці матеріалом. Напевно ви вже чули про коронки з діоксиду цирконію, а тепер він використовується і для виготовлення імплантів. Процес виготовлення цирконієвих імплантатів автоматизований. Щоб створити 3D-модель використовується сканер і спеціальне програмне забезпечення. Коли модель буде готовою, дані передаються на фрезерний верстат, де виточується каркас імпланта. Далі на нього наносять біоактивне покриття.

Імплантати з цирконію мають максимально природний вигляд. Їх доцільно використовувати в наступних випадках:

 • при гіперчутливості до металів, зокрема до титану і його сплавів;
 • при порушеннях у пародонті;
 • щоб домогтися максимального естетичного ефекту при протезуванні (в цьому випадку зазвичай використовують цирконієві імпланти з коронками без вмісту металів);
 • для установки мостоподібних конструкцій у «зоні посмішки».

Установка імплантів з цирконію

Алгоритм установки цирконієвих імплантів не відрізняється від імплантації, де використовуються штучні корені з титану і його сплавів:

 • 1
  Проводиться огляд ротової порожнини, діагностика, консультація.
 • 2
  Визначається метод імплантації, протипоказання для її проведення.
 • 3
  Усунення виявлених у процесі діагностики порушень у ротовій порожнині.
 • 4
  Установка імплантату здійснюється одним з наступних методів. Двоетапна – у цьому випадку на першому етапі виконується інтеграція імпланта, а штучний зуб (коронка) встановлюється через кілька місяців після операції. Одномоментна – у цьому випадку імплант навантажують майже відразу після установки.

Остеоінтеграція при використанні цирконієвих імплантатів триває довше, але первинна стабільність у штифтів з цього матеріалу вища, ніж у титанових конструкцій. Чудового естетичного ефекту вдається домогтися при використанні спільно з імплантами з цирконію діоксид цирконієвих коронок, які майже неможливо відрізнити від натуральних зубів.

Установка імплантатів з цирконію в Аmel Smart

Чи можна назвати імплантацію універсальним методом протезування? Так, безумовно. Імплантація цирконієвими імплантами використовується для відновлення як одного, так і всіх зубів, прекрасно підходить для протезування зубів жувальної групи і «зони посмішки».

Запишіться на консультацію, під час якої буде проведено огляд, апаратну діагностику, за результатами яких лікар визначить доцільність проведення імплантації з використанням цирконієвих імплантатів.

Ціна імплантації залежить, перш за все, від виробника імплантів. Її буде визначено вже на етапі планування лікування. Наші пацієнти віддають перевагу Amel Smart з наступних причин:

 • у своїй практиці віддаємо перевагу новітнім технологіям – для цього ми не перестаємо вчитися і завжди відкриті для всього нового;
 • пропонуємо доступні ціни та спеціальні умови;
 • використовуємо лише ті матеріали, обладнання, інструменти, що пройшли сертифікацію;
 • у нашій клініці створені всі умови для проведення найскладніших видів лікування;
 • лікарі Amel Smart проходять навчання і стажування в кращих клініках Європи;
 • ми створили освітній центр Amel Academy, який дозволяє лікарям розвиватися, удосконалювати свої навички, обмінюватися досвідом.

Ціни на процедуру: Зубні імпланти з цирконію

ПроцедураЦіна
Імплантація Bauer’s, Україна6 600 грн
Наші спеціалісти
Єгор мріяв стати лікарем-стоматологом з самого дитинства, йому завжди подобалося допомогати людям. У роботі полюбляє строгість та порядок. Уважний, чуйний та відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними методами лікування.
  Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Записатись на прийом