Стоматология Amel Smart Clinic

Дитяча стоматологія Amel Kids

Дитяча стоматологія Amel Kids

Вибір стоматології для дитини – відповідальний крок для батьків. Від цього вибору залежить не тільки здоров’я малюка, але і його ставлення до всього, що пов’язане з гігієною і лікуванням зубів протягом усього майбутнього життя. Довіра до дитячого стоматолога – ось головний ключик до успішного виховання у дітей звички стежити за здоров’ям своїх зубів і регулярно відвідувати стоматологію. Amel Smart Kids – дитяча стоматологія у Дніпрі, якій ви можете довіряти на 100%, тому що ми створили ідеальні умови для якісного лікування малюків і подбали про те, щоб діти будь-якого віку відчували себе на прийомі у лікаря максимально комфортно.

Найкраща клініка дитячої стоматології: лікування без болю і страху!

Діти дуже вразливі і одночасно дуже вимогливі до оточуючих. Вони тонко відчувають фальш, потребують уваги, розуміння і довіряють дорослим, тільки якщо відчувають себе у повній безпеці. Одна з ключових рекомендацій фахівців щодо вибору першої стоматології для малюка – це пріоритет на користь спеціалізованих дитячих установ, тому що дитяча зубна клініка від початку і в усьому орієнтована на дитину – і в обладнанні кабінетів, і у виборі лікаря.

Amel Smart Kids – найкраща стоматологія для дітей, тому що у нас:

 • 1
  працюють лікарі, які крім великого практичного досвіду в лікуванні дітей, ще й хороші психологи для маленьких пацієнтів, вміють привернути до себе навіть дуже сором’язливих і примхливих малюків;
 • 2
  створено невимушену, позитивну атмосферу, яка допомагає малюкам розслабитися і відчувати себе комфортно як під час очікування, так і на прийомі у стоматолога;
 • 3
  застосовуються безпечні та ефективні методи знеболювання (комп’ютерна апаратна анестезія STA, седація із застосуванням різних препаратів для зняття тривожності і лікування уві сні), які бережуть дітей від будь-яких неприємних відчуттів у процесі проведення лікувальних і профілактичних процедур;
 • 4
  використовуються інноваційні методи малоінвазивного, безболісного і високоефективного лікування;
 • 5
  великої уваги приділяється профілактиці стом захворювань, що дозволяє зберегти здоров’я молочних і постійних зубів у дітей.

Лікування дитячих зубів в Amel Smart Kids: наші послуги

У нашій клініці працюють фахівці різних напрямків стоматології:

 • профілактичного;
 • терапевтичного;
 • хірургічного;
 • ортопедичного;
 • ортодонтичного;
 • отоларингологічного.

У межах профілактики хвороб ротової порожнини дитячий стоматолог розповість, як правильно чистити зуби, допоможе підібрати хороші засоби гігієни, проведе такі процедури, як:

 • професійне чищення зубів у дітей за допомогою спеціальних інструментів або апарату Air Flow;
 • герметизація фісур молочних і постійних зубів;
 • фторування з метою зміцнення емалі.

Лікар стоматолог займається лікуванням дитячого карієсу, пульпіту, періодонтиту – найбільш поширених захворювань, які призводять до руйнування зубів, проводить пломбування та реставрацію дитячих зубів із застосуванням якісних реставраційних матеріалів.

Стоматолог хірург проводить видалення молочних зубів, операції, спрямовані на усунення дефектів розвитку вуздечки губ і язика, патологій росту зубів (наприклад, якщо зуб не може прорізатися). Скальпель чи бормашина не заподіють малюкові болю або навіть дискомфорту, тому що ми використовуємо ефективну анестезію. Якщо дитина дуже вразлива і боїться лікувати зуби, ми використовуємо седацію (для розслаблення або лікування уві сні).

В ортодонтичній стоматології Amel Smart Kids застосовує сучасні матеріали і конструкції, які дозволяють усунути будь-які дефекти прикусу і різні патології росту, як молочних, так і постійних зубів.

Останнім часом в Amel Smart Kids широко застосовується практика протезування молочних зубів. Дитячі коронки з якісних матеріалів використовуються в якості профілактичного заходу проти розвитку патологій прикусу (для збереження зубного ряду до настання часу зміни молочних зубів).

Цифрова скан діагностика, цифровий рентген дозволяють нам виявляти патології розвитку прикусу і хвороби зубів на ранній стадії, коли їх легко усунути. Сучасна високоефективна діагностика допомагає лікарю підібрати найбільш правильний план лікування.

Amel Smart Kids – це не тільки ультрасучасна приватна дитяча стоматологія. Ми всебічно піклуємося про здоров’я наших маленьких пацієнтів. Хвороби ротової порожнини в разі не своєчасної діагностики та лікування можуть стати причиною інфікування розташованих у безпосередній близькості лор-органів. У цьому випадку, а також у разі підготовки до ортодонтичного лікування в нашій клініці можна пройти огляд і отримати консультацію досвідченого отоларинголога.

Краща дитяча зубна стоматологія Amel Smart Kids дарує здорові і щасливі посмішки

Клініка Amel Smart Kids працює, спираючись на принципи:

 • 1
  високої якості послуг, що надаються;
 • 2
  безпеки застосовуваних матеріалів і технологій;
 • 3
  комфорту.

Якісну профілактику, діагностику та лікування ми забезпечуємо завдяки високому професіоналізму і досвіду наших лікарів, сучасному високотехнологічному устаткуванню, застосуванню новітніх методів сучасної стоматології.

Безпека пацієнтів досягається за рахунок точної діагностики, комплексного підходу та використання перевірених стоматологічних матеріалів, препаратів.

Комфорт – це, перш за все, сприятлива атмосфера в клініці, безболісне лікування.

Найсучасніша клініка дитячої стоматології в Дніпрі Amel Smart Kids знаходиться на вул. Бульвар слави, 2б (житловий масив Перемога-5). Записатися на прийом ви можете прямо на сайті клініки або скориставшись телефоном і будь-яким зручним каналом зв’язку (електронна пошта, Facebook, Telegram).

Ціни на послуги вказані в прайсі. Якщо у вас є питання, ви можете задати їх нашому менеджеру за вказаними на сайті телефонами.

Ціни на процедуру: Дитяча стоматологія Amel Kids

ПроцедураЦіна
Пломбування тимчасового зуба Ceram-Х750 грн
Пломбування тимчасового зуба Beautiful750 грн
Пломбування постійного зуба Ceram-Х1 000 грн
Пломбування постійного зуба Beautiful1 000 грн
Пломбування зуба тимчасовою пломбою, Дентин-паста200 грн
Постійне пломбування з лікувальної прокладкою, МТА950 грн
Пломбування кореневого каналу тимчасового зуба Са, ЦОЕ550 грн
Тимчасове пломбування кореневого каналу тимчасового зуба з антисептиком250 грн
Пломбування тимчасового/постійного зуба СИЦ фотополімерними матеріалами, 1 ст.450 грн
Професійна гігієна порожнини рота, щітка+паста350 грн
Професійна гігієна порожнини рота, Air-flow+паста550 грн
Професійна гігієна порожнини рота, звукова чистка700 грн
Видалення тимчасового зуба, фізіологічна зміна350 грн
Видалення тимчасового зуба, ускладнений карієс450 грн
Видалення тимчасового зуба (ускладнений карієс) з набряком м’яких тканин+розріз900 грн
Видалення сверхкомплектного постійного зуба, 1 ступінь1 200 грн
Видалення сверхкомплектного постійного зуба, 2 ступінь1 950 грн
Пластика вуздечки з допомогою лазера губи/язика1 550 грн
Хірургічна пластика вуздечки язика/губи2 200 грн
Комбінована пластика вуздечки язика/хірургічний метод + лазер3 300 грн
Протезування металевими коронками з фіксацією950 грн
Протезування цирконієвими коронками1 950 грн
Герметизація фісур450 грн
Лікування карієсу методом інфільтрації Icon, 1 зуб700 грн
Консультація дитячого фахівця зі складанням попереднього плану лікування450 грн
Реставрація молочного зуба1 050 грн
Наші спеціалісти
Досвід роботи в клініці Amel 2 роки. У світ стоматології Яну привернула старша сестра, яка вже була практикуючим лікарем-стоматологом. Побачивши багатогранність можливостей сучасної стоматології робити людей щасливими, а їх посмішки красивими, рішення було очевидним - зробити стоматологію частиною свого життя. Вважає, що запорукою успіху в роботі з маленькими пацієнтами важливі щирість, емпатія, уважність і легкість в спілкуванні.
  Практичний досвід Анни 5 років. Дівчина прийшла в професію тому, що впевнена - стоматологія її покликання. В роботі прагне зробити все найкращим чином, адже це - здоров'я пацієнта. У роботі їй допомагають співчуття, вміння знайти підхід до пацієнта, працелюбність, наполегливість. Вільний час присвячує вивченню психології, заняттям спортом, музикою і віршами.
  • Освіта:
   ДМА
  • Спеціалізація:
   Терапевт
  В роботі для Микити важливо запобігти тому, що в майбутньому може мати потребу лікування. Прибрати у пацієнтів страх до стоматології і навчити культурі гігієни порожнини рота. Микита уважний, педантичний, дисциплінований, вміє слухати і співпереживати. Прагне завжди бути на крок попереду.
  • Освіта:
   ДМА
  • Спеціалізація:
   Дитячий стоматолог
  Практичний досвід Ірини 2 роки. З 8 класу вона мріяла стати лікарем і допомагати людям, тому обрала медичний університет. В роботі для дівчини важлива впевненість в своїх діях і відповідальність. У роботі допомагають цілеспрямованість, бажання розвиватися і досягати поставлених завдань. Вільний час приділяє подорожам, любить кататися на велосипеді, пише вірші, використовує це на дитячому прийомі. Любить дітей і тварин, виховує кота Фріду.
  • Освіта
   ЗДМУ 2013-2018 рр., інтернатура ДМА 2018-2020 рр.
  • Спеціалізація
   Дитячий стоматолог
  Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
  • Освіта
   ДДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Дитячий лікар-стоматолог
  Записатись на прийом