Стоматология Amel Smart Clinic

Дитяча стоматологія Amel Kids

Дитяча стоматологія Amel Kids

Вибір стоматології для дитини – відповідальний крок для батьків. Від цього вибору залежить не тільки здоров’я малюка, але і його ставлення до всього, що пов’язане з гігієною і лікуванням зубів протягом усього майбутнього життя. Довіра до дитячого стоматолога – ось головний ключик до успішного виховання у дітей звички стежити за здоров’ям своїх зубів і регулярно відвідувати стоматологію. Amel Smart Kids – дитяча стоматологія у Дніпрі, якій ви можете довіряти на 100%, тому що ми створили ідеальні умови для якісного лікування малюків і подбали про те, щоб діти будь-якого віку відчували себе на прийомі у лікаря максимально комфортно.

Найкраща клініка дитячої стоматології: лікування без болю і страху!

Діти дуже вразливі і одночасно дуже вимогливі до оточуючих. Вони тонко відчувають фальш, потребують уваги, розуміння і довіряють дорослим, тільки якщо відчувають себе у повній безпеці. Одна з ключових рекомендацій фахівців щодо вибору першої стоматології для малюка – це пріоритет на користь спеціалізованих дитячих установ, тому що дитяча зубна клініка від початку і в усьому орієнтована на дитину – і в обладнанні кабінетів, і у виборі лікаря.

Amel Smart Kids – найкраща стоматологія для дітей, тому що у нас:

 • 1
  працюють лікарі, які крім великого практичного досвіду в лікуванні дітей, ще й хороші психологи для маленьких пацієнтів, вміють привернути до себе навіть дуже сором’язливих і примхливих малюків;
 • 2
  створено невимушену, позитивну атмосферу, яка допомагає малюкам розслабитися і відчувати себе комфортно як під час очікування, так і на прийомі у стоматолога;
 • 3
  застосовуються безпечні та ефективні методи знеболювання (комп’ютерна апаратна анестезія STA, седація із застосуванням різних препаратів для зняття тривожності і лікування уві сні), які бережуть дітей від будь-яких неприємних відчуттів у процесі проведення лікувальних і профілактичних процедур;
 • 4
  використовуються інноваційні методи малоінвазивного, безболісного і високоефективного лікування;
 • 5
  великої уваги приділяється профілактиці стоматологічних захворювань, що дозволяє зберегти здоров’я молочних і постійних зубів у дітей.

Лікування дитячих зубів в Amel Smart Kids: наші послуги

У нашій клініці працюють фахівці різних дитячих напрямків:

 • профілактичне;
 • терапевтичне;
 • хірургічне;
 • ортопедичне;
 • ортодонтичне;
 • педіатричне;
 • отоларингологічне;
 • офтальмологічне.

У межах профілактики хвороб ротової порожнини дитячий стоматолог розповість, як правильно чистити зуби, допоможе підібрати хороші засоби гігієни, проведе такі процедури, як:

 • професійне чищення зубів у дітей за допомогою спеціальних інструментів або апарату Air Flow;
 • герметизація фісур молочних і постійних зубів;
 • фторування з метою зміцнення емалі.

Лікар стоматолог займається лікуванням дитячого карієсу, пульпіту, періодонтиту – найбільш поширених захворювань, які призводять до руйнування зубів, проводить пломбування та реставрацію дитячих зубів із застосуванням якісних реставраційних матеріалів.

Стоматолог хірург проводить видалення молочних зубів, операції, спрямовані на усунення дефектів розвитку вуздечки губ і язика, патологій росту зубів (наприклад, якщо зуб не може прорізатися). Скальпель чи бормашина не заподіють малюкові болю або навіть дискомфорту, тому що ми використовуємо ефективну анестезію. Якщо дитина дуже вразлива і боїться лікувати зуби, ми використовуємо седацію (для розслаблення або лікування уві сні).

В ортодонтичній стоматології Amel Smart Kids застосовує сучасні матеріали і конструкції, які дозволяють усунути будь-які дефекти прикусу і різні патології росту, як молочних, так і постійних зубів.

Останнім часом в Amel Smart Kids широко застосовується практика протезування молочних зубів. Дитячі коронки з якісних матеріалів використовуються в якості профілактичного заходу проти розвитку патологій прикусу (для збереження зубного ряду до настання часу зміни молочних зубів).

Цифрова скан діагностика, цифровий рентген дозволяють нам виявляти патології розвитку прикусу і хвороби зубів на ранній стадії, коли їх легко усунути. Сучасна високоефективна діагностика допомагає лікарю підібрати найбільш правильний план лікування.

Amel Smart Kids – це не тільки ультрасучасна приватна дитяча стоматологія. Ми всебічно піклуємося про здоров’я наших маленьких пацієнтів. Хвороби ротової порожнини в разі не своєчасної діагностики та лікування можуть стати причиною інфікування розташованих у безпосередній близькості лор-органів. У цьому випадку, а також у разі підготовки до ортодонтичного лікування в нашій клініці можна пройти огляд і отримати консультацію досвідченого отоларинголога.

Краща дитяча зубна стоматологія Amel Smart Kids дарує здорові і щасливі посмішки

Клініка Amel Smart Kids працює, спираючись на принципи:

 • 1
  високої якості послуг, що надаються;
 • 2
  безпеки застосовуваних матеріалів і технологій;
 • 3
  комфорту.

Якісну профілактику, діагностику та лікування ми забезпечуємо завдяки високому професіоналізму і досвіду наших лікарів, сучасному високотехнологічному устаткуванню, застосуванню новітніх методів сучасної стоматології.

Безпека пацієнтів досягається за рахунок точної діагностики, комплексного підходу та використання перевірених стоматологічних матеріалів, препаратів.

Комфорт – це, перш за все, сприятлива атмосфера в клініці, безболісне лікування.

Найсучасніша клініка дитячої стоматології в Дніпрі Amel Smart Kids знаходиться на вул. Бульвар слави, 2б (житловий масив Перемога-5). Записатися на прийом ви можете прямо на сайті клініки або скориставшись телефоном.

Ціни на послуги вказані в прайсі. Якщо у вас є питання, ви можете задати їх нашому менеджеру за вказаними на сайті телефонами.

Ціни на процедуру: Дитяча стоматологія Amel Kids

ПроцедураЦіна
Консультація дитячого фахівця зі складанням попереднього плану лікування450 грн
Наші спеціалісти
Моя спеціалізація – дитяча терапевтична стоматологія. Я емпат, дуже тонко відчуваю емоції своїх пацієнтів. Вважаю, що лікар повинен мати велике серце і неабиякий розум. Розуміючи, що успіх лікування залежить не тільки від моїх навичок та знань, а також від співпраці та взаємного розуміння з пацієнтом, велику увагу приділяю налагодженню стосунків з дітьми, а також з їхніми батьками. У вільний час займаюся йогою, захоплююсь вивченням психології поведінки людини. Я намагаюся йти в ногу з часом, розвиватися та пізнавати нові технології всіма доступними мені способами. Я люблю свою роботу та отримую взаємні почуття від своїх пацієнтів. Дякую за довіру! Будьте здорові!
 • Освіта
  ХНМУ
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
Практичний досвід лікаря 5 років. Олександра – стоматолог у другому поколінні. У роботі цінує професіоналізм та злагоджену командну роботу. Головне завдання лікаря - це лікування зубів без болю та неприємних відчуттів. Важливим вважає стати справжнім другом маленького пацієнта. У вільний час захоплюється: танцями, читанням, подорожами та прогулянками.
 • Освіта
  ЗДМУ, Стоматологія
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
В роботі для Микити важливо запобігти тому, що в майбутньому може мати потребу лікування. Прибрати у пацієнтів страх до стоматології і навчити культурі гігієни порожнини рота. Микита уважний, педантичний, дисциплінований, вміє слухати і співпереживати. Прагне завжди бути на крок попереду.
 • Освіта:
  ДМА
 • Спеціалізація:
  Дитячий стоматолог
Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
 • Освіта
  ДДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Дитячий лікар-стоматолог
Записатись на прийом