Стоматология Amel Smart Clinic

Лікування каналів під мікроскопом

Лікування каналів під мікроскопом

Робота стоматолога вимагає граничної точності та акуратності. У найскладніших випадках забезпечити комфорт, безпеку і бездоганний результат допомагають нові технології. До них відноситься і лікування зубів під мікроскопом – метод, який дозволяє лікарю контролювати кожну дію при роботі на недоступних для видимості ділянках.

Стоматологічна клініка Amel Smart Clinic – одна з небагатьох у Дніпрі, де в лікуванні зубів використовуються новітні досягнення сучасної стоматології, в тому числі технологія лікування та переліковування зубних каналів із застосуванням дентального мікроскопа.

В яких випадках проводять ендодонтичне лікування під мікроскопом?

Іноді стоматологу доводиться працювати практично наосліп, оскільки ділянка, де проводиться лікування, знаходиться поза зоною видимості. У цьому випадку, незважаючи на високий професійний досвід фахівця, істотно зростає ризик помилки і, як наслідок, ускладнень – запалення, втрата зуба. Сучасні технології (лікування зубів під мікроскопом) дозволяють лікарю точно оцінити ситуацію і провести лікування відповідно до високих стандартів стоматології.

Лікування зубних каналів під мікроскопом допомагає у вирішенні таких завдань:

 • детальне дослідження характеру захворювання, локалізації карієсу і масштабів поширення інфекції;
 • діагностика внутрішніх пошкоджень, невидимих ​​для рентгена;
 • пломбування при складній будові кореневих каналів;
 • діагностування новоутворень, запальних процесів у пульпарному пучку;
 • ювелірна обробка кукси зуба під коронку;
 • видалення з порожнини зуба уламка ендоінструменту;
 • виявлення зубних відкладень в підясневій зоні, підвищення ефективності професійної чистки зубів.

Лікування коренів зубів під мікроскопом: особливості та переваги

Лікар рекомендує лікування зубних каналів під мікроскопом після огляду і складання повної картини про проблему пацієнта. Дентальний мікроскоп використовується у всіх напрямках сучасної стоматології:

 • в терапії – при лікуванні глибокого карієсу, пульпіту;
 • в хірургії – при видаленні кісти, інших операціях;
 • в ортопедичній стоматології – для підвищення якості роботи при підготовці до встановлення коронок, вінірів;
 • в ендодонтичному лікуванні.

Нерідко лікарям клініки Amel Smart Clinic доводиться проводити переліковування каналів під мікроскопом – результат низької якості лікування і герметизації каналів кореня зуба. В цьому випадку дентальне обладнання допомагає лікареві контролювати якість розпломбування, діагностувати можливі пошкодження на внутрішніх стінках кореня зуба, визначити подальший план лікування.

Які переваги дає лікування коренів зубів під мікроскопом:

 • безпека – лікар в процесі лікування під мікроскопом контролює кожен рух на будь-якій глибині кореневого каналу, що виключає можливість пошкодження стінок зуба, здорових тканин;
 • точність і висока якість усіх маніпуляцій – обладнання дає збільшення зображення кореневого каналу на дисплеї у 40 разів, що дозволяє фахівцеві побачити найдрібніші деталі;
 • рання діагностика карієсу.

Підвищення якості лікування – гарантія довговічного результату.

Лікування каналу під мікроскопом в Amel Smart Clinic у Дніпрі

Amel Smart Clinic – центр сучасної стоматології. У нас працюють фахівці, які володіють передовими технологіями діагностики та лікування стом захворювань, ми використовуємо цифрове обладнання, яке дозволяє виконувати найскладніші маніпуляції в процесі лікування зубів, кореневих каналів. Дентальний мікроскоп – один з інструментів, завдяки яким нам вдалося досягти відмінних результатів, виключити помилки, звести до нуля випадки ускладнень після операції.

Записатися на консультацію до стоматолога, дізнатися вартість лікування каналів під мікроскопом, ціни на інші послуги клініки ви можете на сайті або телефоном.

Ціни на процедуру: Лікування каналів під мікроскопом

ПроцедураЦіна
Підготовка зуба до ендолікування2 500 грн
Первинне ендолікування 1-го корневого зуба + відновлення під ортопедичну конструкцію4 400 грн
Первинне ендолікування 2-х корневих зубів + відновлення під ортопедичну конструкцію6 100 грн
Первинне ендолікування 3-4-х корневих зубів + відновлення під ортопедичну конструкцію8 300 грн
Повторне ендолікування 1-го корневого зуба + відновлення під ортопедичну конструкцію5 000 грн
Повторне ендолікування 2-х корневих зубів + відновлення під ортопедичну конструкцію8 300 грн
Повторне ендолікування 3-4-х корневих зубів + відновлення під ортопедичну конструкцію11 000 грн
Наші спеціалісти
Стоматолог-терапевт, ендодонтист, кандидат медичних наук, доцент кафедри стоматології Харківського Національного Медичного Університету. Для Едуарда любов до роботи – вічний двигун професійного зростання. Має виняткове почуття смаку, це і допомагає йому у створенні не тільки здорових, а й естетичних, гарних, гармонійних посмішок.
 • Освіта
  ХНМУ
 • Спеціалізація
  Терапія, ендодонтія
 • Образование
  ДДМУ, Лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Терапія
Практичний досвід Івана Романовича – 3 роки. В роботі Івану допомагають якості, які він вважає важливими для лікаря: відповідальність, увага до деталей та високі вимоги до результату!
  Практичний досвід Ірини Олексіївни понад 22 роки. У роботі вимоглива до себе, цілеспрямована та відповідальна, для неї важливий комфорт пацієнта та бездоганний результат. Надає пацієнтам кваліфіковану стоматологічну допомогу терапевтичного профілю: професійна гігієна ротової порожнини, лікування карієсу та його ускладнень, пломбування кореневих каналів, реставрація зубів, профілактика та лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота.
   Практичний досвід Ігоря Леонідовича – 3 роки. Вибір професії був очевидний ще у шкільні роки, вся родина лікарів, отже, Ігор буде лікарем. Залишалося тільки визначитися із напрямком, і вибір упав на стоматологію. У роботі вважає, що визначальним фактором є естетична та функціональна сторона виконаних робіт, а наявність таких особистих якостей як: відповідальність, увага до деталей та високі вимоги до результату допомагають ідеально впоратися з будь-якими складнощами.
   • Освіта
    ДДМА, лікар-стоматолог
   • Спеціалізація
    Терапія, ортопедія
   Записатись на прийом