Стоматология Amel Smart Clinic

Протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах

На даний момент не існує перевірених технологій, які б дозволяли регенерувати зубну тканину. Проблема заміщення втрачених зубів стояла перед людством завжди, але лише в останні десятиліття рівень розвитку технологій у цілому та у стоматології зокрема, дозволив виконувати протезування, яке здатне повністю відновити втрачені функції зубощелепної системи. Протезування на імплантатах – саме завдяки йому було досягнуто величезного прогресу в області ортопедичної стоматології.

Головна мета такого протезування – встановлення ортопедичних конструкцій, опорою для яких служать імпланти. У клініці Amel Smart протезування після імплантації дозволяє вирішувати найрізноманітніші ортопедичні завдання.

Що таке протезування зубів на імплантатах і коли воно необхідне

Ключовий етап протезування на імплантатах – хірургічний, під час якого імпланти імплантуються до кісткової тканини. Процесс перебігає таким чином:

 • 1
  Лікар виконує знеболювання і робить розріз.
 • 2
  Після відшарування слизово-окісного клаптя він отримує доступ до кісткової тканини.
 • 3
  Формується ложа для імпланта за допомогою спеціальних борів.
 • 4
  Штифт-імплант поміщається в ложі, після чого вшивається слизисто-окісний клапоть.

Залежно від стану щелепної кістки, перед імплантацією може знадобитися операція з нарощування кісткової тканини.

Показання для протезування на імплантатах:

 • відсутність одного або декількох зубів при здорових сусідніх зубах: при одиночному дефекті встановлюють імплант і коронку, а у разі відсутності декількох зубів встановлюють міст;
 • відсутність останніх зубів у рядку: в цьому випадку більшість методів протезування не може бути реалізовані, а встановлені імпланти можуть стати опорою для ортопедичної конструкції;
 • повна відсутність зубів: протезування на імплантатах при повній відсутності зубів проводиться шляхом імплантації кількох штучних зубів, які в подальшому стануть опорою для ортопедичної конструкції;
 • непереносимість акрилатів: ці речовини містяться в знімних протезах, єдиною альтернативою яким є імпланти з встановленими на них штучними зубами.

Зубні протези на імплантатах: методи протезування

У стоматології застосовують два методи імплантації:

 • 1
  Негайне протезування. Проводиться за одне відвідування. Титановий стрижень з абатментом, а також коронка, встановлюються за один день. Важлива умова для проведення такого протезування – коронку має бути зафіксовано протягом 2-3 днів після видалення зуба.
 • 2
  Класичний. Складається з двох етапів. На першому відбувається встановлення імплантату. Після того, як він приживеться (від 2 до 4 місяців), лікар приступає до встановлення коронки.

Протезування на імплантатах: основні види протезів

Мульти-юніти

Мульти-юніт – це абатмент, який був розроблений компанією Nobel Biocare в 2000 році й став загальновизнаним стандартом. Він має всі особливості, які визначають успіх у протезуванні. Абатмент створений як для повного, так і для часткового протезування. Використовуючи Multi-unit можна провести протезування на 4, 6, 7, 8, 10 імплантатах при повній адентії.

Мульти-юніт має конструкцію, яка дозволяє зафіксувати протез навіть у тому випадку, якщо імплантат встановлений не під прямим кутом. Це незнімна система (протези фіксуються на гвинтах), основними перевагами якої є:

 • оптимальний розподіл навантаження на кожен імплант;
 • тривалий термін служби;
 • простий догляд;
 • високі естетичні характеристики;
 • можливість проведення експрес-протезування;
 • проста і швидка установка;
 • висока точність створення ортопедичних конструкцій.

Знімне протезування зубів на імплантатах: бюгельні протези

Їх використання доцільне в тому випадку, якщо у пацієнта відсутні зуби, які могли б використовуватися в якості опори.

Бюгельний протез на імплантатах має такі переваги:

 • надійна фіксація протеза;
 • може бути встановлений на нижній та верхній щелепі;
 • витримує значні навантаження;
 • не викликає дискомфорту при носінні;
 • доступна ціна.

Протезування на імплантатах з використанням незнімних конструкцій

Мостовидні протези

Дозволяють відновити зубний ряд у разі відсутності декількох зубів, що йдуть один за одним (від трьох одиниць). У якості опори використовуються імпланти з абатментом, які встановлюють на місце відсутніх крайніх зубів відновлюваної ділянки. У якості матеріалу виготовлення коронок використовується діоксид цирконію, металокераміка.

Перевага мостовидних протезів:

 • тривалий термін служби;
 • високі естетичні характеристики;
 • бюджетний спосіб заміщення декількох втрачених зубів;
 • коронки з високими характеристиками міцності;
 • відсутність дискомфорту при носінні;
 • одиночна імплантація.

Імплант – надійна альтернатива натуральному кореневі та в поєднанні з коронками з високоестетичних і міцних матеріалів є повноцінною заміною природному зубу. Одиночний зубний протез на імплантатах вважається найбільш фізіологічним і найнадійнішим способом відновлення функцій зубощелепної системи. Такі протези виглядають природно, запобігають регенеративним процесам у кісткових тканинах і служать протягом багатьох років.

Протезування на імплантатах в стоматологічній клініці Amel Smart у Дніпрі

Amel Smart пропонує будь-які види протезування. Результати, яких нам вдалося досягти, важливі для нас, так само як вони важливі для наших пацієнтів. Але вони були б недосяжні без будь-якої зі складових нашого успіху: досвіду, технологій, сучасного обладнання.

Навіть повна втрата зубів сьогодні не вирок, а повернути можливість посміхатися і повністю відновити функції зубощелепної системи можна набагато швидше, ніж ви думаєте. Протезування на імплантатах стало ефективною альтернативою багатьом методам протезування, у тому числі вставній щелепі. Запишіться на консультацію до ортопеда Amel Smart (Дніпропетровськ) і ми разом знайдемо вихід!

Ціни на процедуру: Протезування на імплантатах

ПроцедураЦіна
Виготовлення тимчасової коронки (ПММА на імпланти (Bauers))2000 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 4 од. (Металокераміка)123 000 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 4 од. (Циркон)162 000 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 6 од. (Металокераміка)150 500 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 6 од. (Циркон)200 000 грн
Установка імпланта Bauersвід 5 000 грн
Видалення імпланта просте2 000 грн
Видалення імпланта складне4 000 грн
Пластика м’яких тканин 1-2 зубів / імплантів5 000 грн
Бюгельний протез 1 ст9 000 грн
Наші спеціалісти
Має 10 років практичного досвіду. Іван не випадково вибрав своєю спеціалізацією ортопедію, йому завжди приносить величезне задоволення працювати над красою посмішок своїх пацієнтів, робити їх щасливими і усміхненими. У роботі він завжди викладається на 100%, щоб пацієнт отримав ідеальний результат. Уважний, чуйний і відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними технологіями протезування. Щодня застосовує на практиці найпрогресивніші технології і обладнання для точної діагностики та ефективного лікування. Щоб досягати успіхів в роботі, прагне до самовдосконалення в професійному плані, відвідує тренінги, курси, профільні майстер-класи від кращих лекторів в області стоматології. У вільний час грає у великий теніс, катається на сноуборді і подорожує.
 • Освіта
  ХНМУ, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Ортопедія
6 років практичного досвіду. Брав участь в профільних практичних тренінгах. Вивчав синус-ліфтинг, хірургічне ендодонтичне лікування і пьезохірургію, хірургічні особливості роботи з дентальної системою імплантатів, невідкладні стани в стоматології. Дійсний член асоціації ITI і асоціації імплантологів України. Має більш 30 сертифікатами про проходження курсів з хірургічної стоматології та імплантології. За 2019 рік провів понад 150 операцій з підняття дна верхньощелепної пазухи (синус-ліфтинг) і встановив понад 200 імплантатів Bauer's. У стоматологію прийшов по стопах батьків. Закоханий в професію, і хоче вдосконалюватися в ній все життя. Брав участь в профільних практичних тренінгах.
 • Освіта
  ДМА,лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Записатись на прийом