Стоматология Amel Smart Clinic

Вартість установки зубних імплантів

Вартість установки зубних імплантів

Нещодавно імплантація викликала здивування і захоплення, проте сьогодні стала одним з найдосконаліших і популярних методів відновлення функціональності зубощелепної системи. Залежно від використовуваної методики, вона може застосовуватися для відновлення одного, декількох або всіх зубів, проводитися за один або два етапи. 

Що таке імплантація зубів

Імплантація – це вживлення штучних коренів у щелепні кістки. Для повного розуміння, як формується її ціна, необхідно ознайомитися зі всіма етапами імплантації:

 • 1
  Консультація, план лікування. Проводиться первинний огляд ротової порожнини, призначаються необхідні діагностичні дослідження (комп’ютерна томографія). Отримані дані дозволяють зробити висновки про стан кісткових тканин. Здійснюється підбір імплантів у залежності від клінічної ситуації, потреб пацієнта. Якщо були виявлені порушення: карієс, зубний камінь, захворювання м’яких тканин і т.д., проводиться їх лікування.
 • 2
  Установка імплантів. Якщо під час діагностики було виявлено дефіцит кісткових тканин, проводиться нарощування їх об’єму. Метод кісткової пластики і матеріали для підсаджування обираються в залежності від локалізації і ступеня атрофії кістки. У певних випадках установка імпланта виконується спільно з кістковою пластикою. Для позиціонування штучних коренів використовується навігаційний шаблон – це підвищує точність імплантації, дозволяє досягти мінімальної інвазії під час втручання, скоротити час відновлення після лікування.
 • 3
  Установка формувача ясен і абатмента. Після приживання імпланта з метою адаптації ясен під форму коронки на термін до двох тижнів встановлюється формувач ясен. Після цього встановлюється сполучний елемент між імплантом і коронкою – абатмент. Потім знімаються зліпки для виготовлення протезів у лабораторії.
 • 4
  Установка протезів. Після оцифрування отриманих зліпків у лабораторних умовах, на верстатах, що працюють під управлінням комп’ютера, виготовляються коронки. На заключному етапі імплантації їх фіксують на імплантатах. Матеріал для їх виготовлення – це ще один фактор, який впливає на вартість імплантації і дозволяє відповісти на питання «скільки коштує вставити зубний імплант?» Матеріалом для виготовлення коронок може стати цирконій, кераміка або комбінація матеріалів: метал/кераміка.

Крім того, ціна установки зубних імплантів, яка формується з урахуванням великої кількості факторів, залежить також і від протоколу імплантації. Він може бути одно- і двоетапним. У першому випадку за один візит здійснюється вживляння імплантів і установка протезів (у деяких випадках установка проводиться через 2-3 дні).

Зубний ряд на імплантатах – ціна процедури

Аналіз всіх існуючих чинників дозволяє виділити два основних, які безпосередньо впливають на вартість імплантації:

 • 1
  Загальний стан здоров’я ротової порожнини, стан кісткових тканин. Атрофія кісток щелепи – процес зменшення об’єму кісткових тканин, який починається після втрати зуба. Час настання руйнівних процесів залежить від локалізації. При дефіциті кісткового об’єму перед імплантацією проводиться його нарощування. Це віддаляє момент установки імплантів і підвищує вартість імплантації. При атрофії кісток верхньої щелепи проводиться синус-ліфтинг, що також вплине на ціну імплантації.
 • 2
  Вартість імпланта, в залежності від системи, виробника. Вибір системи залежить від клінічної ситуації і стану кісток щелепи. Виробники пропонують продукцію, вартість якої варіюється в досить широких межах, що залежить від використовуваних матеріалів, технологій, кількості інноваційних рішень. Наприклад, спеціальне покриття не тільки прискорює остеоінтеграцію, але і знижує ризик відторгнення. Відомі бренди, наприклад, такі як Nobel Biocare, Straumann та ін., дають на свою продукцію довічну гарантію.

Як впливає ціна імплантів на результати імплантації?

Рішення, які реалізуються виробниками в своїй продукції, безпосередньо впливають на вартість імплантів, але водночас вони дозволяють значно підвищити відсоток успішних імплантацій. Компанії, що спеціалізуються на випуску імплантів, пропонують велику кількість систем, кожна з яких використовується для певного клінічного випадку.

Кожен виробник прагне запропонувати споживачам надійні системи імплантів, гарантуючи їх експлуатацію протягом десятиліть. При дотриманні гігієни, рекомендацій лікаря, імпланти дійсно здатні служити протягом усього життя.

Підіб’ємо підсумки і визначимо основні чинники, що впливають на вартість установки імплантів:

 • комп’ютерна томографія;
 • необхідність у видаленні зубів (вартість залежить від рівня складності видалення: перший, другий, атипове видалення);
 • видалення зубного каменю;
 • нарощування кісткового об’єму;
 • виробник/система імплантів;
 • тип протеза (коронка, мостоподібний протез, протез на всю щелепу).

Зубні імпланти: ціна установки в Amel Smart Clinic

Існує велика кількість факторів, які здатні істотно змінити вартість імплантації. Це і ті чинники, які безпосередньо відносяться до процесу установки штучних коренів (система імплантів, її виробник, метод імплантації), і ті, які необхідні для того, щоб створити сприятливі умови для її проведення. До їх числа відноситься видалення зубного каменю, корекція ортодонтичних порушень, нарощування кісткового об’єму.

Вартість установки зубного імпланта визначається під час консультації, коли буде проведено огляд, діагностику, складений план лікування.

Переваги клініки Amel Smart Clinic:

 • використання передових технологій, завдяки чому підвищується якість лікування, воно стає прогнозованим;
 • використання тільки сертифікованого обладнання та матеріалів, що також підвищує якість лікування, наші можливості;
 • ціни доступні широкому колу пацієнтів;
 • фахівці не перестають вчитися: регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, беруть участь в семінарах, проходять стажування в кращих європейських клініках;
 • оснащення кабінетів дозволяє проводити найскладніше лікування;
 • освітній центр Amel Academy, який допомагає фахівцям розвиватися і ділитися досвідом.

Ціни на процедуру: Вартість установки зубних імплантів

ПроцедураЦіна
Імплантація Bauer’s, Україна6 600 грн
Імплантація ASPER, Україна13 200 грн
Імплантація Straumann BLT/TL, Швейцарія22 000 грн
Імплантація Nobel, Швеція26 400 грн
Імплантація Straumann BLX / Active, Швейцарія29 700 грн
Тотальна реабілітація на 4 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез82 500 грн
Тотальна реабілітація на 6 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез99 000 грн
Наші спеціалісти
Єгор мріяв стати лікарем-стоматологом з самого дитинства, йому завжди подобалося допомогати людям. У роботі полюбляє строгість та порядок. Уважний, чуйний та відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними методами лікування.
  Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Записатись на прийом