Стоматология Amel Smart Clinic

Керамічні коронки

Керамічні коронки

Чи є у нас секрет, який дозволяє повернути нашим пацієнтам бездоганну посмішку? Безумовно, і це керамічні коронки. Безметалева кераміка є найпрогресивнішим методом протезування, який дозволяє швидко повернути впевненість у собі і комфорт у ваше життя.

Тільки уявіть собі найкрасивішу посмішку, яку вам доводилося коли-небудь бачити. Це безметалева кераміка, яка зовні не відрізняється від природної емалі і навіть просвічується не менше, ніж натуральні зуби.

Коли можуть знадобитися керамічні зуби?

Згідно зі статистикою, близько 80% пацієнтів обирають коронки з діоксиду цирконію або кераміки. Це найефективніший спосіб відновлення функціональності і зовнішнього вигляду зубів. Суцільнокерамічні конструкції дозволяють ефективно відтворювати колір і фактуру природної емалі. Керамічна зубна коронка рекомендована для встановлення у наступних випадках:

 • при значному руйнуванні зубних тканин;
 • за наявності видимих ​​дефектів;
 • у випадку неправильного розташування зубів, їх викривленні, непропорційних розмірах;
 • при алергії на протези з інших матеріалів.

Коронки використовуються для реставрації передніх і жувальних зубів, а також для установки на імпланти. Керамічні коронки на передні зуби є чудовою копією природних зубів. Відтінок, ступінь прозорості, фактура – все це дуже точно відтворене у зубах з кераміки. Керамічні коронки на жувальні зуби виготовлені зі склокераміки, що робить їх стійкими до підвищених навантажень і до зносу.

Протипоказання для встановлення коронок з кераміки

Безметалеві коронки не встановлюють у наступних випадках:

 • порушення прикусу;
 • недостатня висота зубів;
 • запальні процеси в м’яких тканинах;
 • вік до 16 років.

Переваги безметалевої кераміки

Затребуваність коронок з кераміки виникла не випадково. Вони мають цілу низку переваг:

 • Натуральна естетика. Навіть фахівці не бачать різниці між керамічними коронками і природними зубами, тому ви впевнені в собі як ніколи.
 • Невелика вага. Відсутність металевого каркаса дозволяє значно зменшити вагу конструкції, тому пацієнти звикають до нових зубів дуже швидко.
 • Гіпоалергенність. Кераміка абсолютно безпечна для здоров’я людини, її використовують у лікуванні пацієнтів з алергією на метали.
 • Мінімальна обробка зубів. Керамічні коронки мають невелику товщину, тому для їх установки проводиться мінімальна обробка зуба.
 • Термін служби. Безметалеві коронки служать 10-12 років, і протягом усього терміну служби зберігаються їх первинні характеристики.

Що таке керамічні коронки

Безметалеві цільнокерамічні коронки можуть бути виготовлені кількома способами: методом пресування з дисилікат літію, фрезерування зі склокерамічного блоку чи спікання на вогнетривких моделях.

Склокерамічні вироби на основі дисилікат літію – це монолітні конструкції, які використовуються для реставрації зубів фронтальної і бічних груп. Вражаючих результатів вдається досягти завдяки природному кольору і прекрасним оптичними властивостям матеріалу. Такі коронки можуть бути з керамічним облицюванням будь-якого кольору, що дозволяє отримати будь-який естетичний ефект.

Для виготовлення коронок також може використовуватися оксид алюмінію. Це більш світлий матеріал, ніж діоксид цирконію, який найчастіше застосовується в естетичній стоматології. Міцність таких коронок менша, ніж у цирконієвих, тому вони у більшості випадків використовуються для відновлення передніх зубів. Матеріал не викликає алергії, може служити протягом 10-15 років.

Безметалева кераміка: етапи установки

Основні етапи установки керамічних коронок:

 • 1
  Діагностика, лікування. Проводиться огляд ротової порожнини, а за необхідністю, діагностика. Видаляється наліт, тверді відкладення, проводиться терапевтичне лікування (видалення старих пломб, пломбування каналів, лікування запалень ясен та ін.)
 • 2
  Підготовка основи. Перед встановленням коронки зуб обточується. Якщо зуб втрачений, проводиться імплантація: встановлюється імплант, після приживлення якого встановлюється коронка.
 • 3
  Зняття зліпків. Процедура проводиться за класичною технологією або з застосуванням інтраорального сканера, що дозволяє отримати цифровий знімок для подальшого створення тривимірної моделі протеза.
 • 4
  Виготовлення коронки. Залежно від типу коронки використовуються різні технології: пресування під тиском, фрезерування, відливання у формі.
 • 5
  Встановлення коронки. Здійснюється приміряння протеза. За умови відсутності скарг з боку клієнта, коронка фіксується за допомогою цементу. Можлива тимчасова установка з метою виявлення недоліків.

Встановлення керамічних коронок у стоматологічній клініці Amel Smart Clinic у Дніпрі

Безметалева кераміка є найестетичнішим способом відновлення зубів у стоматології. Нові технології дозволяють нашим лікарям швидко і ефективно усувати будь-які порушення. Стимулом роботи для наших стоматологів є ваші посмішки, які після відвідування Amel Smart Clinic у Дніпрі стають бездоганними!

Наші спеціалісти
Лікар стоматолог-ортопед. Практичний досвід Артема: 20 років.
 • Освіта
  Харківський Національний Медичний Університет
 • Спеціалізація
  Ортопедія
Практичний досвід Олександра більше 5 років. Стоматологією почав цікавитись ще в 9 класі та зупинився саме на цьому напрямі. У роботі важливо бачити все в дрібницях, зосереджуватися на кожній деталі, і щоб оточуючі тебе колеги були на одній хвилі. Має велику терплячість і старанність, котрі дуже допомагають в процесі роботи. Любить настільні ігри, читати книги, грати і дивитись футбол.
 • Освіта
  ХНМУ, ХМАПО
 • Спеціалізація
  Ортопедія
Записатись на прийом