Стоматология Amel Smart Clinic

Мікрострумова терапія для обличчя

Мікрострумова терапія для обличчя

Однією з базових процедур у косметології є терапія мікрострумами. Це апаратний метод догляду за шкірою, який дозволяє пропрацьовувати м’які тканини на максимальній глибині. З цією метою використовуються струми з над малою амплітудою та низькою частотою. Мікроструми, курс яких ми пропонуємо вам пройти в клініці Amel Smart Clinic у Дніпрі, не просто покращують стан шкіри, а й лікують її, омолоджують, водночас усуваючи такі поширені явища як набряклість, в’ялість м’язів, тощо.

Принцип дії мікрострумової терапії

Вже з назви стає зрозумілим, що суть методу полягає у впливі на шкірні покриви малими дозами струму. Для цього використовується струм силою від 20 до 800 мкА, що абсолютно безпечно для шкіри та організму в цілому, виключає розвиток будь-яких ускладнень та необхідність реабілітації.

Дуже важливо, що терапія струмом дозволяє задіяти не лише верхні шари шкіри, а й інші м’які тканини, системи: дерму, клітинні мембрани, підшкірно-жирову клітковину, м’язові волокна, кровоносну та лімфатичну систему. Мікроструми для обличчя, ціна яких вигідно відрізняється від цін інших альтернативних косметологічних процедур, забезпечують максимально масштабний вплив, що і зумовлює високу ефективність мікрострумової терапії.

Окремі м’язові волокна, які відповідають за те, щоб наше обличчя виглядало молодим, з часом спазмуються, інші — навпаки, втрачають тонус. У результаті куточки очей та рота опускаються, м’язи шиї та чола напружуються, риси обличчя «розмиваються».

Впливаючи на тканини малими струмами, домагаються їх скорочення – відбувається це максимально делікатно. Спрямовуючи електроди, фахівець впливає на проблемні зони. Форма електродів може бути різною – це не впливає на ефективність, але дозволяє косметологу зробити свою роботу більш комфортною. Для роботи з великими ділянками шкірних покривів використовуються електроди-каталки. Ще один спосіб впливу – за допомогою спеціальних рукавичок, які дозволяють працювати з тілом або проводити лімфодренажний масаж.

Показання до мікрострумової терапії

Багатогранна дія малих доз електричного струму дозволяє використовувати метод для вирішення широкого спектру завдань:

 • «підтяжка» шкіри, моделювання овалу обличчя;
 • неглибокі зморшки;
 • лікування куперозу;
 • жирна шкіра;
 • акне (постакне);
 • усунення набряклості, у тому числі лімфатичних набряків;
 • реабілітація після пластичних операцій.

В яких випадках вплив мікрострумами протипоказаний

Процедура не проводиться у таких випадках:

 • вагітність;
 • епілепсія;
 • серйозні порушення серцево-судинної системи;
 • онкологічні захворювання;
 • встановлені електрокардіостимулятори.

Мікрострумова терапія у Дніпрі

Сучасна косметологія пропонує широкий спектр апаратних методів лікування та омолодження без хірургічного втручання. Їхня ефективність висока, а вплив є максимально природним. Вони дозволяють усувати різні порушення, активувати біохімічні процеси у клітинах, позитивно впливати на функції м’язових волокон, нервових закінчень. На все це здатні мікроструми для обличчя. Ціна процедури у Дніпрі вказана в таблиці цін.

Amel Smart Clinic пропонує широкий спектр апаратних косметологічних процедур для краси та молодості вашої шкіри. У клініці працюють досвідчені дерматологи-косметологи, які вирішують проблеми шкіри комплексно. Щоб записатися на процедуру, на консультацію до косметолога, залишайте заявку на сайті, і ми зв’яжемося з вами для уточнення дати та часу візиту.

Ціни на процедуру: Мікрострумова терапія для обличчя

ПроцедураЦіна
“Мікротоки”, 1 процедура500 грн
“Мікротоки”, курс 5 процедур2 000 грн
Курс “Мікротоки”, 10 процедур3 300 грн
Наші спеціалісти
Практичний досвід Євгена почався ще в 2010 році. Все оточення лікаря було пов'язано з медициною, тому вектор було зазначено заздалегідь. Це галузь, де постійно потрібно рухатись, а спеціальність "Дерматовенерології" - як подвійний бонус. В роботі, а тим більше в медицині, важливий здоровий глузд і порядок, як на робочому місці, так і в голові. Спілкування завжди важливо і корисно для розуміння проблеми людини, ще й отримуєш особистий розвиток. Аналітичний склад розуму допомогає структуровано і алгоритмічно підходити до роботи і вирішення питань будь-якої складності. Комунікабельність і відкритість рятує, адже завжди є що обговорити.
  Записатись на прийом