Стоматология Amel Smart Clinic

Первинна консультація стоматолога

Зміст:
Первинна консультація стоматолога

У Amel Dental Smart ми здійснюємо комплексну діагностику та лікування стоматологічних захворювань з використанням новітнього обладнання, високоточних digital-технологій і прогресивних методик.

Висока якість матеріалів, ефективна і безпечна анестезія, досвід і ультрасучасне оснащення дозволяють нам проводити будь-які процедури і операції без болю, без дискомфорту в максимально комфортних умовах для пацієнтів. Ми впевнені в якості своєї роботи, тому результат лікування завжди захищений офіційною гарантією.

Здоров’я пацієнта – найвища цінність для кожного лікаря Amel Dental Smart і наша головна мета.

Ефективне лікування та збереження здоров’я зубів було б неможливим без якісної діагностики. Первинна консультація в клініці Amel Dental Smart не обмежується збіглим оглядом.

У послугу первинної консультації входить:

 • огляд та консультація профільних фахівців;
 • фотодіагностіка;
 • цифрова 3D томографія обох щелеп.

Ціни на процедуру: Первинна консультація стоматолога

ПроцедураЦіна
Первинна консультація стоматологаБезкоштовно
Первинна консультація стоматолога з КТ-діагностикою500 грн
Наші спеціалісти
У професію привела сім'я лікарів, але не стоматологів. Тому все було вирішено заздалегідь, твердо знала що робота буде пов'язана з медициною. З раннього дитинства любила походи в стоматологію, кожен візит, як на свято. В роботі важливий комплексний підхід в лікуванні, комфорт і розуміння пацієнта. Так само, великим плюсом є такі якості як: прагнення завжди підвищувати свої професійні навички, прояв емпатії, для маленького пацієнта прагне стати спочатку другом, а потім вже лікуючим лікарем. У вільний час захоплюється психологією, спортом, йогою і вивченням англійської.
 • Освіта:
  Харківський національний медичний університет
 • Спеціалізація:
  Ортодонт
6 років практичного досвіду. Член Асоціації пародонтологів України та Української академії пародонтології. Завжди хотіла пов'язати своє життя з медициною, вчилася в медичному ліцеї, а по закінченню зрозуміла, що хочеться бути саме стоматологом. Ольга, є одним з кращих в Україні фахівців з відбілювання зубів. Своїм головним завданням вважає здоров'я і щастя клієнта. Вивчала профільні курси, присвячені підтримуючого лікування в пародонтології, принципам інструментальної обробки кореневих каналів, клінічного застосування лазерів ,, невідкладних станів в стоматології, професійної гігієни.
 • Образование
  ДГМА, врач-стоматолог
 • Специализация
  Пародонтология
Записатись на прийом