Стоматология Amel Smart Clinic

Апаратна косметологія у Дніпрі

Апаратна косметологія у Дніпрі

Апаратна косметологія – сучасний напрямок косметології, в якому крім якісних косметичних препаратів використовується сучасне обладнання. Апарати для косметології розроблені на основі вже існуючих та успішно застосовуваних у відновлювальній, фізіотерапевтичній медицині. В апаратній косметології використовують найкращі технології, які забезпечують високоефективний вплив на шкірні покриви, м’язову тканину, підшкірну жирову клітковину, дають швидкий та стійкий результат у вирішенні різних косметологічних та дерматологічних проблем.

Послуги косметолога, омолоджувальні, лікувальні косметологічні та медичні процедури, апаратна, косметична косметологія обличчя та тіла тепер доступні у клініці Amel Smart Clinic.

Послуги апаратної косметології

Застосування спеціальних апаратів підвищує ефективність косметичних засобів, і самі по собі апаратні процедури надають сильний оздоровлювальний, омолоджувальний вплив на шкіру (залежно від того, з якою метою вони проводяться).

Показання до апаратних косметологічних процедур:

 • лікування проблемної шкіри (вугрових висипань, акне і постакне);
 • профілактика старіння шкіри та омолодження;
 • делікатний догляд за чутливою шкірою;
 • усунення дефектів шкіри (пігментні плями, шрами, рубці);
 • видалення родимок, бородавок, папілом;
 • епіляція.

Методи апаратної косметології:

 • мікрострумова терапія;
 • гідропілінг;
 • електрокоагуляція;
 • лазерна косметологія.

Мікроструми

Мікрострумова терапія давно використовується в медицині для відновлення м’язів. Порушення м’язового тонусу – одна з причин старіння. Коли одні м’язи спазмуються, інші втрачають еластичність, це призводить до того, що на одних ділянках обличчя з’являються припухлості, а в інших шкіра ніби обвисає. Мікрострумова терапія – це метод апаратної косметології, який стимулює відновлення м’язової тканини та повертає шкірі здоров’я та молодість.

Мікроструми ефективні не лише у боротьбі зі зморшками та в’ялістю шкірних покривів, а й у лікуванні куперозу, боротьбі з набряками, у вирішенні проблеми жирної шкіри, у відновленні тканин після травм (пластичних операцій).

Гідропілінг

Вакуумний гідропілінг – найбільш делікатний, ефективний та безпечний спосіб косметологічного очищення шкіри обличчя. Він має велике коло показань – збільшені пори, гіперпігментація, підвищена робота сальних залоз і забиті пори, подразнення на шкірі, дрібні зморшки, набряки. Крім того, гідропілінг проводиться у якості підготовки до ін’єкційних косметологічних процедур.

Електрокоагуляція

Один з найефективніших і малотравматичних методів видалення папілом, бородавок, кератом, невеликих родимок.

Лазерна апаратна косметологія

Лазерні технології отримали широке застосування як у медицині, так і у косметології. За допомогою лазера косметологи-дерматологи вирішують такі серйозні проблеми, як:

 • видалення рубців та шрамів;
 • видалення різних утворень на шкірі (родимок, бородавок, папілом);
 • ефективне видалення волосся;
 • шліфування шкіри, боротьба з ознаками старіння.

Послуги косметолога у Дніпрі: Amel Smart Clinic

Апаратні процедури в клініці Amel Smart Clinic косметолог призначає індивідуально відповідно до показань та поставлених завдань. За потреби пацієнту призначають додаткову діагностику.

Переваги дермато-косметологічного лікування в Amel Smart Clinic:

 • 1
  Професіоналізм. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти з медичною освітою у галузі дерматології. Маючи великий професійний досвід, вони продовжують навчатись, опановувати нові технології сучасної космецевтики та апаратної косметології.
 • 2
  Індивідуальний підхід. Лікування та косметологічні процедури призначаються пацієнту відповідно до типу та стану шкіри, з урахуванням причин проблеми та загальних клінічних показань.
 • 3
  Інноваційні технології. Ми використовуємо сучасні апарати провідних виробників, які мають доведену ефективність у вирішенні косметологічних завдань.
 • 4
  Безпека. Використовуємо техніки та методики делікатного догляду, які безпечні для найніжнішої, найчутливішої шкіри.
 • 5
  Високоякісні засоби професійного догляду.
 • 6
  Комплексний підхід. Крім косметичного, апаратного впливу на шкірні покриви косметолог-дерматолог направляє пацієнта до суміжних фахівців для діагностики та лікування супутніх захворювань, дає рекомендації щодо режиму харчування, домашнього догляду.

Amel Smart Clinic – це європейська якість послуг, ефективна та доступна косметологія (ціни на послуги косметолога у Дніпрі вказані у розділі «Ціни» на сайті клініки).

Ціни на процедуру: Апаратна косметологія у Дніпрі

ПроцедураЦіна
Первинна консультація лікаря дерматолога/косметолога600 грн
Повторна консультація лікаря дерматолога/косметолога500 грн
“Мікротоки”, 1 процедура700 грн
“Мікротоки”, курс 5 процедур3 000 грн
Курс “Мікротоки”, 10 процедур5 500 грн
“Оптимальне живлення”, суха шкіра2 200 грн
Гідропілінг (вакуумна чистка), 1 процедура700 грн
Курс “Гідропілінг (вакуумна чистка)”, 5 процедур2 200 грн
Процедура для чутливої шкіри проти почервоніння3 500 грн
Процедура “Анті Age”2 500 грн
Процедура “Оптимальне зволоження”, усі типи шкіри1 900 грн
Процедура “Киснево-стимулююча”, нормальна шкіра2 300 грн
Дослідження на демодекоз, 1 зона300 грн
Бактеріологічне дослідження на чутливість до антибіотиків400 грн
Бактеріологічне дослідження вмісту висипань400 грн
Бактеріологічне дослідження на патогенні гриби500 грн
Наші спеціалісти
Практичний досвід Євгена почався ще в 2010 році. Все оточення лікаря було пов'язано з медициною, тому вектор було зазначено заздалегідь. Це галузь, де постійно потрібно рухатись, а спеціальність "Дерматовенерології" - як подвійний бонус. В роботі, а тим більше в медицині, важливий здоровий глузд і порядок, як на робочому місці, так і в голові. Спілкування завжди важливо і корисно для розуміння проблеми людини, ще й отримуєш особистий розвиток. Аналітичний склад розуму допомогає структуровано і алгоритмічно підходити до роботи і вирішення питань будь-якої складності. Комунікабельність і відкритість рятує, адже завжди є що обговорити.
  Записатись на прийом