Стоматология Amel Smart Clinic

Імплантація зубів

Імплантація зубів

Фахівці нашої клініки виконують імплантацію з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта!

Імплантація в Amel Smart Clinic – це сучасний спосіб відновити втрачені зуби:

 • високоякісні матеріали;
 • довічний термін гарантії на імплантати (за умови дотримання гарантійних зобов’язань);
 • можливість зупинити процес руйнування кістки в області втрачених зубів.

Не існує методів, завдяки яким на місці втрачених виросли б нові зуби, але є технології, що дозволяють повністю відновити функції зубощелепної системи. Імплантація зубів у Дніпрі – це можливість відновити зуби будь-яких груп, майже в будь-якому віці.

Наведемо приклади, коли імплантація потрібна вже сьогодні:

 • вам доводиться відмовлятися від улюблених продуктів, наприклад, яблук, горіхів через відсутність зубів;
 • через відсутність бічних зубів знизилася висота «прикусу», і ви стали виглядати старше ніж хотілося;
 • явний дефект зубного ряду в передньому відділі.

Що таке зубні імплантати?

Дентальна імплантація – установка в щелепу штучного кореня, виготовленого з титану для відновлення зуба. Така технологія дозволить повністю відновити, як один, так і кілька зубів аж до повного відновлення зубного ряду. На сьогодні дентальна імплантація є найбільш популярною технологією в реконструктивній стоматології.

Для виготовлення імплантів використовуються матеріали, що не викликають алергічних реакцій, і через деякий час вони повністю сприймаються організмом. Імпланти можуть бути виготовлені з чистого титану або його сплавів.

Стоматологічна імплантологія: переваги технології

Затребуваність даної технології зумовлена ​​цілою низкою переваг:

 • тривалий термін служби імпланта за умови дотримання рекомендацій лікаря;
 • протези на імплантатах зручні і безпечні, вони не травмують м’які тканини;
 • кісткові структури залишаються здоровими, навантаження на них залишається практично на колишньому рівні, як при жуванні власними зубами.

Способи імплантації зубів

Імплантація буває:

 • 1
  Одноетапною. Технологія дозволяє відновити зуб за 2-4 відвідування клініки. Установка виконується без великих розрізів. В імплантат відразу ж вкручується абатмент, на який встановлюється коронка.
 • 2
  Двоетапною. Процес імплантації більш тривалий, проводиться за кілька етапів. Класичний варіант імплантації передбачає формування кісткового ложа (під анестезією), у яке встановлюється імплант з заглушкою, і подальше ушивання ясен до моменту «приживлення». Інтеграція імпланта зазвичай займає 2-6 місяців. Після цього заглушка видаляється і встановлюється формувач ясен. Тимчасове протезування здійснюється на період від 2 до 6 місяців. Заключний етап – установка постійного протеза.

При відсутності декількох зубів або повній адентії дуже часто використовується одноетапна імплантація з негайним навантаженням. Зафіксувати протези на імпланти можна за 2-3 доби.

Види одноетапної імплантації:

 • 1
  All-on-4. Використовується для протезування нижніх і верхніх зубів. Встановлюється чотири імпланта: два у фронтальній і два в бічній частині зубного ряду.
 • 2
  All-on-6. Проводиться при помірній атрофії кісткових структур. Протез встановлюється на шести імплантатах: два в передній і чотири в бічній частині зубного ряду, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження.
 • 3
  Вилична імплантація. Для особливо складних випадків вдаються до установки імплантів у виличній кістці.

Чому ми рекомендуємо поставити імплант зуба в Amel Smart Clinic у Дніпрі

Імплант зуба може бути використаний для протезування передніх, бічних, жувальних зубів, як при відсутності одного зуба, так і при повній адентії (відсутність всіх зубів). Стоматолог-імплантолог здійснює вибір методу протезування на підставі стану кісткових структур, наявності супутніх хронічних захворювань.

Стоматологічна клініка Amel Smart Clinic (Дніпро) пропонує протезування «під ключ» за один день (одномоментна імплантація) або відстрочене, з повним знеболенням і гарантією повного відновлення функцій зубощелепної системи. Щоб записатися на прийом до хірурга-ортопеда використовуйте спеціальну форму на сайті або один з каналів зв’язку. Ціна відновлення зуба або декількох зубів залежить від обраного методу протезування, матеріалів виготовлення.

Ціни на процедуру: Імплантація зубів

ПроцедураЦіна
Імплантація Bauer’s, Україна6 600 грн
Імплантація ASPER, Україна13 200 грн
Імплантація Straumann BLT/TL, Швейцарія22 000 грн
Імплантація Nobel, Швеція26 400 грн
Імплантація Straumann BLX / Active, Швейцарія29 700 грн
Тотальна реабілітація на 4 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез82 500 грн
Тотальна реабілітація на 6 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез99 000 грн
Наші спеціалісти
Єгор мріяв стати лікарем-стоматологом з самого дитинства, йому завжди подобалося допомогати людям. У роботі полюбляє строгість та порядок. Уважний, чуйний та відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними методами лікування.
  Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Дмитро мріяв стати лікарем з 9 класу, після того, як потрапив на прийом до стоматолога в школі. Він вважає, що завжди важливо виконувати свою роботу на 100%, отримувати від неї естетичне і емоційне задоволення, розвиватися і рухатися вперед. У роботі йому допомагає перфекціонізм, база теоретичних знань, комунікабельність, відповідальність і бажання створювати нове.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Відгуки про послугу
  Светлана

  Врач:

  Велика подяка доктору хірургу Станіславу за його найвищий професіоналізм, увагу та індивідуальний підхід.
  Записатись на прийом