Стоматология Amel Smart Clinic

Імплантація зубів

Імплантація зубів

Вигідна пропозиція на імплантацію від кращої стоматологічної клініки в Україні.

Встановлюйте від двох імплантів Bauer`s Implants та сплачуйте всього 3 900 грн за одну одиницю!

Імплантація в Amel Smart – це сучасний спосіб відновити втрачені зуби:

 • високоякісні матеріали;
 • довічний термін гарантії на імплантати Bauer`s (за умови дотримання гарантійних зобов’язань);
 • можливість зупинити процес руйнування кістки в області втрачених зубів.

Фахівці нашої клініки виконують імплантацію з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта!

Не існує методів, завдяки яким на місці втрачених виросли б нові зуби, але є технології, що дозволяють повністю відновити функції зубощелепної системи. Імплантація зубів у Дніпрі – це можливість відновити зуби будь-яких груп, майже в будь-якому віці.

Наведемо приклади, коли імплантація потрібна вже сьогодні:

 • вам доводиться відмовлятися від улюблених продуктів, наприклад, яблук, горіхів через відсутність зубів;
 • через відсутність бічних зубів знизилася висота «прикусу», і ви стали виглядати старше ніж хотілося;
 • явний дефект зубного ряду в передньому відділі.

Що таке зубні імплантати?

Дентальна імплантація – установка в щелепу штучного кореня, виготовленого з титану для відновлення зуба. Така технологія дозволить повністю відновити, як один, так і кілька зубів аж до повного відновлення зубного ряду. На сьогодні дентальна імплантація є найбільш популярною технологією в реконструктивній стоматології.

Для виготовлення імплантів використовуються матеріали, що не викликають алергічних реакцій, і через деякий час вони повністю сприймаються організмом. Імпланти можуть бути виготовлені з чистого титану або його сплавів.

Стоматологічна імплантологія: переваги технології

Затребуваність даної технології зумовлена ​​цілою низкою переваг:

 • тривалий термін служби імпланта за умови дотримання рекомендацій лікаря;
 • протези на імплантатах зручні і безпечні, вони не травмують м’які тканини;
 • кісткові структури залишаються здоровими, навантаження на них залишається практично на колишньому рівні, як при жуванні власними зубами.

Способи імплантації зубів

Імплантація буває:

 • 1
  Одноетапною. Технологія дозволяє відновити зуб за 2-4 відвідування клініки. Установка виконується без великих розрізів. В імплантат відразу ж вкручується абатмент, на який встановлюється коронка.
 • 2
  Двоетапною. Процес імплантації більш тривалий, проводиться за кілька етапів. Класичний варіант імплантації передбачає формування кісткового ложа (під анестезією), у яке встановлюється імплант з заглушкою, і подальше ушивання ясен до моменту «приживлення». Інтеграція імпланта зазвичай займає 2-6 місяців. Після цього заглушка видаляється і встановлюється формувач ясен. Тимчасове протезування здійснюється на період від 2 до 6 місяців. Заключний етап – установка постійного протеза.

При відсутності декількох зубів або повній адентії дуже часто використовується одноетапна імплантація з негайним навантаженням. Зафіксувати протези на імпланти можна за 2-3 доби.

Види одноетапної імплантації:

 • 1
  All-on-4. Використовується для протезування нижніх і верхніх зубів. Встановлюється чотири імпланта: два у фронтальній і два в бічній частині зубного ряду.
 • 2
  All-on-6. Проводиться при помірній атрофії кісткових структур. Протез встановлюється на шести імплантатах: два в передній і чотири в бічній частині зубного ряду, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження.
 • 3
  Вилична імплантація. Для особливо складних випадків вдаються до установки імплантів у виличній кістці.

Чому ми рекомендуємо поставити імплант зуба в Amel Smart у Дніпрі

Імплант зуба може бути використаний для протезування передніх, бічних, жувальних зубів, як при відсутності одного зуба, так і при повній адентії (відсутність всіх зубів). Стоматолог-імплантолог здійснює вибір методу протезування на підставі стану кісткових структур, наявності супутніх хронічних захворювань.

Стоматологічна клініка Amel Smart (Дніпропетровськ) пропонує протезування «під ключ» за один день (одномоментна імплантація) або відстрочене, з повним знеболенням і гарантією повного відновлення функцій зубощелепної системи. Щоб записатися на прийом до хірурга-ортопеда використовуйте спеціальну форму на сайті або один з каналів зв’язку. Ціна відновлення зуба або декількох зубів залежить від обраного методу протезування, матеріалів виготовлення.

Ціни на процедуру: Імплантація зубів

ПроцедураЦіна
Установка імпланта Bauer′sвід 5 000 грн
Установка імпланта Bio3від 8 100 грн
Видалення імпланта просте2 000 грн
Видалення імпланта складне4 000 грн
Наші спеціалісти
Має 16-річний практичний досвід. У професію прийшов зацікавившись хірургією при проходженні практики в медичному училищі. Роман Валерійович цінує правильний підхід до лікування, якісний, швидкий і безболісний. Регулярно відвідує профільні курси та майстер-класи, освоює новітні методики лікування. Вільний час присвячує туризму і велопрогулянкам.
 • Освіта
  ХДМУ, стоматологічний факультет
 • Спеціалізація
  Хірургія
Дмитро мріяв стати лікарем з 9 класу, після того, як потрапив на прийом до стоматолога в школі. Він вважає, що завжди важливо виконувати свою роботу на 100%, отримувати від неї естетичне і емоційне задоволення, розвиватися і рухатися вперед. У роботі йому допомагає перфекціонізм, база теоретичних знань, комунікабельність, відповідальність і бажання створювати нове.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Записатись на прийом