Стоматология Amel Smart Clinic

Безлігатурні брекети

Безлігатурні брекети

Вид ідеально рівних і сліпуче білих зубів не може не захоплювати, але лише деякі з нас здогадуються, що подібна досконалість — творіння рук людських, а якщо точніше — стоматологів. Безлігатурні брекети теж допомагають добитися ідеальної посмішки. За їх допомогою можна виправити більшість дефектів прикусу з мінімальним дискомфортом для пацієнта і за менший період часу, ніж при використанні класичних ортодонтичних конструкцій.

Особливістю безлігатурних або самолігувальних брекет-систем є спосіб їх фіксації. На відміну від класичної системи кріплення на замках, самолігувальні конструкції оснащені рухомою ортодонтичною дугою, яка кріпиться на зубах на ковзних фіксаторах. Це дозволяє домогтися автоматичного регулювання рівня тиску на зуби. Існує кілька різновидів таких брекет-систем, а підібрати оптимальне рішення для максимально швидкого і ефективного лікування вам допоможуть у клініці Amel Smart Clinic у Дніпрі.

Самолігувальні брекети: переваги ортодонтичних конструкцій

Компактні розміри і рухливість системи зумовлюють такі її переваги:

 • скорочення тривалості лікування на 3-4 місяці, а також кількості відвідувань клініки (регулярність — 1 раз на 6-10 тижнів);
 • оскільки самолігувальні брекет-системи роблять менший тиск на зуби, у пацієнтів рідше виникає дискомфорт, а корекція положення зубів відбувається максимально природно;
 • у даному випадку шанси уникнути видалення зубів підвищуються, оскільки самолігувальні системи дозволяють дуже ефективно розширити зубний ряд, звільняючи місце для зубів;
 • відсутність лігатур істотно полегшує догляд за системами.

 Види і особливості безлігатурних брекет-систем

Самолігувальні брекети — нове покоління ортодонтичних систем, спеціальні ковзні фіксатори яких дозволяють закріпити дугу без дроту. Вона вільно переміщується в конструкції, забезпечує тиск у потрібних ділянках, що прискорює лікування.

Існують наступні самолігувальні брекети:

 • Металеві. Класична ортодонтична конструкція.
 • Металокерамічні. Брекети середньої цінової категорії, які виготовлені з комбінації матеріалів: кераміки і металу.
 • Керамічні (повністю або з сапфіровими кріпленнями). Найбільш дорогий різновид брекет-систем, які практично не помітні в роті.

Переваги металевих безлігатурних брекетів:

 • можуть використовуватися для корекції прикусу у пацієнтів будь-якого віку;
 • система фіксації не завдає шкоди емалі і м’яким тканинам;
 • під час лікування пацієнт практично не відчуває дискомфорту;
 • проста і міцна конструкція спрощує проведення гігієнічних процедур;
 • перші результати помітні вже через 2-3 місяці.

Переваги керамічних безлігатурних брекетів:

 • можуть використовуватися для виправлення прикусу у пацієнтів будь-якого віку, у тому числі з алергією на метали;
 • перевершує інші системи корекції прикусу за естетичністю: прозорі брекети практично непомітні;
 • не змінюють кольору під дією пігментів, що містяться у продуктах харчування.

Тривалість і особливості лікування брекет-системами

Безлігатурні брекети дозволяють домогтися лікувального ефекту істотно швидше, ніж класичні ортодонтичні конструкції. Час носіння брекет-систем визначає ортодонт на основі результатів діагностики, індивідуальних особливостей будови зубощелепної системи пацієнта, прогресу.

Виправлення прикусу безлігатурними брекетами у стоматології Amel Smart Clinic у Дніпрі

Зробіть крок назустріч красивій посмішці та здоров’ю разом з нами. Що таке стоматологічна клініка Amel Smart Clinic? Це ефективні методи діагностики і лікування, в яких об’єдналися класичні системи і нові розробки, що дають нам можливість обирати найбільш дієві способи виправлення прикусу.

За час нашої роботи нам вдалося повернути за допомогою саморегульованих брекет-систем впевненість у собі сотням пацієнтів, як дітям, так і дорослим. Вартість лікування вказано у прайсі на сайті. Ціни на будь-які інші послуги, що цікавлять вас, можна дізнатися в телефонному режимі або під час консультації.

Ціни на процедуру: Безлігатурні брекети

ПроцедураЦіна
Консультація/плановий огляд фахівця ортодонта400 грн
Ортодонтична корекція за допомогою металевої брекет-системивід 16 500 грн
Ортодонтична корекція за допомогою керамічної брекет-системивід 22 000 грн
Ортодонтична корекція за допомогою металевої самолігуючої брекет-системивід 16 500 грн
Ортодонтична корекція за допомогою керамічної самолігуючої брекет-системивід 22 000 грн
Наші спеціалісти
Анна працює ортодонтом більше 5 років. На її думку, в роботі важливо любити те, що ти робиш, завжди викладатися на 200%, і ніколи не зупинятися на шляху до нових знань. Анна не представляє стоматолога без таких якостей, як уважність, акуратність, емпатія, здатність до критичного мислення і прийняття рішень. У повсякденній роботі їй допомагають креативність, допитливість, любов до людей і своєї професії.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Ортодонтія
Записатись на прийом