Стоматология Amel Smart Clinic

Незнімні зубні протези

Незнімні зубні протези

У числі причин, які можуть призвести до втрати зубів, можна виділити природні вікові, недостатню гігієну ротової порожнини, стреси, генетичні та інші. Існуючі методи протезування дозволяють швидко відновити функції зубощелепної системи, а вибором №1 при цьому є незнімні зубні протези, які не викликають дискомфорту, довговічні, а своїми естетичними характеристиками не поступаються здоровим природним зубам.

Ортопеди стоматологічної клініки Amel Smart (Дніпро) використовують технології і матеріали, які дозволяють встановлювати протези на всю щелепу або виконувати часткове протезування, зберігаючи правильний прикус і здоров’я інших зубів, а також організму в цілому.

Незнімне протезування: показання для його проведення

Протезування з використанням незнімних конструкцій дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

 • відновлення зубного ряду;
 • відновлення естетичних характеристик;
 • збереження здорових зубів (правильний розподіл навантаження).

Незнімний зубний протез може бути рекомендований для встановлення у наступних випадках:

 • руйнування більше, ніж 60% зубних тканин;
 • вроджені патології зубних тканин;
 • у якості опори для протезів.

Незнімні зубні протези: основні види

Протези на імплантатах

У зубну кістку імплантується імплант, який стає основою для протеза. Після того як імплантат приживеться, проводиться протезування з використанням незнімних конструкцій. На імплантатах (на 8 або 10 імплантатах) може бути закріплений мостовидний протез або ціла щелепа.

В Amel Smart крім вищезазначеного способу протезування, широко використовуються:

Коронки

Це незнімні конструкції, які дозволяють відновити анатомічну форму зуба, а також його функції. Показання для встановлення коронок:

 • більш ніж на 60% зруйновані тверді тканини зуба;
 • більш ніж на 60% зруйновані тверді тканини зуба;
 • підвищена стертість;
 • в якості опори для мостоподібних конструкцій.

Залежно від матеріалів виготовлення виділяють пластмасові, металеві, металокерамічні, безметалеві коронки. Пластмасові коронки зазвичай використовуються в якості тимчасових протезів. Вони мають відносно невелику стійкість до зношення, можуть з часом змінювати колір.

Металеві коронки – високоміцні вироби, які найчастіше використовуються для відновлення жувальних груп зубів. Основні недоліки: вони недостатньо естетичні, можуть викликати алергію і гальваноз.

Коронки з металокераміки – конструкції, основою для яких є металевий каркас, вкритий керамікою. Відрізняються високою міцністю, хорошими естетичними характеристиками.

Безметалеві коронки виглядають максимально природно, мають таку ж ступінь прозорості як і природна емаль, не викликають алергічних реакцій. Матеріалом для їх виготовлення може бути діоксид цирконію, кераміка або їх комбінація.

Вініри

Тонкі керамічні пластинки, які фіксуються на поверхні зубів. Їх колір ідентичний кольору зубної емалі. Ефективний засіб для маскування незначних дефектів зубів: пігментації, кривизни. Використовуються на зубах у зоні посмішки. Для їх встановлення знадобиться незначне обточування зубів, а крім поліпшення естетики, вініри захищають зуби від руйнування і дозволяють боротися з гіперчутливістю. Процедура досить дорога, але результати повністю виправдовують ціну.

Мостовидні протези

Конструкції, які призначені для заміщення 3-4 зубів. Можливе проведення більш щадного протезування за допомогою адгезивного мосту, для встановлення якого не потрібне обточування зубів-опор.

Незнімне протезування зубів у стоматології Amel Smart у Дніпрі

Відновлення функцій зубощелепної системи, а також її естетична реставрація за допомогою незнімних конструкцій – найефективніший спосіб протезування. Вибір оптимального типу протезування здійснюється лікарем-ортопедом на підставі аналізу стану зубощелепної системи пацієнта.

В арсеналі стоматологів з’являються новітні методи незнімного протезування, які стають більш щадними і ефективними. Звертайтеся до клініки Amel Smart. У нас є всі можливості, щоб повернути вам красиву посмішку!

Чому пацієнти довіряють Amel Smart у Дніпропетровську? Все просто:

 • у нашому розпорядженні є все необхідне стоматологічне і зуботехнічне обладнання, що дозволяє виконувати протезування будь-якої складності з відмінними результатами;
 • протези та ортопедичні конструкції виготовляються із сучасних, безпечних і гіпоалергенних матеріалів;
 • ми використовуємо методи, які дозволяють зменшити неприємні відчуття під час лікування.

Ціни на процедуру: Незнімні зубні протези

ПроцедураЦіна
Виготовлення тимчасової коронки 1-го порядку250 грн
Виготовлення тимчасової коронки (ПММА на імпланти (Bauers))2000 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 4 од. (Металокераміка)123 000 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 4 од. (Циркон)162 000 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 6 од. (Металокераміка)150 500 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 6 од. (Циркон)200 000 грн
Виготовлення безметалловой коронки (Діоксид цирконію)7000 грн
Наші спеціалісти
Має 10 років практичного досвіду. Іван не випадково вибрав своєю спеціалізацією ортопедію, йому завжди приносить величезне задоволення працювати над красою посмішок своїх пацієнтів, робити їх щасливими і усміхненими. У роботі він завжди викладається на 100%, щоб пацієнт отримав ідеальний результат. Уважний, чуйний і відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними технологіями протезування. Щодня застосовує на практиці найпрогресивніші технології і обладнання для точної діагностики та ефективного лікування. Щоб досягати успіхів в роботі, прагне до самовдосконалення в професійному плані, відвідує тренінги, курси, профільні майстер-класи від кращих лекторів в області стоматології. У вільний час грає у великий теніс, катається на сноуборді і подорожує.
 • Освіта
  ХНМУ, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Ортопедія
6 років практичного досвіду. Брав участь в профільних практичних тренінгах. Вивчав синус-ліфтинг, хірургічне ендодонтичне лікування і пьезохірургію, хірургічні особливості роботи з дентальної системою імплантатів, невідкладні стани в стоматології. Дійсний член асоціації ITI і асоціації імплантологів України. Має більш 30 сертифікатами про проходження курсів з хірургічної стоматології та імплантології. За 2019 рік провів понад 150 операцій з підняття дна верхньощелепної пазухи (синус-ліфтинг) і встановив понад 200 імплантатів Bauer's. У стоматологію прийшов по стопах батьків. Закоханий в професію, і хоче вдосконалюватися в ній все життя. Брав участь в профільних практичних тренінгах.
 • Освіта
  ДМА,лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Записатись на прийом