Стоматология Amel Smart Clinic

Реставрація молочних зубів

Реставрація молочних зубів

В арсеналі стоматології є методики, які дозволяють повністю відновити структуру коронки молочних зубів у дітей. Передчасне руйнування молочних зубів може стати причиною формування неправильного прикусу, а також ускладнити прорізування постійних зубів, тому такі процеси не можна залишати без уваги. Реставрація молочних зубів у Дніпрі – одна з послуг стоматологічної клініки Amel Smart Kids, яка дозволить зберегти здоров’я зубощелепної системи дитини.

Яких ще результатів дозволяє домогтися своєчасна реставрація зубів у дітей? Все просто:

 • відновлення коронки створює умови для максимально ефективної роботи зубощелепної системи, забезпечує хороше пережовування їжі;
 • корекція зубів дозволяє уникнути розвитку дефектів дикції;
 • красиві зуби роблять дитину впевненою в собі, що дозволяє уникнути розвитку різних комплексів;
 • наявність всіх зубів і їх правильна форма знижує ймовірність розвитку деформацій прикусу.

Способи реставрації молочних зубів

Для відновлення зубів використовуються такі методи:

 • 1
  Прямий. Реставрація виконується за допомогою композитних матеріалів за одне відвідування. Пломбувальний матеріал полімеризується під дією світла в порожнині зуба. Композитні реставраційні матеріали мають різний колір і ступінь прозорості, що дозволяє підібрати варіант, який буде максимально відповідати природному матеріалу.
 • 2
  Непрямий. Для виконання цього виду реставрації знадобиться не менше двох відвідувань. Найчастіше в цьому випадку використовуються коронки, які фіксуються на зубах, перешкоджаючи їх подальшому руйнуванню. Реставрація передніх молочних зубів або премолярів, молярів за допомогою коронок проводиться після професійного чищення зубів.

При наявності тріщин або оголенні пульпи проводиться ендодонтичне лікування. Виконується очищення та пломбування каналів, а потім нарощування молочних зубів дітям. Це дозволяє зберегти сильно зруйновані моляри.

До протезування вдаються у виключному випадку, при повній відсутності зуба. Для того щоб уникнути деформацій прикусу та інших порушень, на його місці слід встановити тимчасовий протез. Оскільки щелепа малюка ще росте, використовують знімні протези, які носять протягом 1-2 років, а потім замінюють на нові.

Відновлення молочних зубів: основні етапи

Реставрація зубів у дітей проводиться за кілька етапів, завдяки чому лікування не втомлює дитину, не стає для неї стресом. Вибір методу реставрації залежить від ступеня руйнування зуба. Обов’язковими є наступні етапи:

 • Діагностика. Перший етап – огляд, який дозволяє визначити ступінь пошкодження, методи відновлення.
 • Анестезія. Обов’язковою умовою роботи з малюками є повне знеболення, а за необхідності проводиться седація, що дозволяє провести лікування якісно і без дискомфорту.
 • Установка коронок. Один з методів відновлення, який гарантує, що молочні зуби прослужать малюку до зміни на постійні.
 • Пломбування. Для цього використовуються композиційні матеріали, які зручні в роботі, надійні і мають чудові естетичні характеристики.

Реставрація дитячих зубів в Amel Smart Kids у Дніпрі

Одна з найбільших проблем під час реставрації зубів у дітей полягає в тому, що дітям важко витримати тривалу процедуру лікування. Для її вирішення хороші всі методи і хитрощі, якими віртуозно володіють дитячі лікарі-стоматологи. Якщо у цьому є потреба, ми використовуємо седацію – введення дитини в медикаментозний сон. Це абсолютно нешкідлива процедура, яка дозволить уникнути стресів і поганих вражень.

Довіряйте турботу про ваше здоров’я і здоров’я ваших дітей професіоналам клініки Amel Smart Kids (Дніпро), де вам запропонують якісне обстеження і хороше лікування. Щоб записатися на прийом до лікаря використовуйте спеціальну форму на сайті або один з каналів зв’язку. Ціни на наші послуги представлені в прайсі.

Наші спеціалісти
Моя спеціалізація – дитяча терапевтична стоматологія. Я емпат, дуже тонко відчуваю емоції своїх пацієнтів. Вважаю, що лікар повинен мати велике серце і неабиякий розум. Розуміючи, що успіх лікування залежить не тільки від моїх навичок та знань, а також від співпраці та взаємного розуміння з пацієнтом, велику увагу приділяю налагодженню стосунків з дітьми, а також з їхніми батьками. У вільний час займаюся йогою, захоплююсь вивченням психології поведінки людини. Я намагаюся йти в ногу з часом, розвиватися та пізнавати нові технології всіма доступними мені способами. Я люблю свою роботу та отримую взаємні почуття від своїх пацієнтів. Дякую за довіру! Будьте здорові!
 • Освіта
  ХНМУ
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
Практичний досвід лікаря 5 років. Олександра – стоматолог у другому поколінні. У роботі цінує професіоналізм та злагоджену командну роботу. Головне завдання лікаря - це лікування зубів без болю та неприємних відчуттів. Важливим вважає стати справжнім другом маленького пацієнта. У вільний час захоплюється: танцями, читанням, подорожами та прогулянками.
 • Освіта
  ЗДМУ, Стоматологія
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
В роботі для Микити важливо запобігти тому, що в майбутньому може мати потребу лікування. Прибрати у пацієнтів страх до стоматології і навчити культурі гігієни порожнини рота. Микита уважний, педантичний, дисциплінований, вміє слухати і співпереживати. Прагне завжди бути на крок попереду.
 • Освіта:
  ДМА
 • Спеціалізація:
  Дитячий стоматолог
Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
 • Освіта
  ДДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Дитячий лікар-стоматолог
Записатись на прийом