Стоматология Amel Smart Clinic

Відбілювання

Відбілювання

Лазерні технології набули широкого застосування в медицині, і зокрема, в стоматології. Клініка прогресивної стоматології Amel Smart Clinic використовує лазер у діагностиці, хірургічному, ендодонтичному лікуванну, у пародонтології та ортопедії, а також проводить естетичні стоматологічні процедури – лазерне відбілювання зубів у Дніпрі. Сьогодні лазерне відбілювання – найбезпечніший і найбільш ефективний метод освітлення емалі. За допомогою лазера можна вже за одну процедуру домогтися зміни кольору зубів у межах 4 тонів.

Що становить собою професійне відбілювання зубів із застосуванням лазера?

Технологія відбілювання зубів із застосуванням лазера ґрунтується на використанні відбілювального кисневмісного гелю. Під впливом лазерного випромінювання компоненти гелю активуються, проникають у тканини зуба, у результаті чого відбувається зміна пігменту дентину.

Під час проведення процедури м’які тканини ротової порожнини захищені кофердамом, а очі – спеціальними окулярами. Болючі відчуття при лазерному відбілюванні зубів виключені, оскільки процедура проводиться на тканинах, у яких немає нервових закінчень.

У стоматологічній клініці Amel Smart Clinic у відбілюванні використовується унікальна технологія – лазерне відбілювання (найделікатніший, безболісний, атравматичний метод зміни відтінку зубів).

Переваги лазерного відбілювання:

 • ефективність щодо будь-яких типів пігментації (сірої, жовтої, коричневої);
 • відсутність болю і дискомфорту протягом усієї процедури;
 • безпека для емалі і здоров’я зубів (не змінює структуру емалі, не впливає на чутливість зубів);
 • результат з першої процедури;
 • освітлення до 4 тонів;
 • тривалий ефект відбілювання (до півтора роки за умови виконання рекомендацій стоматолога з гігієни);
 • можливість відбілювання одного зуба, визначеного сектора або відразу всього зубного ряду.

Відбілювання зубів у клініці Amel Smart Clinic із застосуванням сучасних технологій та обладнання – це можливість стати щасливим володарем білосніжної усмішки, незалежно від того, дісталася вам неестетична жовтизна у спадок або проявилася від великої любові до міцного чаю.

Як проводиться лазерне апаратне відбілювання зубів?

Перед відбілюванням пацієнтові обов’язково роблять професійну гігієну ротової порожнини – видаляють зубні відкладення. Наступний крок підготовки – це забезпечення захисту м’яких тканин:

 • встановлюється ретрактор для запобігання потраплянню відбілювального розчину на губи і щоки пацієнта;
 • наноситься кофердам на край ясен;
 • забезпечується захист очей спеціальними окулярами.

Сама процедура відбілювання проводиться наступним чином:

 • 1
  Нанесення гелю на поверхню зуба (зубів).
 • 2
  Вплив лазером на кожну ділянку відбілювання протягом 30 секунд.
 • 3
  Видалення хімічного препарату з поверхні емалі.
 • 4
  Повторення процедури.
 • 5
  Фторування.

Кінцевий результат залежить від сприйнятливості тканин зуба до дії відбілювального препарату, а ось збереження результату залежить виключно від дотримання правил гігієни. Після процедури три дні не можна курити, вживати продукти, які можуть забарвлювати зуби.

Лазерне відбілювання зубів: протипоказання

Лазер – це найбезпечніше і сучасне відбілювання зубів у стоматології, проте для його застосування є ряд обмежень. Протипоказане лазерне відбілювання зубів:

 • у період вагітності і лактації;
 • при наявності онкозахворювань;
 • у разі ерозії емалі;
 • у разі гіперчутливості зубів;
 • у випадку наявності в ротовій порожнині інфекції (стоматити);
 • при наявності на емалі зубного нальоту, каменя.

Безпечне відбілювання зубів у стоматології Amel Smart Clinic у Дніпрі

Відбілювання зубів у стоматологічній клініці Amel Smart Clinic у Дніпрі – це ефективна, безпечна, безболісна процедура. Перед відбілюванням лікар проводить огляд ротової порожнини, перевіряє стан зубів, після чого порекомендує оптимальний спосіб відбілювання. Перед процедурою освітлення зубів проводиться проф гігієна (видалення зубних відкладень). Після процедури лікар дає рекомендації пацієнтам щодо гігієни. Дотримання рекомендацій лікаря продовжує ефект від процедури. Результати відбілювання зубів, проведеного в стоматології Amel Smart Clinic, зберігаються не менше 1-1,5 років.

Записатися на прийом до стоматолога в Amel Smart Clinic ви можете на сайті або скориставшись будь-яким зручним каналом зв’язку. Ціна відбілювання, а також вартість інших послуг клініки вказані в прайсі.

Ціни на процедуру: Відбілювання

ПроцедураЦіна
Хімічне відбілювання + стерильний набір3 100 грн
Відбілювання лазером, Sirolazer + стерильный набор4 700 грн
Наші спеціалісти
Лікування зубів: інші послуги
Професійне чищення зубів
Професійне чищення зубів
Щоденна гігієна ротової порожнини в домашніх умовах – обов’язкова міра профілактики карієсу і хвороб ясен. Однак гігієнічне чищення зубів звичайною зубною щіткою малоефективне щодо зубних відкладень, особливо твердих відкладень і нальоту в підясневій області і області між зубами. Вирішити цю проблему допоможе стоматологічна клініка Amel Smart Clinic. У нашій клініці багато уваги приділяється профілактиці стоматологічних...
Відбілювання
Відбілювання
Лазерні технології набули широкого застосування в медицині, і зокрема, в стоматології. Клініка прогресивної стоматології Amel Smart Clinic використовує лазер у діагностиці, хірургічному, ендодонтичному лікуванну, у пародонтології та ортопедії, а також проводить естетичні стоматологічні процедури – лазерне відбілювання зубів у Дніпрі. Сьогодні лазерне відбілювання – найбезпечніший і найбільш ефективний метод освітлення емалі. За допомогою лазера можна...
Лікування періодонтиту
Лікування періодонтиту
Карієс — захворювання, яке розвивається протягом тривалого часу, що дозволяє виділити кілька етапів цього процесу. Найглибшим ускладненням карієсу є періодонтит. Якщо вас турбує ниючий біль, який посилюється при контакті із зубом, швидше за все карієс вже вразив тканини періодонта. Періодонтит, лікування якого пропонує Amel Smart Clinic, являє собою запальний процес в тканинах пародонту, що знаходяться...
Лікування карієсу
Лікування карієсу
Чому ми відкладаємо лікування карієсу? Все просто. Наші уявлення про сучасну стоматологію далекі від реальності, і тому при першій згадці про лікування зубів, ми неодмінно згадуємо про шум бормашини і неприємні відчуття. Це змушує нас відкладати візит до стоматолога до того самого моменту, коли боротися з болем вже не стане сили. Стандарти в стоматології змінюються,...
Лікування пульпіту
Лікування пульпіту
Пульпіт заявляє про себе нестерпним болем, від якого не рятують надовго навіть знеболювальні препарати. Єдиний спосіб зупинити біль, яка супроводжує пульпіт – лікування зуба в стоматологічній клініці. Це якраз той випадок, коли пацієнт готовий кинути все і бігти до стоматолога негайно, аби зуб перестав боліти. Звертатися за допомогою до стоматології треба не лише в критичних...
Реставрація зубів
Реставрація зубів
Під загальним поняттям «реставрація» мають на увазі повернення первісного вигляду чогось, що було зруйновано, пошкоджено. У стоматології реставрація зубів проводиться, коли зубна коронка зазнала часткового руйнування. Мета реставрації – відновлення форми, робочих та естетичних властивостей зубів і продовження терміну їх життя. Стоматологічна клініка Amel Smart Clinic (Дніпро) використовує сучасні технології, які дозволяють відновлювати тіло зуба...
Записатись на прийом