Найкраща клініка та найкращі лікарі! У вас почуваєш себе як вдома, а дитина в руках професіоналів, що дійсно люблять свою професію. Дякуємо за вашу роботу! Нехай клініка тільки розширюється, розвивається!
Уважаемые родители! Мы были поражены профессионализмом, тактичностью и качеством предложеных услуг в этой клинке, конкретнее, нашему ребенку 6 лет и уже неоднократно обращаемся за помощью к Никите. Даже в экстренных ситуациях, когда необходимо было срочное удаление зубика из-за гнойного пульпита –нас приняли и вылечили. Лечили большое количество зубов ребенку под наркозом –чудесно, ребенок без стресса и паники - с зубками. Люди, которые по праву называются ВРАЧИ! Не сомневайтесь, смело идите! Особая благодарность Никите Андреевичу, спасибо, вы делаете благое дело. Лечить зубы будем только у вас!
Благодарим врачей клиники за профессионализм, заботу и доброту. Что взялись за наш непростой случай. Мы получили грамотную консультацию для дальнейшего ухода за полостью рта и зубками. Большое спасибо! Привет из Запорожья!
Чудово полікували зубки синові. Дякуємо лікарю Анні, за позитивні враження від нашого першого лікування зубчиків))
Дякую))
У цій клініці добре полікували зубки моїй доньці. Лікарі тямущі та грамотно все полікували. Дякую!
Чудовий персонал, персональний підхід та професіоналізм. Дитина посміхається і що найважливіше не боїться знову йти!
Дуже вдячна, що мій 6-річний син зовсім спокійно сідає в стоматологічне крісло. Він знає, що йому не зроблять боляче, поговорять, як із другом, ще й подарунок подарують)
Олександра, Вам окреме Мерсі!
Ми обходили багато клінік, але Amel Smart – найкраща! Діти із задоволенням їдуть лікувати зубки. Ганна Петрівна-справді професіонал своєї справи! Я вам дуже вдячна!
Випадково знайшла цю клініку. І не пошкодувала. Мої діти у захваті) особливо молодший. Сьогодні робили останній зуб, і він заснув на кріслі. Ось що означає довіра лікарю))) Особливо хочу відзначити доктора Анну. Хороший лікар для всієї родини))) Рекомендую))))
Стоматологи Олександра та Ганна справжні професіонали. Лікувала двох дітей: 13 та 5 років. Обидва йшли на лікування із задоволенням! А мати бачить результат!
Клініка де фахівці творять чудеса, я захоплююсь виконаною роботою з моєю дитиною. Тут працюють люди, яким можна довірити своїх дітей. У нас був дуже тяжкий випадок. Величезна подяка Олександрі Володимирівній!!!!!
Чудова клініка. Ми зубки лікували у лікаря Анни залишились дуже задоволені.І ОКРЕМЕ ДЯКУЄМО АНАСТАЗІОЛОГУ все прошло чудово і на позитиві. Весь колектив чудові спеціалісти!!!
Лікували синочку 3.5 роки у седації. Все прошло добре! Дякуємо лікарю Ганніі! Рекомендуємо, Амел Смарт!
Хочу висловити велику подяку лікарю Микиті, за професіоналізм, людяність та такий суперовий підхід до дитини. Ви найкращі! Дитина не хотіла йти додому, наскільки все сподобалося!
Олександра Володимирівна чудова та професіонал своєї справи! Дуже раді що після пошуків та негативних історій у різних клініках попали у Smart та саме до неї! 🥰