Я доволен, что оперировался и лечусь именно у врача – офтальмолога Михаила. Всем рекомендую
Я задоволений, що оперувався і лікуюсь саме у лікаря - офтальмолога Михайла. Всім рекомендую" data-review-date="20220725">
Макс, 29 лет
Я задоволений, що оперувався і лікуюсь саме у лікаря - офтальмолога Михайла. Всім рекомендую
Михайло – дуже уважний лікар, діагностика зору пройшла на найвищому рівні.
Михаил - очень внимательный врач, диагностика зрения прошла на высшем уровне. " data-review-date="20220725">
Алла Анатольевна, 51 год
Михаил - очень внимательный врач, диагностика зрения прошла на высшем уровне.
Сервіс незрівнянний! Усі співробітники уважні та чемні від санітарки до керівників! Я такого не бачила за кордоном. Окреме спасибі Запащикову Михайлу!
Сервис бесподобный! Все сотрудники внимательные и учтивые от санитарки до руководителей! Я такого не видела даже за границей. Отдельное спасибо Запащикову Михаилу! " data-review-date="20220725">
Елена, 31 год
Сервис бесподобный! Все сотрудники внимательные и учтивые от санитарки до руководителей! Я такого не видела даже за границей. Отдельное спасибо Запащикову Михаилу!
Запащіков Михайло - швидко і професійно встановив діагноз та призначив лікування. Все на рівні світових стандартів.
Запащиков Михаил – быстро и профессионально установил диагноз и назначил лечение. Всё на уровне мировых стандартов.
Оперували обидва очі мамі в цій клініці, заміщення інтраокулярною лінзою кришталиків з катарактою, залишилися дуже задоволені сервісом, уважні лікарі, середній та молодший медперсонал. Прийшли до цієї клініки за доктором Владиславом Анатолійовичем Іщенком і не пошкодували, бо співвідношення ціни та якості наданої послуги оптимальні. Дякую Всім Вам велике!
Оперировали оба глаза маме в этой клинике, замещение интраокулярной линзой хрусталиков с катарактой, остались очень довольны сервисом, внимательны доктора, средний и младший медперсонал. Пришли в эту клинику за доктором Владиславом Анатольевичем Ищенко и не пожалели, так как соотношение цены и качества предоставленной услуги оптимальны. Спасибо Всем Вам большое!" data-review-date="20220725">
Дарья, 28 лет
Оперировали оба глаза маме в этой клинике, замещение интраокулярной линзой хрусталиков с катарактой, остались очень довольны сервисом, внимательны доктора, средний и младший медперсонал. Пришли в эту клинику за доктором Владиславом Анатольевичем Ищенко и не пожалели, так как соотношение цены и качества предоставленной услуги оптимальны. Спасибо Всем Вам большое!
Відчинивши двері клініки, я одразу зрозуміла, що не пошкодую про свій вибір. Так це і вийшло - Я У ЗАХВАТІ!! Прекрасний та усміхнений персонал, чудовий сервіс, чистота на висоті. Лікар бездоганний професіонал своєї справи. Спостерігаюсь у Іщенка вже багато років і саме він дав мені всі можливості почати жити по-новому. Низький Вам уклін і спасибі за те, що даєте людям чудову можливість проходити лікування в комфортних і чистих умовах.
Открыв двери клиники, я сразу поняла, что не пожалею о своём выборе. Так это и получилось — Я В ВОСТОРГЕ!! Прекрасный и улыбчивый персонал, великолепный сервис, чистота на высоте. Доктор безупречный профессионал своего дела. Наблюдаюсь у Ищенко уже очень много лет и именно он дал мне все возможности начать жить по-новому. Низкий Вам поклон и спасибо, за то, что даете людям прекрасную возможность проходить лечение в комфортных и чистых условиях." data-review-date="20220725">
Татьяна, 35 лет
Открыв двери клиники, я сразу поняла, что не пожалею о своём выборе. Так это и получилось — Я В ВОСТОРГЕ!! Прекрасный и улыбчивый персонал, великолепный сервис, чистота на высоте. Доктор безупречный профессионал своего дела. Наблюдаюсь у Ищенко уже очень много лет и именно он дал мне все возможности начать жить по-новому. Низкий Вам поклон и спасибо, за то, что даете людям прекрасную возможность проходить лечение в комфортных и чистых условиях.
Висловлюю величезну подяку лікарю офтальмологу Іщенку В.А за чуйне та уважне ставлення та якісне лікування та просто за людське ставлення. Прийміть найщиріші побажання щастя та благополуччя. Нехай Бог береже вас! Зі щирою повагою та вдячністю до Вас, Грищенко О.
Выражаю огромную благодарность врачу офтальмологу Ищенко В.А за чуткое и внимательное отношение и качественное лечение и просто за человеческое отношение. Примите самые искренние пожелания счастья и благополучия. Пусть Бог хранит вас! С искренним уважением и благодарностью к Вам, Грищенко О." data-review-date="20220725">
Грищенко О., 50 лет
Выражаю огромную благодарность врачу офтальмологу Ищенко В.А за чуткое и внимательное отношение и качественное лечение и просто за человеческое отношение. Примите самые искренние пожелания счастья и благополучия. Пусть Бог хранит вас! С искренним уважением и благодарностью к Вам, Грищенко О.
Хочеться висловити щиру подяку хірургу – офтальмологу Іщенку Владиславу Анатолійовичу за його золоті руки, за його добрий підхід, за добре серце та добре ставлення до пацієнтів. Під час операції налаштовує на позитивний лад і страх навіть не має можливості з'явитися. У лікаря неймовірно доброзичливе і привітне ставлення, яке відразу сприяє йому. Бажаю подальших професійних успіхів, вдячних пацієнтів, здоров'я, сил та міцних нервів. Велике та щире спасибі! Також хочеться подякувати всій його команді: Запащикову Михайлу Дмитровичу, Тарнопільській Ірині Миколаївні, Повешенку Юлії Леонідівні, Дрокіну Ростиславу Ігоровичу та Політовій Ірині Володимирівні!