Виправляю прикус вже другий раз, на цей раз вирішили звернутися до гарного фахівця з відмінними відгуками та не економити на ортодонтичному лікуванні. У минулій клініці лікування було невдалим, зуби роз'їхaлися після 4х місяців як зняли брекети. В Амелі виправили роботу попереднього ортодонта. Все вийшло. Після зняття брекетів пройшло вже багато часу, зубки рівні, в обовʼязковому порядку лікарка сказала встановити ретейнер, про який я раніше і не чула. Пошкодувала, що не приділила більше часу пошуку хорошого лікаря з самого початку. Дякую Анні Габілівні!
Хочу поділитись досвідом першого лікування зубів у чотирьохрічної доньки. У нас важкий випадок, пішли ускладнення на аденоїди. Нам пішли на зустріч, взяли нас негайно наступного дня після звернення. Дуже сподобався лікар анестезіолог Олександр, справжній професіонал своєї справи. У седації було проведено великий обсяг робіт: гігієнічне чищення зубів, лікування 3 пульпітів та двох карієсів. Нас лікувала лікарка Борова Анна Петрівна.
Приємно було отримати невелику знижку, бо ми переселенці. Я дуже задоволена лікуванням!
Дуже радію, що знайшов цю стоматологію. Задоволений усім, починаючи від сервісу і професіоналізму лікарів. Я нарешті перестав боятися стоматологів і живу без болю в зубах! Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу та Бондаренко Івану.
Прохожу лечение по испрaвлению прикуса, результат уже шикарный. Скученнoсть зубов удалось исправить. Лечусь с помощью брекетов. Врач - Анна Габиловна - один из лучших ортoдонтов.
Отличная стоматология на победе. Работают профессионалы. За два года ни разу не было никаких проблем с качеством оказываемых услуг. Респект доктору Игорю Леонидовичу.
Ходили на консультацию с ребенком к Александре Владимировне. Доктор очень доходчиво объяснила нашу ситуацию, дала рекомендации дальнейших действий. Остались довольны чисткой зубов и в скором времени придем на лечение кариеса)
Побывала в клинике на приеме у врача Васильковской Натальи на процедуре гигиены полости рта. Ооочень хороший доктор 👍🏻
Хочу залишити відгук із вдячністю за якісне лікування. Я встановлювала імпланти. Проводив імплантацію Єгор Олегович. Відмінний фахівець, який на першій консультації розповів про кожен етап лікування. Установка пройшла для мене легко. Прижилися мої імпланти. Клініка затишна, скрізь чистота та порядок.
Клиника солидная, обращалась для установки двух коронок. На выбор предложили несколько вариантов, остановилась на циркониевых. Весь персонал общался приветливо, записали на удобное время и даже напомнили про запись.
Сегодня делала чистку зубов у Дарьи Игоревны. Всё прошло замечательно, хотя у меня есть и импланты и коронки. Боялась, чтобы не было болезненных ощущений. Спасибо вам огромное!
Сделали качественную чистку. Вежливые и приятные сотрудники!)
Отдельное спасибо Усенко Александре☺️
Современная стоматология в которой ортодонт Черноусова Екатерина исправила с помощью брекет-системы неправильный прикус дочери-подростка! Её мечта сбылась - теперь хвастается ровными и здоровыми зубками. От всей души рекомендую!
Стосовно клієнтів – найкраща клініка. Дуже компетентний персонал. Відмінні спеціалісти з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.
Звернулася за рекомендацією сестри до цієї клініки з приводу зубного болю в зубі, який 2 місяці тому лікував лікар з іншої клініки. Коротше кажучи, зуб розболівся знову. Мене прийняв Доля Едуард. Сподобався його уважний підхід, детальний аналіз знімка та зрозумілий план спільних дій щодо лікування каналів цього зуба.
Одна з найкращих стоматологічних клінік міста. На даний момент проходжу лікування у ортодонта Анни Гаджиєвої. Все на високому рівні від адміністративного персоналу і звичайно ж лікарі❤️. Цінник для мене прийнятний, якості робіт та послуг відповідає.