Одна з найкращих стоматологій, які я знаю у Дніпрі. Лікував тут зуби із пломбуванням каналів, видаляв складні зуби мудрості. Зараз проходжу ортодонтичне лікування на елайнерах у Ганни. Якість роботи спеціалістів завжди на висоті.
Видалили зуб мудрості за 10 хвилин, навіть набряку не було. На кожному етапі був рентген-контроль. Грамотно проконсультували щодо подальшого лікування. Планую повернутися у вересні до цього питання. Рекомендую клініку тим, хто шукає якісне лікування!
Была вчера на удалении зуба по острой боли, было волнительно, т.к. я в положении, срок 2 месяца, но все прошло хорошо. Сегодня первый день после удаления, нет отека и боли. Егор Олегович - Лучший хирург, рекомендую его)
Все прошло прекрасно. Ребенку 3 года, был первый раз у стоматолога на адаптационной чистке и диагностике, нашли у нас 2 дырочки, на неделе поедем лечить в седации. У нас остались только положительные впечатления от детского врача Анечки)
Нам тут спасли передние зубы! Была травма, ребенок упал с велосипеда и выбил зубы. Обратились в Амел по совету друзей, которые здесь лечат зубки, спасибо большое что приняли сразу же 🙏🏻
Оборудование такое современное, масштабы клиники поражают. Было приятно пообщаться с заведующей отделения и конечно же спасибо доктору Александре Владимировне!
Доктору Александре респект. Сделала чистку зубов мне и мужу, дала рекомендацию по уходу. Все максимально быстро и безболезненно.
Чудова клініка! Нова, гарне обладнання, зустрічає ввічливий персонал, навіть після прийому цікавляться самопочуттям, дякую! Подяка хірургу Саржовському Єгору, він видалив нижній зуб мудрості без набряків і болю! І дякую гігієністу Наталі.
Замечательная клиника. Врачи чуткие и заботливые. Лечила зуб, за всю процедуру ничего не почувствовала.
Нещодавно був я на прийомі у доктора Ганошенка Ігоря, дуже уважний підхід, лікар роз'яснив наявні у мене проблеми в ротовій порожнині, наочно показав на фотографіях всі карієси і зуби, в яких потрібно лікувати канали. Рекомендую його як грамотного спеціаліста.
Рекомендую доктора Черноусову Екатерину. Проходим у неё лечение пластинками, спустя 3 месяца удалось раздвинуть челюсть, теперь занимаемся выравниванием зубов.
Вже близько півтора року відвідуємо цю клініку. Синові ставили брекети. Результат тішить. Продовжуємо їздити на планові огляди до Анни Габілівни та чистки. Персонал ввічливий, лікарі чудові.
Прекрасная клиника. Хорошие врачи, приветливые администраторы. Есть уголок для деток. Также можно приобрести щетки, пасты, медикаменты. Очень удобно после седации сразу приобрести все нужное что выписал доктор.
Я була тільки на первинній консультації з приводу вінірів. Сам прайс на виробництво та встановлення вінірів мене не налякав, тож запланували візит на сканування до ортопеда Олександра Миколайовича. Дякую дівчатам на рецепції за теплий прийом, через тиждень зустрінемось ❤️
Хочу выразить благодарность Ганошенко И.Л. Делали с ним вкладку на шестёрку. Ювелирная работа.
Была тут у стоматолога. Все на высшем уровне. Очень внимательные администраторы. Клинике ставлю 5, хирургу Гридину В.В. отдельная благодарность за обширную консультацию по моему вопросу.