Стоматология Amel Smart Clinic

Лікар стоматолог – ваш найкращий лікар стоматолог у Дніпрі

Зміст:
  Лікар стоматолог – ваш найкращий лікар стоматолог у Дніпрі

  Красива та здорова посмішка – це головний секрет привабливості та важлива складова здоров’я людини. Красива посмішка надає впевненості, створює настрій і часто стає ключем до спілкування між людьми. Зберегти зуби здоровими, усунути всі недоліки, створити ідеально гарну посмішку вам допоможе лікар-стоматолог. Де знайти такого лікаря, розкажемо у цій статті.

  Лікар стоматолог у Дніпрі – приватний кабінет чи стоматологічна клініка?

  Нерідко лікарі стоматологи відкривають приватну практику та мають власний стоматологічний кабінет у спальних районах та навіть у центрі міста. У Дніпрі таких кабінетів дуже багато. Їхня перевага в тому, що можна легко знайти стоматолога в кроковій доступності від будинку або роботи.
  Вартість лікування в невеликій стоматології може бути дешевшою, ніж у великій стоматологічній клініці. Однак є й мінуси. Один із них – обмежений перелік послуг. По-перше, тому що приватний лікар-стоматолог не може бути абсолютним універсалом, і не завжди може собі дозволити кооперацію з висококласними фахівцями інших напрямків. По-друге, багато видів послуг, як, наприклад, комп’ютерна томографія, лікування під мікроскопом, недоступні через високу вартість відповідного обладнання, купівля якого просто недоцільна для приватного стомат кабінету.
  Стоматологічна клініка – це багатопрофільна стоматологія, де є всі ресурси на вирішення будь-якої стоматологічної проблеми пацієнта. У клініках вищі стандарти якості, найкраще оснащення, більші можливості. Сюди із задоволенням йдуть працювати класні спеціалісти, і сама клініка встановлює високі вимоги щодо підбору лікарів. Якщо вам потрібен хороший лікар-стоматолог у Дніпрі, ви з більшою ймовірністю знайдете його в багатопрофільній стоматологічній клініці, ніж у маленькому приватному кабінеті у себе на районі.

  Кращий лікар стоматолог – як вибрати?

  Критерії, на які рекомендуємо звернути увагу на пошуки свого стоматолога:

  • лікар стоматолог (Дніпро) має ліцензію, досить великий досвід, високу кваліфікацію, про яку можна судити з сертифікатів, одержаних на курсах підвищення кваліфікації;
  • стоматолог чемний, уважний до того, що каже пацієнт;
  • доступно та розгорнуто відповідає на всі питання пацієнта;
  • пропонує варіанти лікування та роз’яснює їх переваги, залучаючи пацієнта до процесу лікування та надаючи йому вибір;
  • попереджає про те, що планує робити наступного моменту;
  • після закінчення прийому дає рекомендації з гігієни та профілактики захворювань порожнини рота.

  Ваш лікар стоматолог Дніпро у Amel Smart Clinic

  В Amel Smart Clinic працюють лікарі всіх напрямків стоматології: терапевти, ортопеди, гігієністи, дитячі стоматологи, хірурги, ортодонти, пародонтологи, ендодонтисти. Стоматологія оснащена найсучаснішим обладнанням відомих американських брендів, є власна зуботехнічна лабораторія, відділення анестезіології. Комп’ютерні технології, високий рівень матеріально-технічного оснащення – ідеальні умови роботи, у яких лікар стоматолог (Дніпропетровськ) на 100% реалізує професійний потенціал.

  Пацієнт отримує від цього максимум переваг:

  • точна діагностика;
  • швидке, комфортне та ефективне лікування;
  • прогнозований результат лікування;
  • гарантія.

  В Amel Smart Clinic ви можете отримати онлайн-консультацію будь-якого лікаря стоматолога. Це відмінний спосіб знайомства з лікарем, який допоможе прийняти рішення про подальше лікування в клініці

  Записатись на прийом