Стоматология Amel Smart Clinic

Лікар стоматолог у Дніпрі: як вибрати лікаря стоматолога в Дніпропетровську

Зміст:
  Лікар стоматолог у Дніпрі: як вибрати лікаря стоматолога в Дніпропетровську

  Гарна здорова усмішка – це головний секрет привабливості та важлива складова здоров’я людини. Гарна усмішка надає впевненості, створює настрій і часто стає ключем до спілкування між людьми. Зберегти зуби здоровими, усунути всі недоліки, створити ідеально гарну усмішку вам допоможе лікар стоматолог. Де знайти такого лікаря, розкажемо далі в статті.

  Найкращий лікар стоматолог (Дніпро) – як вибрати?

  У пошуку свого стоматолога зверніть увагу на такі чинники:

  • стоматолог ввічливий, доброзичливий, уважно слухає пацієнта;
  • лікар стоматолог у Дніпрі має ліцензію, великий досвід, високу кваліфікацію, про що свідчать сертифікати, отримані на різних курсах підвищення кваліфікації;
  • він доступно, зрозуміло і розгорнуто відповідає на всі питання пацієнта;
  • пояснює пацієнтові реальний стан речей, пропонує варіанти лікування;
  • роз’яснює свої дії в процесі лікування;
  • по закінченні процедур дає рекомендації щодо гігієни порожнини рота і профілактики стоматологічних захворювань.

  Лікар стоматолог (Дніпропетровськ) – приватний кабінет чи стоматологічна клініка?

  Нерідко лікарі стоматологи відкривають приватну практику та мають власний стоматологічний кабінет у спальних районах чи навіть у центрі міста. У Дніпрі таких кабінетів дуже багато. Їхня перевага в тому, що можна легко знайти стоматолога в кроковій доступності від дому/роботи.

  Вартість лікування в невеликій стоматології може бути дешевшою, ніж у великій стоматологічній клініці. Однак є й мінуси. Один з них – обмежений перелік послуг. По-перше, тому що приватний лікар стоматолог не може бути абсолютним універсалом, і не завжди може собі дозволити кооперацію з висококласними фахівцями інших напрямків. По-друге, багато видів послуг, як, наприклад, комп’ютерна томографія, лікування під мікроскопом, не доступні через високу вартість відповідного обладнання, купівля якого просто недоцільна для приватного стомат кабінету.

  Стоматологічна клініка – це багатопрофільна стоматологія, де є всі ресурси для вирішення будь-якої стоматологічної проблеми пацієнта. У клініках високі стандарти якості, найкраще оснащення, більші можливості. Сюди із задоволенням йдуть працювати класні спеціалісти, і сама клініка встановлює високі вимоги щодо підбору лікарів. Якщо вам потрібен хороший лікар стоматолог у Дніпрі, ви з більшою ймовірністю знайдете його в багатопрофільній стоматологічній клініці, ніж у маленькому приватному кабінеті у себе на районі.

  Лікар стоматолог Дніпропетровьск  в Amel Smart Clinic

  В Amel Smart Clinic працюють лікарі всіх напрямків стоматології: терапевти, ортопеди, гігієністи, дитячі стоматологи, хірурги, ортодонти, пародонтологи, ендодонтисти. Стоматологія оснащена найсучаснішим обладнанням відомих американських брендів, є власна зуботехнічна лабораторія, відділення анестезіології. Комп’ютерні технології, високий рівень матеріально-технічного оснащення – ідеальні умови роботи, у яких лікар стоматолог (Дніпро) на 100% реалізує професійний потенціал.

  Пацієнт отримує від цього максимум переваг:

  • точна діагностика;
  • швидке, комфортне та ефективне лікування;
  • прогнозований результат лікування;
  • гарантія.

  В Amel Smart Clinic ви можете отримати онлайн-консультацію будь-якого лікаря стоматолога. Це відмінний спосіб знайомства з лікарем, що допоможе прийняти рішення про подальше лікування в клініці.

  Записатись на прийом