Стоматология Amel Smart Clinic

Вартість імплантації 1 зуба

Вартість імплантації 1 зуба

Імплантація – один з найбільш затребуваних методів відновлення зубів, який може проводитися за різними протоколами, що залежить від клінічної ситуації. Це один із факторів, що впливають на вартість установки імпланта. Крім цього, ціна імплантації залежить від виробника і системи імплантів, необхідності в проведенні кісткової пластики, лікуванні супутніх захворювань і т.д. 

Імплантація – що це, її основні етапи

Отже, скільки коштує 1 зубний імплант? Відповідь на це питання не може бути однозначною, оскільки імплантація – це багатоетапний процес, який містить підготовчі заходи і етапи, що відносяться безпосередньо до установки штучних коренів. Розглянемо їх детальніше.

Етапи імплантації:

 • 1
  Консультація. На першому прийомі лікар проводить огляд ротової порожнини, виключає протипоказання, проводить діагностику (ортопантомограму, комп’ютерну томографію). На підставі даних томографії визначається необхідність у проведенні кісткової пластики. Лікар обирає метод імплантації, виробника і систему імплантів. За необхідності призначається лікування супутніх захворювань (карієсу, хвороб м’яких тканин), видаляється зубний камінь.
 • 2
  Нарощування кісткової тканини. При дефіциті кісткових тканин призначається кісткова пластика. До імплантації приступають після повної остеоінтеграції кісткового матеріалу в щелепній кістці.
 • 3
  Установка імплантатів. Установка імпланта виконується за заздалегідь виготовленим шаблоном, що підвищує точність установки, скорочує терміни реабілітації.
 • 4
  Установка формувача ясен, абатмента. Після закінчення процесу остеоінтеграції на імпланти фіксується формувач ясен, який необхідний для створення красивого і природного контура. Після цього, через 1-2 тижні, встановлюється базис (абатмент), що служить основою для протеза. Лікар знімає зліпки, з яких в лабораторії виготовляються коронки.
 • 5
  Установка коронок. Матеріали для виготовлення протезів – цирконій, кераміка, комбінація матеріалів (метал, кераміка). Матеріал протеза підбирається в залежності від умов його експлуатації, побажань пацієнта.

Фактори, що впливають на вартість імплантації

Отже, імплантація 1 зуба «під ключ», ціна якої залежить від обсягу і змісту наступних етапів:

 • 1
  Діагностика. Від інформативності діагностики залежать результати лікування. Дані комп’ютерної томографії дають уявлення про будову щелеп, стан кісткових тканин, розташування гайморових пазух, нервів, а також дозволяють виявити патологічні порушення. На їх основі визначається протокол імплантації, складається план лікування.
 • 2
  Видалення зубів. Ще один фактор, який впливає на вартість. Виділяють кілька ступенів складності видалення, атипове видалення зуба – у кожному випадку вартість визначається індивідуально.
 • 3
  Лікування виявлених порушень. Для отримання прогнозованих результатів мають бути створені умови, які сприятимуть остеоінтеграції імпланта. З цією метою проводиться лікування карієсу, захворювань пародонту, видаляється наліт, зубний камінь.
 • 4
  Нарощування кісткового об’єму. Стан щелепних кісток залежить від індивідуальних особливостей організму, а також термінів відсутності зуба на даній ділянці. При виявленому дефіциті кісткових тканин проводиться їх нарощування з використанням остеопластичних матеріалів. Це істотно підвищує підсумкову вартість імплантації.
 • 5
  Виробник і система імплантатів. Їх вартість залежить від кількості інноваційних рішень, які використовуються при їх виготовленні. Від цього в свою чергу залежить термін служби імплантів, біосумісність, швидкість інтеграції. Відомі компанії-виробники дають на свою продукцію довічну гарантію.

Зубні імпланти: вартість 1 зуба «під ключ» в Amel Smart

Динамічний розвиток імплантології не залишає шансів іншим методам відновлення зубів. Перші імпланти були встановлені ще в шістдесятих роках минулого століття, а революційні зміни в цій сфері відбулися тільки в наш час, завдяки появі нових технологій, матеріалів. Вибір імплантів має суттєвий вплив на вартість імплантації 1 зуба «під ключ». Сьогодні в світі виробництвом імплантатів займаються понад 400 компаній, і кожна з них пропонує свої, унікальні рішення, які підвищують результативність імплантації.

«Зубний імплант ціна за 1 зуб», «скільки коштує імплант» – популярні запити у пошукових машинах інтернету. Але, щоб дізнатися, скільки коштує імплант 1 зуба (ціна, як правило вказується за сам штучний корінь), потрібно пройти огляд, діагностику і скласти детальний план лікування.

Чому пацієнти довіряють Amel Smart:

 • однією з умов ефективного і комфортного лікування є використання передових технологій – це один з основних принципів діяльності клініки;
 • використання тільки сертифікованого обладнання та матеріалів – це ще одна умова безпечного і результативного лікування;
 • ціни доступні широкому колу пацієнтів;
 • кабінети готові для найскладнішого лікування;
 • вдосконалення: лікарі регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, семінари, проходять стажування в кращих клініках Європи;
 • освітній центр Amel Academy, який допомагає фахівцям розвиватися і ділитися досвідом.

Ціни на процедуру: Вартість імплантації 1 зуба

ПроцедураЦіна
Акція! При установці від двох імплантів Bauer’s UNIDENT, ціна за один:3 900 грн
Імплантація Bauer’s Unident, Україна5 000 грн
Імплантація Bauer’s Helix, Україна6 000 грн
Наші спеціалісти
Має 16-річний практичний досвід. У професію прийшов зацікавившись хірургією при проходженні практики в медичному училищі. Роман Валерійович цінує правильний підхід до лікування, якісний, швидкий і безболісний. Регулярно відвідує профільні курси та майстер-класи, освоює новітні методики лікування. Вільний час присвячує туризму і велопрогулянкам.
 • Освіта
  ХДМУ, стоматологічний факультет
 • Спеціалізація
  Хірургія
Дмитро мріяв стати лікарем з 9 класу, після того, як потрапив на прийом до стоматолога в школі. Він вважає, що завжди важливо виконувати свою роботу на 100%, отримувати від неї естетичне і емоційне задоволення, розвиватися і рухатися вперед. У роботі йому допомагає перфекціонізм, база теоретичних знань, комунікабельність, відповідальність і бажання створювати нове.
 • Освіта
  ДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Записатись на прийом