Стоматология Amel Smart Clinic

Онлайн-консультація стоматолога

Онлайн-консультація стоматолога

Стоматологічна клініка Amel Smart Clinic в Дніпрі запустила для вас новий сервіс — консультацію стоматолога онлайн. У нинішніх реаліях багатьом нашим пацієнтам довелося відмовитися від планового огляду у стоматолога, але це не означає, що потрібно відкладати турботу про здоров’я зубів. Завдяки новій послузі ви можете, залишаючись вдома, задати питання стоматолога з гігієни, профілактики захворювань, а якщо вас щось турбує, лікар запропонує доступні варіанти лікування в домашніх умовах.

Які переваги дає вам консультація стоматолога онлайн?

 • Комфорт. Спілкуватися з лікарем по телефону або скайпу, розташувавшись в кріслі з чашкою чаю, – це зручно і емоційно комфортно.
 • Доступна професійна допомога. На даний момент в клініці працюють 104 фахівця високої кваліфікації. І ви можете отримати безкоштовно консультації та рекомендації будь-якого з них: ортодонта, терапевта, ортопеда, хірурга, імплантолога (в залежності від характеру вашої проблеми).
 • Первинна консультація – підготовка до планування та ефективного лікування. В онлайн-режимі ви можете обговорити з лікарем проблему, яка вас турбує, уточнити діагноз, в якому сумніваєтеся. Лікар доступно пояснить вам суть захворювання і можливі варіанти лікування. Якщо в перспективі ви плануєте виправлення прикусу, установку виниров або імплантацію, відбілювання або видалення зубів, але не розумієте, з чого почати, то первинна онлайн-консультація допоможе вам визначити напрямок подальших дій.

Дистанційна стоматологія (консультація онлайн) — це чудова можливість проконсультуватися з провідними фахівцями для всіх мешканців України і за її межами, хто давно хотів потрапити в нашу клініку на прийом до профільного лікаря. Тепер відстань не проблема. Первинну консультацію, рекомендації, план майбутнього лікування ви можете отримати віддалено онлайн або в телефонному режимі.

Якщо ви втомилися і відчуваєте себе недостатньо добре, щоб йти на прийом, якщо найближча клініка сьогодні не працює, можна просто зателефонувати в Amel Smart Clinic і без реєстрації безкоштовно отримати розгорнуту відповідь на всі питання про здоров’я, гігієни та лікуванні захворювань ротової порожнини, довідатися про ціни на послуги клініки.

Як проходить онлайн-консультація стоматолога?

Щоб отримати онлайн-консультацію дитячого або дорослого стоматолога в Amel Smart Clinic, потрібно:

 • 1
  Зателефонувати в клініку, повідомити адміністратора про своє бажання отримати онлайн-консультацію. Якщо у вас є рентген, 3D або панорамний знімок, адміністратор повідомить вам електронну адресу, за якою можна відправити результати діагностики лікаря для ознайомлення перед консультацією.
 • 2
  Адміністратор клініки уточнить зручний для вас час і спосіб комунікації (Скайп, Зум) і запише вас на консультацію до лікаря.
 • 3
  На вказану поштову адресу можна відправити 3D-знімок (актуальні знімки, зроблені не більше року тому), щоб фахівці могли його вивчити і зробити висновок по знімку.
 • 4
  У призначений за записом час вам потрібно бути на зв’язку в обраному вами мессенджере (каналі комунікації), щоб отримати онлайн-консультацію.

Якщо у вас немає 3D-знімка, його також можна зробити в Amel Smart Clinic (Дніпро), після чого скористатися послугою первинної онлайн-консультації. У деяких випадках, наприклад, у разі висипання на слизовій ротової порожнини у дитини, можлива консультація онлайн з фото.

Турбота про ваше здоров’я – наша головна мета. Ми намагаємося бути ближче і готові допомагати навіть у ситуації, коли ви не можете прийти на прийом. Телефонуйте. Наша велика професійна команда завжди поруч – онлайн.

Записатись на прийом