Стоматология Amel Smart Clinic

Коронки з цирконію

Коронки з цирконію

Сьогодні коронки з цирконію – це продукт №1 у рекомендаціях фахівців і вибір більшості пацієнтів. Популярність цього матеріалу пояснюється дуже просто: чудові характеристики міцності, ідеальна біосумісність і безпрецедентна естетика (природний колір і оптичні властивості як у природної емалі). Додайте сюди сучасні CAD/CAM технології – гарантію високої якості і швидкого виготовлення коронок, – і отримаєте ідеальний продукт!

Що таке цирконієва коронка?

Коронки з діоксиду цирконію – високоміцні ортопедичні конструкції, які не містять елементів, виготовлених з металу. Це матовий напівпрозорий матеріал, який витримує великі навантаження, не руйнується від різкої зміни температури і має високі естетичні характеристики. Усе це робить цирконієві коронки універсальним продуктом, який може бути використаний для реставрації та протезування зубів у «зоні посмішки», жувальних груп зубів.

Коронки з цирконію: основні види

Для реставрації зубів ми використовуємо наступні види коронок з оксиду цирконію:

 • Класичні. Це двошарові вироби. Основою коронки є діоксид цирконієвий каркас, який вкривається декількома шарами порцеляни. Таким чином вдається отримати коронки, які зовні майже не відрізняються від природних зубів. Завдяки відсутності металевого каркаса такі коронки отримали назву «безметалеві».
 • Монолітні. Виготовлені з цільного блоку діоксиду цирконію і не мають фарфорового покриття. Найчастіше застосовуються для відновлення жувальних зубів (протезування на імпланти, встановлення мостовидних протезів), оскільки своїми естетичними характеристиками діоксид цирконію поступається фарфору.

Зубні протези можуть бути виготовлені з наступних видів діоксид цирконієвих заготовок (у залежності від оптичних властивостей):

 • Опаковий. Характеризуються максимально можливою ​​міцністю, призначені для протезування при наявності неправильного прикусу, відсутності кількох зубів.
 • З підвищеною транслюцентністю. Підходять для створення одиничних коронок і мостовидних конструкцій, характеризуються середніми показниками міцності.
 • Ультра транслюцентних. Високоміцний матеріал зі ступенем світлопропускання близько 30%. Найчастіше застосовується в «зоні посмішки» або у створенні конструкцій з обмеженою кількістю зубів.

Переваги цирконієвих коронок

Головні переваги протезів із діоксиду цирконію:

 • Висока міцність. Діоксид цирконієві вироби мають унікальну міцність.
 • Гіпоалергенність. Цирконій – біосумісний матеріал, який не викликає алергічних реакцій. За час його використання в протезуванні не було зафіксовано жодного випадку відторгнення або небажаних реакцій з боку організму.
 • Мінімальна товщина. Цирконієві коронки мають товщину 0,3-0,4 мм, тому під час реставрації зуб піддається мінімальній обробці, що дозволяє знизити до мінімуму ймовірність розвитку запальних процесів. Для порівняння, товщина стінок у металокерамічних виробів становить 1.5-2 мм.
 • Природний вид. Цирконієвим коронкам властива прозорість, яку порівнюють з прозорістю натуральних зубів, завдяки чому вони виглядають максимально природно. Матеріал стійкий до фарбування пігментами, що містяться в продуктах харчування.
 • Низька теплопровідність. Матеріал погано проводить тепло, тому ймовірність появи дискомфорту у пацієнтів з надчутливістю зубів, практично відсутня.
 • Термін служби. Незважаючи на те, що вироби з діоксиду цирконію тонші за металокерамічні, їх характеристики міцності набагато вищі. Завдяки цьому вони мають високу зносостійкість і служать 10-12 років.

Протезування цирконієм: основні етапи

Для створення цирконієвих коронок використовується CAD/CAM технологія. Процес повністю автоматизований, що скорочує терміни виготовлення протезно-ортопедичних виробів, дозволяє домогтися безпрецедентної точності готових мікропротезів.

Основні етапи:

 • сканування зубощелепного апарата;
 • комп’ютерне моделювання 3D-моделі майбутньої коронки і віртуальне приміряння;
 • направлення отриманої моделі до блоку управління CAD/CAM системи;
 • виготовлення протеза на фрезерному верстаті (процедура займає близько 30 хвилин);
 • випал виробу в печі;
 • нанесення покриття з порцеляни з випалом кожного шару;
 • приміряння отриманої коронки на зубі пацієнта.

Як встановлюється коронка на основі діоксиду цирконію

Основні етапи:

 • 1
  Діагностика і лікування. Після огляду лікарем і діагностики, які дозволяють виявити можливі порушення, проводиться лікування карієсу, депульпація, пломбування каналів. За необхідністю зуб очищається від нальоту, зубного каменю.
 • 2
  Підготовка зуба. Для установки коронки зубні тканини піддаються мінімальній обробці.
 • 3
  Виготовлення коронки в CAD/CAM системі. Процес повністю автоматизований, а коронка виготовляється протягом одного візиту до стоматологічної клініки.
 • 4
  Встановлення протеза. Виконується приміряння – якщо зауважень не виникає, коронка фіксується за допомогою цементу. В іншому випадку коронка цирконієва відправляється на доопрацювання до зуботехнічної лабораторії.

Протипоказання для встановлення цирконієвих коронок

Протезування з використанням цирконієвих коронок не проводиться в наступних випадках:

 • порушення прикусу;
 • запальні процеси в ротовій порожнині;
 • недостатня висота зубів;
 • бруксизм;
 • психічні розлади.

Зубні коронки з діоксиду цирконію в стоматологічній клініці Amel Smart (Дніпро)

Цирконієві коронки для зубів стали стандартом у стоматологічній ортопедії. Поява такого матеріалу, як цирконій, дозволила домогтися результатів, завдяки яким функціональність і естетика піднялися на небачений раніше рівень. Ми пропонуємо вам нові технології, досвід наших стоматологів і творчий підхід на всіх етапах роботи. Все, що потрібно для вашої бездоганної посмішки і здоров’я в цілому, є в стоматології Amel Smart (Дніпропетровськ).

Ціни на процедуру: Коронки з цирконію

ПроцедураЦіна
Протезування на Балці на імпланті Bauers 4 од. (Циркон)162 000 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 6 од. (Циркон)200 000 грн
Установка цирконієвого crown abatment2 500 грн
Цирконієвий індивідуальний абатмент3 500 грн
Виготовлення безметалловой коронки (Діоксид цирконію)7000 грн
Наші спеціалісти
Має 10 років практичного досвіду. Іван не випадково вибрав своєю спеціалізацією ортопедію, йому завжди приносить величезне задоволення працювати над красою посмішок своїх пацієнтів, робити їх щасливими і усміхненими. У роботі він завжди викладається на 100%, щоб пацієнт отримав ідеальний результат. Уважний, чуйний і відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними технологіями протезування. Щодня застосовує на практиці найпрогресивніші технології і обладнання для точної діагностики та ефективного лікування. Щоб досягати успіхів в роботі, прагне до самовдосконалення в професійному плані, відвідує тренінги, курси, профільні майстер-класи від кращих лекторів в області стоматології. У вільний час грає у великий теніс, катається на сноуборді і подорожує.
 • Освіта
  ХНМУ, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Ортопедія
6 років практичного досвіду. Брав участь в профільних практичних тренінгах. Вивчав синус-ліфтинг, хірургічне ендодонтичне лікування і пьезохірургію, хірургічні особливості роботи з дентальної системою імплантатів, невідкладні стани в стоматології. Дійсний член асоціації ITI і асоціації імплантологів України. Має більш 30 сертифікатами про проходження курсів з хірургічної стоматології та імплантології. За 2019 рік провів понад 150 операцій з підняття дна верхньощелепної пазухи (синус-ліфтинг) і встановив понад 200 імплантатів Bauer's. У стоматологію прийшов по стопах батьків. Закоханий в професію, і хоче вдосконалюватися в ній все життя. Брав участь в профільних практичних тренінгах.
 • Освіта
  ДМА,лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Записатись на прийом