Стоматология Amel Smart Clinic

Керамічні коронки

Керамічні коронки

Чи є у нас секрет, який дозволяє повернути нашим пацієнтам бездоганну посмішку? Безумовно, і це керамічні коронки. Безметалева кераміка є найпрогресивнішим методом протезування, який дозволяє швидко повернути впевненість у собі і комфорт у ваше життя.

Тільки уявіть собі найкрасивішу посмішку, яку вам доводилося коли-небудь бачити. Це безметалева кераміка, яка зовні не відрізняється від природної емалі і навіть просвічується не менше, ніж натуральні зуби.

Коли можуть знадобитися керамічні зуби?

Згідно зі статистикою, близько 80% пацієнтів обирають коронки з діоксиду цирконію або кераміки. Це найефективніший спосіб відновлення функціональності і зовнішнього вигляду зубів. Суцільнокерамічні конструкції дозволяють ефективно відтворювати колір і фактуру природної емалі. Керамічна зубна коронка рекомендована для встановлення у наступних випадках:

 • при значному руйнуванні зубних тканин;
 • за наявності видимих ​​дефектів;
 • у випадку неправильного розташування зубів, їх викривленні, непропорційних розмірах;
 • при алергії на протези з інших матеріалів.

Коронки використовуються для реставрації передніх і жувальних зубів, а також для установки на імпланти. Керамічні коронки на передні зуби є чудовою копією природних зубів. Відтінок, ступінь прозорості, фактура – все це дуже точно відтворене у зубах з кераміки. Керамічні коронки на жувальні зуби виготовлені зі склокераміки, що робить їх стійкими до підвищених навантажень і до зносу.

Протипоказання для встановлення коронок з кераміки

Безметалеві коронки не встановлюють у наступних випадках:

 • порушення прикусу;
 • недостатня висота зубів;
 • запальні процеси в м’яких тканинах;
 • вік до 16 років.

Переваги безметалевої кераміки

Затребуваність коронок з кераміки виникла не випадково. Вони мають цілу низку переваг:

 • Натуральна естетика. Навіть фахівці не бачать різниці між керамічними коронками і природними зубами, тому ви впевнені в собі як ніколи.
 • Невелика вага. Відсутність металевого каркаса дозволяє значно зменшити вагу конструкції, тому пацієнти звикають до нових зубів дуже швидко.
 • Гіпоалергенність. Кераміка абсолютно безпечна для здоров’я людини, її використовують у лікуванні пацієнтів з алергією на метали.
 • Мінімальна обробка зубів. Керамічні коронки мають невелику товщину, тому для їх установки проводиться мінімальна обробка зуба.
 • Термін служби. Безметалеві коронки служать 10-12 років, і протягом усього терміну служби зберігаються їх первинні характеристики.

Що таке керамічні коронки

Безметалеві цільнокерамічні коронки можуть бути виготовлені кількома способами: методом пресування з дисилікат літію, фрезерування зі склокерамічного блоку чи спікання на вогнетривких моделях.

Склокерамічні вироби на основі дисилікат літію – це монолітні конструкції, які використовуються для реставрації зубів фронтальної і бічних груп. Вражаючих результатів вдається досягти завдяки природному кольору і прекрасним оптичними властивостям матеріалу. Такі коронки можуть бути з керамічним облицюванням будь-якого кольору, що дозволяє отримати будь-який естетичний ефект.

Для виготовлення коронок також може використовуватися оксид алюмінію. Це більш світлий матеріал, ніж діоксид цирконію, який найчастіше застосовується в естетичній стоматології. Міцність таких коронок менша, ніж у цирконієвих, тому вони у більшості випадків використовуються для відновлення передніх зубів. Матеріал не викликає алергії, може служити протягом 10-15 років.

Безметалева кераміка: етапи установки

Основні етапи установки керамічних коронок:

 • 1
  Діагностика, лікування. Проводиться огляд ротової порожнини, а за необхідністю, діагностика. Видаляється наліт, тверді відкладення, проводиться терапевтичне лікування (видалення старих пломб, пломбування каналів, лікування запалень ясен та ін.)
 • 2
  Підготовка основи. Перед встановленням коронки зуб обточується. Якщо зуб втрачений, проводиться імплантація: встановлюється імплант, після приживлення якого встановлюється коронка.
 • 3
  Зняття зліпків. Процедура проводиться за класичною технологією або з застосуванням інтраорального сканера, що дозволяє отримати цифровий знімок для подальшого створення тривимірної моделі протеза.
 • 4
  Виготовлення коронки. Залежно від типу коронки використовуються різні технології: пресування під тиском, фрезерування, відливання у формі.
 • 5
  Встановлення коронки. Здійснюється приміряння протеза. За умови відсутності скарг з боку клієнта, коронка фіксується за допомогою цементу. Можлива тимчасова установка з метою виявлення недоліків.

Встановлення керамічних коронок у стоматологічній клініці Amel Smart у Дніпрі

Безметалева кераміка є найестетичнішим способом відновлення зубів у стоматології. Нові технології дозволяють нашим лікарям швидко і ефективно усувати будь-які порушення. Стимулом роботи для наших стоматологів є ваші посмішки, які після відвідування Amel Smart у Дніпропетровську стають бездоганними!

Ціни на процедуру: Керамічні коронки

ПроцедураЦіна
Протезування на Балці на імпланті Bauers 4 од. (Металокераміка)123 000 грн
Протезування на Балці на імпланті Bauers 6 од. (Металокераміка)150 500 грн
Зняття коронки металокераміка150 грн
Виготовлення накладки, вініра (склокераміка)10 000 грн
Виготовлення металокераміки4000 грн
Наші спеціалісти
Має 10 років практичного досвіду. Іван не випадково вибрав своєю спеціалізацією ортопедію, йому завжди приносить величезне задоволення працювати над красою посмішок своїх пацієнтів, робити їх щасливими і усміхненими. У роботі він завжди викладається на 100%, щоб пацієнт отримав ідеальний результат. Уважний, чуйний і відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними технологіями протезування. Щодня застосовує на практиці найпрогресивніші технології і обладнання для точної діагностики та ефективного лікування. Щоб досягати успіхів в роботі, прагне до самовдосконалення в професійному плані, відвідує тренінги, курси, профільні майстер-класи від кращих лекторів в області стоматології. У вільний час грає у великий теніс, катається на сноуборді і подорожує.
 • Освіта
  ХНМУ, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Ортопедія
6 років практичного досвіду. Брав участь в профільних практичних тренінгах. Вивчав синус-ліфтинг, хірургічне ендодонтичне лікування і пьезохірургію, хірургічні особливості роботи з дентальної системою імплантатів, невідкладні стани в стоматології. Дійсний член асоціації ITI і асоціації імплантологів України. Має більш 30 сертифікатами про проходження курсів з хірургічної стоматології та імплантології. За 2019 рік провів понад 150 операцій з підняття дна верхньощелепної пазухи (синус-ліфтинг) і встановив понад 200 імплантатів Bauer's. У стоматологію прийшов по стопах батьків. Закоханий в професію, і хоче вдосконалюватися в ній все життя. Брав участь в профільних практичних тренінгах.
 • Освіта
  ДМА,лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  Хірургія
Записатись на прийом