Стоматология Amel Smart Clinic

Первинна консультація в Amel Smart

Зміст:
Первинна консультація в Amel Smart

У Amel Smart Clinic ми здійснюємо комплексну діагностику та лікування стоматологічних захворювань з використанням новітнього обладнання, високоточних digital-технологій і прогресивних методик.

Висока якість матеріалів, ефективна і безпечна анестезія, досвід і ультрасучасне оснащення дозволяють нам проводити будь-які процедури і операції без болю, без дискомфорту в максимально комфортних умовах для пацієнтів. Ми впевнені в якості своєї роботи, тому результат лікування завжди захищений офіційною гарантією.

Здоров’я пацієнта – найвища цінність для кожного лікаря Amel Smart і наша головна мета.

Ефективне лікування та збереження здоров’я зубів було б неможливим без якісної діагностики. Первинна консультація в клініці Amel Smart не обмежується збіглим оглядом.

У послугу первинної консультації входить:

 • огляд та консультація профільних фахівців;
 • фотодіагностіка;
 • цифрова 3D томографія обох щелеп.
Наші спеціалісти
Практичний досвід Олени 10 років. Свого часу вона дуже хотіла стати лікарем кардіологом. І поступила в 2002 в ДДМА. Отримала спеціалізацію лікаря терапевта. У 2014 році пройшла спеціалізацію лікаря загальної практики та сімейної медицини. В роботі важлива компетентність, постійне навчання та зростання в професії. Дуже відповідальна, любить вчитися і навчати. А також іноді малювати, вчити англійську і спорт.
 • Освіта
  ДДМА
 • Спеціалізація
  Терапевт
В професію привела атмосфера родини, у якій 6 лікарів. Кожен різної спеціалізації. Для комплекту не вистачало стоматолога. В роботі важлива довіра між лікарем та пацієнтом. Впевнений у лікарі пацієнт легко проходить весь процес лікування, а впевнений у пацієнті лікар знає що дотримуються його рекомендацій і його робота служитиме максимально якісно та довго. Полюбляю інструкції і протоколи. А притримуючись чіткий інструкцій у професії з добавкою індивідуальних побажань пацієнта отримуєм чудовий результат. У вільний час проводу з родиною та друзями, слідкую за світом кіберспорту.
 • Освіта
  Шепетівське медичне училище "Зубний технік", Ужгородський Національний Університет
 • Спеціалізація
  Лікар-терапевт
Практичний досвід Анни 5 років. Дівчина прийшла в професію тому, що впевнена - стоматологія її покликання. В роботі прагне зробити все найкращим чином, адже це - здоров'я пацієнта. У роботі їй допомагають співчуття, вміння знайти підхід до пацієнта, працелюбність, наполегливість. Вільний час присвячує вивченню психології, заняттям спортом, музикою і віршами.
 • Освіта:
  ДМА
 • Спеціалізація:
  Терапевт
Має 3 роки практичного досвіду. З ранніх років Аліна хотіла зв'язати своє майбутнє з медициною. І в старших класах зупинила свій вибір на інтригуючий світ стоматології. В роботі Аліні важливо бути з пацієнтом на одній хвилі і йти до поставленої мети. Командна робота приносить їй задоволення від результату. А найкраща подяка пацієнта - це щаслива посмішка. Аліна відповідальна, самодісциплінованим і емпатічним особистість. У вільний час захоплюється кулінарією.
 • Освіта
  ДМІТНМ, стоматологічний факультет
 • Спеціалізація
  Терапія
6 років практичного досвіду. Член Асоціації пародонтологів України та Української академії пародонтології. Завжди хотіла пов'язати своє життя з медициною, вчилася в медичному ліцеї, а по закінченню зрозуміла, що хочеться бути саме стоматологом. Ольга, є одним з кращих в Україні фахівців з відбілювання зубів. Своїм головним завданням вважає здоров'я і щастя клієнта. Вивчала профільні курси, присвячені підтримуючого лікування в пародонтології, принципам інструментальної обробки кореневих каналів, клінічного застосування лазерів ,, невідкладних станів в стоматології, професійної гігієни.
 • Образование
  ДГМА, врач-стоматолог
 • Специализация
  Пародонтология
Записатись на прийом